Ogłoszenia

Język chiński

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Maja

Język chiński przez Internet

Udzielę korepetycji z języka chińskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów HSK 1-4, w odrabianiu prac domowych lub wytłumaczę niezrozumiałe aspek . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Język chiński przez Internet

大家好! Udzielę korepetycji z języka chińskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów HSK 1-4, w odrabianiu prac domowych lub wytłumaczę niezroz . . .

50 zł
za 60 min

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, g . . .

80 zł
za 60 min

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, . . .

80 zł
za 60 min

Filip

Chiński online

(Kontakt telefoniczny, najlepiej najpierw wysłać sms-a :) ) Cześć, mam na imię Filip. Od wielu lat pasjonuję się językami jak i ich nauczaniem. Pomagałem z angielskim i chińskim już wielu oso . . .

40 zł
za 60 min

Patryk

Język chiński

Jeśli fascynujesz się kulturą Chin, wyjeżdżasz tam w najbliższym czasie, bądź po prostu chcesz nauczysz się nowego ciekawego języka to z chęcią Ci w tym pomogę. Jako student filologii chińskiej p . . .

70 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje język chiński 80 zł/h Luboń Poznań

Mam na imię Jan, jestem absolwentem sinologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na poziomie licencjata. Od ponad pięciu lat udzielam korepetycji z języków obcych - głównie dla uczniów szkół . . .

80 zł
za 60 min

Michał

Język chiński prosto z Tajwanu

Cześć! Udzielę korepetycji online z języka mandaryńskiego (chińskiego) - prosto z Tajwanu. Stawiam nacisk na komunikację, tj. nie język akademicki, a praktyczny język codziennego użytku. Oferuję zajęci . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez ...

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez Skype każdego z 9 języków! Spiesz się! Szkoła prowadzi indywidualne i grupowe kursy językowe: chiński przez Skype. • od pierwszej lekcji nauczan . . .

74 zł
za 60 min