Ogłoszenia

Język chiński

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Edyta

Lekcje j. chińskiego

Oferuję indywidualne lekcje języka chińskiego od podstaw!  Posiadam certyfikat z poziomu A1 oraz A2. Obecnie przygotowuję się do egzaminu HSK4. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć online (udzielam ic . . .

50 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka chińskiego online

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne zajęcia z języka chińskiego, których udzielają doświadczeni lektorzy i absolwenci filologii chińskiej lub kierunków pokrewnych, a także native speakerzy. Zapewniamy . . .

99 zł
za 60 min

Valeriia

Korepetycje z języka chińskiego online

你好! Jestem absolwentką sinologii na Uniwersytecie Wrocławskim, udzielam prywatnych lekcji języka chińskiego mandaryńskiego na poziomie podstawowym oraz dla początkujących w różnym wieku.  Ofer . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

Udzielę lekcji języka chińskiego

你好! Zdobyłam w 2020 roku tytuł licencjata sinologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kontynuuję naukę chińskiego na studiach magisterskich również na UAM. Chętnie nauczę chi . . .

35 zł
za 60 min

Kuba

Korepetycje - język chiński - dla Ciebie!

Jeśli szukasz korepetycji prowadzonych w luźnym stylu, ale z profesjonalnym podejściem do ucznia, to trafił*ś idealnie! Co mogę Ci zaoferować? Przede wszystkim… Program zajęć w pełni dostosowane do . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Cześć, jestem Chinką. Mam certyfikat mandaryński.

dzień dobry, Państwo. Jestem Karolina. Uczę się polskiego od dwa lata.  I mam certyfikat mandaryński, moja ocena jest 91.5. Bardzo lubię uczyć innych.  Bardzo chcę podzielić się kultury o China . . .

30 zł
za 45 min

Wiktoria

Język chiński

Witam, Jestem Chinka,mieszkająca w Polsce od urodzenia (wiec nie mam żadnych problemów z tym językiem, jesli o to chodzi). Uczę już ponad 3 lata języka chińskiego.Udzielam lekcji od podstaw dla dzieci, mł . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z języka chińskiego od podstaw

Witam :-) Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, oferuję korepetycje z języka chińskiego od podstaw.  Zapraszam :-) . . .

80 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje języka Chińskiego (Standardowy Mandaryński)

你好! Oferuję lekcje języka chińskiego na poziomach od podstawowego do rozszerzonego., przygotowanie do egzaminów językowych oraz wprowadzenie odo kultury chińskiej. Jestem studentką trzeciego roku na SO . . .

70 zł
za 60 min