Ogłoszenia

Jelenia Góra

Centrum

J. niemiecki komunikatywny dla Opiekunek poleca Centrum Kore...

J. niemiecki komunikatywny dla Opiekunek poleca Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1Tel. 756470008 lub 600153322 . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Witam serdecznie i od września zapraszam na lekcje języka an...

Witam serdecznie i od września zapraszam na lekcje języka angielskiego na terenie miasta Jeleniej Góry i okolic, z dojazdem do klienta. Jestem zawodowym korepetytorem z zarejestrowaną działalnością, więcej in . . .

40 zł
za 60 min

Ela

Korepetycje wszystkie przedmioty., Kursy gimnazjalne,Matural...

Korepetycje wszystkie przedmioty., Kursy gimnazjalne,Maturalne,.Zapraszamy Centrun Korepetycji Jelenia Góra ul., Armii Krajowej 1. . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

Jestem doktorem Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego z wielolet...

Jestem doktorem Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Oferuję profesjonalną pomoc w nauce w przyjaznej atmosferze dostosowaną do potrzeb i oczekiwań ucznia. Przygotowuję . . .

40 zł
za 60 min

Kamil

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego (ze stopniem d...

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego (ze stopniem doktora) Udzielam korepetycji studentom z większości podstawowych zagadnień matematycznych występujących na studiach: analiza, algebra, równania róż . . .

60 zł
za 60 min

Roland

Nauka angielskiego!! Udzielam z zamiłowaniem korepetycji z j...

Nauka angielskiego!! Udzielam z zamiłowaniem korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach. Nadrabianie zaległości w szkole i konwersacje. Indywidualnie i grupowo. Przygotowanie do egzaminów i wyjazd . . .

35 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Eryk

Mogę pomóc osobom o zróżnicowanym poziomie uzdolnienia. Grat...

Mogę pomóc osobom o zróżnicowanym poziomie uzdolnienia. Gratisowa (darmowa) półgodzinna lekcja demonstracyjna. Kontakt jedynie za pomocą maila podanego pod ogłoszeniem. Prowadzę korepetycje z matematyki na w . . .

20 zł
za 60 min

Centrum

Korepetycje wszystkie przedmioty- Centrum Korepetycji w Jele...

Korepetycje wszystkie przedmioty- Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze- zaprasza na korepetycje- matematyka,fizyka,chemia przedmioty humanistyczne ,języki obce.Kursy przygotowujące do matury ,kursy gimnazjalne i i . . .

25 zł
za 60 min

Centrum

Korepetycje wszystkie przedmioty- Centrum Korepetycji w Jele...

Korepetycje wszystkie przedmioty- Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich chętnych na korepetycje z fizyki ,matematyki,chemii j.polski,j.angielski i inne przedmioty oraz języki obce oraz kursy gim . . .

25 zł
za 60 min