Ogłoszenia

Język chiński

Aleksandra

Zajęcia z języka chińskiego, od podstaw i nie tylko :)

Jestem absolwentką Sinologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2020 studiuję na Pekińskim Uniwersytecie Języków Obcych, gdzie kończę studia magisterskie o specjalności nauczanie języka chińskiego jako jęz . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Karolina

Nauka chińskiego

Jestem Chinką, która teraz studiuje na UJ na magister. Mam certyfikat mandaryński i doświadczenie na nauce chińskiego dla dorosłych i młodych. Już uczyłam się polskiego pięć lat, mogę rozmawiać po p . . .

50 zł
za 60 min

Dominik

Nauka Chińskiego od podstaw

Wprowadzę w podstawy języka chińskiego, i jeżeli czas pozwoli doprowadzę do poziomu HSK 3, w trakcie tej podróży przedstawię skuteczne metody smoadzielnej nauki języka chińskiego poprzez wskazanie aplikacj . . .

50 zł
za 60 min

Yen

Język chiński z native speakerem

Przyjazny, zrozumiały CHIŃSKI od native speakera! Dojazd w Lublinie lub zajęcia online. KAŻDY POZIOM! WOLNE TERMINY . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Najlepsze lekcje języka chińskiego w Krakowie.

Cześć,  moje polskie imię to Michał, urodziłem się w Chinach ale od 14 lat mieszkam w Polsce. Wiem jak trudna może wydawać  się nauka chińskiego ale postaram się Ciebie przekonać, że wszystko . . .

90 zł
za 60 min

Joanna

Zapraszam na zajęcia z języka chińskiego od podstaw

大家好!Jestem absolwentką sinologii na UAM i oferuję Wam zajęcia z języka mandaryńskiego dla początkujących. Zajęcia obejmują naukę pisania, czytania, fonetyki i konwersacje. Lekcje prowadzone będą . . .

70 zł
za 60 min

Michał

W wolnym czasie uczę języka chińskiego. Zapraszam do współpracy!

Poniższe ogłoszenie napisałem w imieniu mojej partnerki - Chinki. To z nią będą mieli Państwo lekcje. Język polski znam na poziomie A2 (podstawowym), natomiast język angielski mam opanowany na poziomie zaa . . .

60 zł
za 60 min

Olena

Język chiński od podstaw w języku polskim/angielskim

Serdecznie zapraszam na lekcje języka chińskiego oraz angielskiego. Uczę języków ponad 7 lat i od zawsze to było moją pasją. Największy nacisk położony jest na konwersacje, ponieważ z własnego doświad . . .

100 zł
za 60 min

Barbara

Język chiński od podstaw

Jestem absolwentką licencjatu sinologii. Mogę uczyć od zera zarówno tajwańskiej, jak i kontynentalnej odmiany języka, znaków tradycyjnych i uproszczonych. Mam certyfikat HSK3. . . .

50 zł
za 60 min