Ogłoszenia

Język arabski

Anna

Jestem native speakerem języka arabskiego i polskiego , poch...

Jestem native speakerem języka arabskiego i polskiego , pochodzę z mieszanej rodziny . Studiuję arabistyke na UW i chętnie pomogę w nauce języka od podstaw ale także w kontynuacji nauki . . . .

30 zł
za 60 min

Nabil

Nauka języka arabskiego z native speakerem ... ...

Nauka języka arabskiego z native speakerem ... . . .

35 zł
za 60 min

Karina

język arabski dla wszystkich .....Arabka polskiego pochodzen...

język arabski dla wszystkich .....Arabka polskiego pochodzenia ... z możliwością prowadzenia lekcji na skypie .... . . .

40 zł
za 60 min

Wasseem

Serdecznie zapraszam na naukę bardzo przyszłościowy język ar...

Serdecznie zapraszam na naukę bardzo przyszłościowy język arabski. Lekcje odbywają się językiem Arabskim i Polskim,zapewniam idealną znajomość Języka Polskiego, co ułatwia szybkość nauczenia się Arabsk . . .

30 zł
za 60 min

Arabi

wieloletni staż nauczyciela języka arabskiego * dostosowanie...

wieloletni staż nauczyciela języka arabskiego * dostosowanie materiałów do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i możliwości ucznia * nauka praktycznego wykorzystania języka * absolwentka arabistyki (Uniwers . . .

50 zł
za 60 min

Seghir

Witam! Jestem profesjonalnym korepetytorem języka angielskie...

Witam! Jestem profesjonalnym korepetytorem języka angielskiego, francuskiego oraz arabskiego we wszystkich stopniach zaawansowania, zarówno dzieci jak i dorosłych. Chętnie pomogę w przygotowaniu do egzaminów or . . .

20 zł
za 60 min

Mateusz

Absolwent arabistyki da korepetycje z języka arabskiego. Pos...

Absolwent arabistyki da korepetycje z języka arabskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka arabskiego od podstaw. Znam język arabski na poziomie zaawansowanym, mogę pomóc zarówno w konwersacjach jak i . . .

40 zł
za 60 min

Mohamed

hello, I am arabic native speaker. I have experience in teac...

hello, I am arabic native speaker. I have experience in teach arabic. I teach arabic by english language. From basic till last level :) . . .

25 zł
za 60 min

Mateusz

Student V roku filologii arabskiej po stypendium w Tunezji i...

Student V roku filologii arabskiej po stypendium w Tunezji i Egipcie udzieli lekcji j. arabskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Posiadam własne materiały i zapewniam miłą atmosferę. Godziny i . . .

30 zł
za 60 min