Ogłoszenia

Język arabski

Aleksandra

Jestem studentką trzeciego roku skandynawistyki i udzielę ko...

Jestem studentką trzeciego roku skandynawistyki i udzielę korepetycji z języka angielskiego młodzieży gimnazjalnej, uczniom przygotowującym się do matury podstawowej oraz ustnej, a także dorosłym. Korepetycj . . .

30 zł
za 60 min

Maltalc

Malta Language Center Egipt, Tunezja, Maroko, Emiraty Arabs...

Malta Language Center Egipt, Tunezja, Maroko, Emiraty Arabskie? Jeśli odwiedziliście jedno z tych miejsc na pewno mieliście kontakt z językiem arabskim i kultura arabską. Nie ważne czy potrzebujesz języka ar . . .

31 zł
za 60 min

Mohamed

hello, I am arabic native speaker. I have experience in teac...

hello, I am arabic native speaker. I have experience in teach arabic. I teach arabic by english language. From basic till last level :) . . .

25 zł
za 60 min

Iman

Jestem native speaker z Egiptu i mieszkam w Krakowie. Oferu...

Jestem native speaker z Egiptu i mieszkam w Krakowie. Oferuję nauke arabskiego , konwersacje w dialekcie egipskim, wprowadzenie do kultury arabskiej, lekcje na każdym poziomie z możliwością dojazdu do klienta. . . .

30 zł
za 60 min

Mateusz

Absolwent arabistyki da korepetycje z języka arabskiego. Pos...

Absolwent arabistyki da korepetycje z języka arabskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka arabskiego od podstaw. Znam język arabski na poziomie zaawansowanym, mogę pomóc zarówno w konwersacjach jak i . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Jestem native speakerem języka arabskiego i polskiego , poch...

Jestem native speakerem języka arabskiego i polskiego , pochodzę z mieszanej rodziny . Studiuję arabistyke na UW i chętnie pomogę w nauce języka od podstaw ale także w kontynuacji nauki . . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Chętnie udzielę korepetycji z języka arabskiego oraz podziel...

Chętnie udzielę korepetycji z języka arabskiego oraz podzielę się swoją wiedzą z zakresu historii Arabów, kultury arabskiej oraz islamu. . . .

30 zł
za 60 min

Paula

Modern Standard Arabic & Dialect

Nauczyciel: - absolwentka arabistyki na UJ - absolwentka licznych kursow jezykowych na Bliskim Wschodzie - doświadczenie w pracy z dziecmi i doroslymi Oferta: - korepetycje j. arabskiego - "Nauka przez z . . .

60 zł
za 60 min

Sondos

I am a native Arabic speaker, I speak fluent English, i mówi...

I am a native Arabic speaker, I speak fluent English, i mówię po Polsku (poziom A2). I am a student and I work as a translator in my free time. I have a good offer if you will take more than 1 class! . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Student V roku filologii arabskiej po stypendium w Tunezji i...

Student V roku filologii arabskiej po stypendium w Tunezji i Egipcie udzieli lekcji j. arabskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Posiadam własne materiały i zapewniam miłą atmosferę. Godziny i . . .

30 zł
za 60 min