Ogłoszenia

Język arabski

Fares

🌟 Unlock Your Arabic Potential with Fares: Expert Arabic Tutor! 🌟

As Salamu Alaikum! Are you ready to embark on an enriching journey to master the Arabic language? Look no further! Fares, a native Arabic speaker fluent in English, is here to guide you every step of the way. With . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Jako absolwentka Filologii Arabskiej UJ dzięki sprawdzonym metodom, łatwo i przyjemnie nauczę Cię arabskiego!

Zajęcia odbywają się indywidualnie w formie online , bądź na miejscu . Mam 6 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Jestem fanką języków obcych, a nauczanie to moja pasja :) Wiem jak Cię zachę . . .

80 zł
za 60 min

Dorota

Magister arabistyki - MSA i dialekt jordański. Wiele materiałów, tłumaczenie gramatyki, rozmówki - co potrzebujesz :)

Dzień dobry, jestem absolwentką poznańskiej arabistyki, posiadam stopień magistra, oferuję korepetycje od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Możliwość zajęć z Modern Standard Arabic (poziom C1)&nbs . . .

80 zł
za 60 min

Raouf

مَرحَباً Cześć jestem Raouf! Chcesz rozpocząć przygodę z językiem arabskim? Lekcje arabskiego ONLINE

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z językiem arabskim i poznać arabską kulturę oraz w efektywny i kreatywny sposób uczyć się - nie mogłeś trafić lepiej! Lektor języka arabskiego, Native Speaker z 10-le . . .

90 zł
za 60 min

Tibyan

Arabic/English tutor.

Medical native Arabic student, speak fluent English! . . .

50 zł
za 60 min

Tibyan

Arabic/English teacher

Arabic is my first language and i do like to teach Arabic in my free time, so over here i provided a nice deal to whoever is interested to learn my language, I'm also good in English! If you also need some lesso . . .

50 zł
za 60 min

Fahad

Język Arabski

30 zł
za 60 min

Paula

Modern Standard Arabic & Dialect

Nauczyciel: - absolwentka arabistyki na UJ - absolwentka licznych kursow jezykowych na Bliskim Wschodzie - doświadczenie w pracy z doroslymi Oferta: - korepetycje j. arabskiego - bended learning - diale . . .

60 zł
za 60 min

Sondos

Online Arabic classes

I am a native Arabic speaker, I speak fluent English, i mówię biegle po Polsku. I am a medical doctor and I worked as a translator from English to Arabic for 3 years. I can prepare materials accourding to your nee . . .

55 zł
za 60 min

Athir

Konwersacje z języka arabskiego dla młodzieży i dorosłych. ...

Konwersacje z języka arabskiego dla młodzieży i dorosłych. Tłumaczenia pisemne i ustne (z języka arabskiego a języki polski i angielski; jaki z polskiego i angielskiego na arabski). Absolwent Uniwersytetu War . . .

50 zł
za 60 min