Ogłoszenia

Język arabski

Fahad

Język Arabski

30 zł
za 60 min

Paula

Modern Standard Arabic & Dialect

Nauczyciel: - absolwentka arabistyki na UJ - absolwentka licznych kursow jezykowych na Bliskim Wschodzie - doświadczenie w pracy z doroslymi Oferta: - korepetycje j. arabskiego - bended learning - diale . . .

60 zł
za 60 min

Sondos

I am a native Arabic speaker, I speak fluent English, i mówi...

I am a native Arabic speaker, I speak fluent English, i mówię po Polsku (poziom A2). I am a student and I work as a translator in my free time. I have a good offer if you will take more than 1 class! . . .

50 zł
za 60 min

Athir

Konwersacje z języka arabskiego dla młodzieży i dorosłych. ...

Konwersacje z języka arabskiego dla młodzieży i dorosłych. Tłumaczenia pisemne i ustne (z języka arabskiego a języki polski i angielski; jaki z polskiego i angielskiego na arabski). Absolwent Uniwersytetu War . . .

50 zł
za 60 min

Daniel

Jestem studentem medycyny na WUMie o podwojnym obywatelstwie...

Jestem studentem medycyny na WUMie o podwojnym obywatelstwie polsko-libanskie, do matury mieszkalem w libanie i chetnie udziele pomocy w jezyku arabskim :) . . .

40 zł
za 60 min

Salem

Zajęcia prowadzone przez native speakera. Dojazd w zależnośc...

Zajęcia prowadzone przez native speakera. Dojazd w zależności od odległości może być dodatkowo płatny. . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Jestem studentką trzeciego roku skandynawistyki i udzielę ko...

Jestem studentką trzeciego roku skandynawistyki i udzielę korepetycji z języka angielskiego młodzieży gimnazjalnej, uczniom przygotowującym się do matury podstawowej oraz ustnej, a także dorosłym. Korepetycj . . .

30 zł
za 60 min

Piotr

Absolwent arabistyki na Uniwersytecie Warszawskim, udzieli l...

Absolwent arabistyki na Uniwersytecie Warszawskim, udzieli lekcji arabskiego od podstaw lub poziomie podstawowym. Posiadam roczne doświadczenie w nauczaniu arabskiego. Dodatkowo ukończyłem kurs języka arabskiego . . .

55 zł
za 60 min

Karolina

Chętnie udzielę korepetycji z języka arabskiego oraz podziel...

Chętnie udzielę korepetycji z języka arabskiego oraz podzielę się swoją wiedzą z zakresu historii Arabów, kultury arabskiej oraz islamu. . . .

30 zł
za 60 min

Jad

Pochodze z Libanu, w Polsce od pol roku. Chetnie udziele kor...

Pochodze z Libanu, w Polsce od pol roku. Chetnie udziele korepetycji z jezyka arabskiego, na kazdym poziomie zaawansowania, jak rowniez francuskiego. . . .

70 zł
za 60 min