Ogłoszenia

Język chiński

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Maltalc

Malta Language Center Czy wiesz że językiem chińskim (a kon...

Malta Language Center Czy wiesz że językiem chińskim (a konkretnie jego odmianą mandaryńską) posługuje się obecnie najwięcej ludzi an świecie? Język chiński to obecnie drugi po angielskim język biznesu . . .

31 zł
za 60 min

Dorota

Udzielę lekcji języka chińskiego. Z zawodu jestem nauczyciel...

Udzielę lekcji języka chińskiego. Z zawodu jestem nauczycielem w jednej z międzynarodowych szkół podstawowych w Gdańsku. Właśnie powróciłam po 6-letnim pobycie w Chinach (posiadam certyfikat HSK 4) i chęt . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem studentem trzeciego roku sinologii na Uniwersytecie W...

Jestem studentem trzeciego roku sinologii na Uniwersytecie Warszawskim. Poza nauką uniwersytecie ukończyłem 6-cio tygodniowy kurs języka chińskiego na Tajwanie oraz dwumiesięczny kurs w ChRL. Znam zarówno znak . . .

50 zł
za 60 min

Paula

你好!Studentka SGH z ogromną przyjemnością nauczy podstaw języ...

0 zł
za 60 min

Paulina

Jestem studentka Uniwersytetu Warszawskiego i z przyjemności...

Jestem studentka Uniwersytetu Warszawskiego i z przyjemnością udzielę lekcji z podstaw j. chińskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym na terenie Warszawy jak i okolic (Ząbki,Zielonka,Kobyłka,Wołomin).Doda tko . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Absolwentka Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Nanjin...

Absolwentka Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Nanjing Normal University w Chinach. Uczę od 5 lat, wszystkie grupy wiekowe. Zajęcia dostosowuję do oczekiwań, potrzeb i zdolności ucznia. Pomagam dobrać na . . .

60 zł
za 60 min

Ziwei

Witam, Udzielam korepetycji z języka chińskiego, dla dzieci...

Witam, Udzielam korepetycji z języka chińskiego, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W zakresie od początkującego, aż do zaawansowanego. Udostępniam materiały edukacyjne w postaci kserokopii książek i ćw . . .

45 zł
za 60 min

Lengua

Zajęcia z native speakerem ! skontaktuj się z nami! 724-701...

Zajęcia z native speakerem ! skontaktuj się z nami! 724-701-594 . . .

0 zł
za 60 min

Serge

Twój certyfikowany i doświadczony nauczyciel.

Twój certyfikowany i doświadczony nauczyciel. Różne grupy wiekowe od 5 rano. Pierwsza lekcja jest bezpłatna! Do zobaczenia później . . .

50 zł
za 50 min