Ogłoszenia

Język chiński

Aleksandra

Zajęcia z języka chińskiego, od podstaw i nie tylko :)

Jestem absolwentką Sinologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2020 studiuję na Pekińskim Uniwersytecie Języków Obcych, gdzie kończę studia magisterskie o specjalności nauczanie języka chińskiego jako jęz . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Karolina

Nauka j. chińskiego od podstaw dla dzieci i dorosłych

Chciałbyś/chciałabyś rozpocząć naukę j. chińskiego, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Pisz do mnie! Z chęcią wprowadzę Cię w tajemnice tego fascynującego języka :)  Wierzę, że nauka ma n . . .

30 zł
za 60 min

Olena

Język chiński od podstaw w języku polskim/angielskim

Serdecznie zapraszam na lekcje języka chińskiego oraz angielskiego. Uczę języków ponad 7 lat i od zawsze to było moją pasją. Największy nacisk położony jest na konwersacje, ponieważ z własnego doświad . . .

100 zł
za 60 min

Barbara

Język chiński od podstaw

Jestem absolwentką licencjatu sinologii. Mogę uczyć od zera zarówno tajwańskiej, jak i kontynentalnej odmiany języka, znaków tradycyjnych i uproszczonych. Mam certyfikat HSK3. . . .

50 zł
za 60 min

Kamila

Lekcje język chiński

Zapraszam na korepetycje z języka chińskiego od samych podstaw. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie skończyłam kierunek studia nad buddyzmem podczas którego intensywnie uczyłam się chińs . . .

60 zł
za 60 min

Nikola

Korepetycje Chiński- Wilanów i Mokotów

60 zł
za 60 min

Eugeniusz

Nauka języka chińskiego od podstaw w Łodzi. Pierwsze zajęcie BEZPŁTNIE

Witam serdecznie wszystkich. Nazywam sie Eugeniusz. Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Chinami zainteresowałem się po ukończeniu studiów licencjackich w 2018 roku. Zdecydowałem się na wyjazd do Pańs . . .

40 zł
za 60 min

Changxue

Język chiński - Korepetycje Online/Stacjonalnie z native speaker

你好! Jestem native speakerem języka chińskiego , nazywam się Du Changxue, Zajęcia mogą odbywać się u mnie, u ucznia lub online. Zajęcia będą prowadzone po polsku. Zapraszam! ( Mój Facebook : Du Changxu . . .

80 zł
za 60 min

lux.edu Team

J. chiński z lux.edu Team

大家好! 欢迎来到 lux.edu Zapraszamy serdecznie na indywidualne zajęcia online lub stacjonarne z języka chińskiego! Na naszej platformie lux.edu znajdziesz dopasowanego do Twoich potrzeb Tutora, któ . . .

79 zł
za 60 min