Ogłoszenia

Jelenia Góra

Renata

lekcje z biologii na każdym poziomie oraz przygotowanie do egzaminu maturalnego

Dzień dobry .Jestem nauczycielem dyplomowanym i uczę w liceum ogólnokształcącym. Ponadto jestem egzaminatorem OKE. Chętnie pomogę w opanowaniu materiału nauczania z biologii  na każdym poziomie. Mam . . .

80 zł
za 60 min

Igor

Korepetycje z matematyki - szkoła podstawowa i średnia

Jestem maturzystą liceum ogólnokształcącego nr.1 w Jeleniej Górze. Rozszerzam matematykę, fizykę i angielski. Podejmuje się nauczania, aby podzielić się zdobytą wiedzą w łatwy i zrozumiały dla Ciebie s . . .

40 zł
za 60 min

Angielski/niemiecki - korepetycje i nauka

Korepetycje, nauka indywidualna oraz kursy i szkolenia grupowe z języka angielskiego oraz z j. niemieckiego. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury oraz certyfikatów międzynarodowych. Doświadczony naucz . . .

60 zł
za 60 min

Magdalena

Biologia! Podstawówka, liceum. Zajęcia z mgr UJ :)

40 zł
za 60 min

Martyna

Lekcje języka angielskiego na każdym poziomie

80 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Hola! Zapraszam na ciekawe lekcje hiszpańskiego. Pomogę w nauce od podstaw jak i na wyższych poziomach. Pomogę w pracach domowych, przygotowaniu do klasówek i egzaminów. Mam ponad 10 lat doświadczenia w udzie . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje, rozwiązywanie zadań — matematyka

Lubisz mieć pełną swobodę w kwestii pory dnia, którą poświęcasz na naukę i rozwiązywanie zadań?  A czasami po prostu potrzebujesz dowiedzieć się, jak rozwiązać jakieś zadanie z pracy domowej? . . .

40 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z języka chińskiego od podstaw

Witam :-) Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, oferuję korepetycje z języka chińskiego od podstaw.  Zapraszam :-) . . .

80 zł
za 60 min

Kinga

Oferuję korepetycje z języka angielskiego dla każdego i na każdym poziomie.

Witam :-) Oferuję korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie, ciekawe konwersacje, ćwiczenia z gramatyki, a także pomoc w pracach domowych. Posiadam aktywny od stycznia 2020 certyfikat C1 z języka a . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Język polski - skutecznie

Udzielam korepetycji z języka polskiego, z zakresu szkoły podstawowej i średniej. Skutecznie, w przyjemnej atmosferze, możliwość pracy zdalnej. . . .

60 zł
za 60 min