Ogłoszenia

Język chiński

Edyta

Chiński, włoski, angielski

Cześć, jeśli chcesz nauczyć się języka, to dobrze trafiłeś. Uczę od 14 lat, mieszkam od 16lat  za granicą, skąd mam też 2 licencjaty (UK)i magistra (Dania-Kopenhaga), 12 lat mieszkałam w Chinach, . . .

80 zł
za 60 min

Filip

Chiński online

(Kontakt telefoniczny, najlepiej najpierw wysłać sms-a :) ) Cześć, mam na imię Filip. Od wielu lat pasjonuję się językami jak i ich nauczaniem. Pomagałem z angielskim i chińskim już wielu oso . . .

40 zł
za 60 min

Patryk

Język chiński

Jeśli fascynujesz się kulturą Chin, wyjeżdżasz tam w najbliższym czasie, bądź po prostu chcesz nauczysz się nowego ciekawego języka to z chęcią Ci w tym pomogę. Jako student filologii chińskiej p . . .

70 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje język chiński 80 zł/h Luboń Poznań

Mam na imię Jan, jestem absolwentem sinologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na poziomie licencjata. Od ponad pięciu lat udzielam korepetycji z języków obcych - głównie dla uczniów szkół . . .

80 zł
za 60 min

Michał

Język chiński prosto z Tajwanu

Cześć! Udzielę korepetycji online z języka mandaryńskiego (chińskiego) - prosto z Tajwanu. Stawiam nacisk na komunikację, tj. nie język akademicki, a praktyczny język codziennego użytku. Oferuję zajęci . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez ...

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez Skype każdego z 9 języków! Spiesz się! Szkoła prowadzi indywidualne i grupowe kursy językowe: chiński przez Skype. • od pierwszej lekcji nauczan . . .

74 zł
za 60 min

Xianling

Witam! Jestem studentką z Chin,z prowincji Zhejiang, teraz s...

60 zł
za 60 min

Galileusz

Kurs dla początkujących-80 godzin kursu- 500 znaków. Kurs dl...

Kurs dla początkujących-80 godzin kursu- 500 znaków. Kurs dla pracowników-biznesowy język. Szczegóły na stronie internetowej. . . .

25 zł
za 60 min

Galileusz

Nauka j. chińskiego od podstaw. Zajęcia w grupie lub indywid...

Nauka j. chińskiego od podstaw. Zajęcia w grupie lub indywidualnie. Kurs trwa 80 godzin i przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Również wykonujemy tłumaczenia. Podana cena dotyczy zajęć w gru . . .

25 zł
za 60 min

Pandamo

Szkoła Języków Azjatyckich Pandamo w Poznaniu zaprasza na Ku...

Szkoła Języków Azjatyckich Pandamo w Poznaniu zaprasza na Kursy Letnie 2015 rozpoczynające się od 6 lipca 2015. Języki do wyboru to: język chiński, japoński, koreański, hindi, tajski, wietnamski oraz indone . . .

23 zł
za 60 min