Ogłoszenia

Język chiński

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

Kuba

Korepetycje - język chiński - dla Ciebie!

Jeśli szukasz korepetycji prowadzonych w luźnym stylu, ale z profesjonalnym podejściem do ucznia, to trafił*ś idealnie! Co mogę Ci zaoferować? Przede wszystkim… Program zajęć w pełni dostosowane do . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Cześć, jestem Chinką. Mam certyfikat mandaryński.

dzień dobry, Państwo. Jestem Karolina. Uczę się polskiego od dwa lata.  I mam certyfikat mandaryński, moja ocena jest 91.5. Bardzo lubię uczyć innych.  Bardzo chcę podzielić się kultury o China . . .

30 zł
za 45 min

Wiktoria

Język chiński

Witam, Jestem Chinka,mieszkająca w Polsce od urodzenia (wiec nie mam żadnych problemów z tym językiem, jesli o to chodzi). Uczę już ponad 3 lata języka chińskiego.Udzielam lekcji od podstaw dla dzieci, mł . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z języka chińskiego od podstaw

Witam :-) Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, oferuję korepetycje z języka chińskiego od podstaw.  Zapraszam :-) . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje języka Chińskiego (Standardowy Mandaryński)

你好! Oferuję lekcje języka chińskiego na poziomach od podstawowego do rozszerzonego., przygotowanie do egzaminów językowych oraz wprowadzenie odo kultury chińskiej. Jestem studentką trzeciego roku na SO . . .

70 zł
za 60 min

Maja

Język chiński przez Internet

Udzielę korepetycji z języka chińskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów HSK 1-4, w odrabianiu prac domowych lub wytłumaczę niezrozumiałe aspek . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Język chiński przez Internet

大家好! Udzielę korepetycji z języka chińskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów HSK 1-4, w odrabianiu prac domowych lub wytłumaczę niezroz . . .

50 zł
za 60 min

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, g . . .

80 zł
za 60 min

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, . . .

80 zł
za 60 min