Ogłoszenia

Język chiński

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Weronika

Lekcje języka Chińskiego (Standardowy Mandaryński)

你好! Oferuję lekcje języka chińskiego na poziomach od podstawowego do rozszerzonego., przygotowanie do egzaminów językowych oraz wprowadzenie odo kultury chińskiej. Jestem studentką trzeciego roku na SO . . .

70 zł
za 60 min

Maja

Język chiński przez Internet

Udzielę korepetycji z języka chińskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów HSK 1-4, w odrabianiu prac domowych lub wytłumaczę niezrozumiałe aspek . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Język chiński przez Internet

大家好! Udzielę korepetycji z języka chińskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów HSK 1-4, w odrabianiu prac domowych lub wytłumaczę niezroz . . .

50 zł
za 60 min

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, g . . .

80 zł
za 60 min

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, . . .

80 zł
za 60 min

Filip

Chiński online

(Kontakt telefoniczny, najlepiej najpierw wysłać sms-a :) ) Cześć, mam na imię Filip. Od wielu lat pasjonuję się językami jak i ich nauczaniem. Pomagałem z angielskim i chińskim już wielu oso . . .

40 zł
za 60 min

Patryk

Język chiński

Jeśli fascynujesz się kulturą Chin, wyjeżdżasz tam w najbliższym czasie, bądź po prostu chcesz nauczysz się nowego ciekawego języka to z chęcią Ci w tym pomogę. Jako student filologii chińskiej p . . .

70 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje język chiński 80 zł/h Luboń Poznań

Mam na imię Jan, jestem absolwentem sinologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na poziomie licencjata. Od ponad pięciu lat udzielam korepetycji z języków obcych - głównie dla uczniów szkół . . .

80 zł
za 60 min

Michał

Język chiński prosto z Tajwanu

Cześć! Udzielę korepetycji online z języka mandaryńskiego (chińskiego) - prosto z Tajwanu. Stawiam nacisk na komunikację, tj. nie język akademicki, a praktyczny język codziennego użytku. Oferuję zajęci . . .

60 zł
za 60 min