Ogłoszenia

Język chorwacki

Szymon

JĘZYK SERBSKI / CHORWACKI - nauka od podstaw, konwersacje, przygotowanie...

JĘZYK SERBSKI / CHORWACKI - nauka od podstaw, konwersacje, przygotowanie do egzaminów, korepetycje. . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Operuję profesjonalne korepetycje i materiały do nauki język...

Operuję profesjonalne korepetycje i materiały do nauki języka chorwackiego na każdym poziomie. Zapraszam! Dojazd do ucznia oraz materiały w cenie lekcji. . . .

30 zł
za 60 min

Izabela

Udzielam korepetycji z języka chorwackiego. Nie musisz znać ...

Udzielam korepetycji z języka chorwackiego. Nie musisz znać tego języka, wystarczą chęci, a z moją pomocą w krótkim czasie zaczniesz nim władać. Posiadam materiały dydaktyczne, podręczniki i słowniki, kt . . .

40 zł
za 60 min

Lila

Jestem po studiach slawistycznych z językiem chorwackim. Kil...

Jestem po studiach slawistycznych z językiem chorwackim. Kilka razy byłam w Chorwacji, miałam kontakt z żywym językiem. Zapraszam wszystkich chętnych do nauki. Zaznaczam, że nie miałam kontaktu z chorwackim o . . .

40 zł
za 60 min

Fabiola

Dopasowujemy tempo i poziom nauczania do idywidualnych potrz...

Dopasowujemy tempo i poziom nauczania do idywidualnych potrzeb. Wychodzimy naprzeciw potrzebom młodszych i starszych! Dla kogo? Dla każdego! W jakim wieku? Każdym! Kartkówka, sprawdzian, test, egzamin gimnazjalny . . .

35 zł
za 60 min

Tomasz

Zapraszam do nauki języka chorwackiego! Kroatysta - absolwen...

Zapraszam do nauki języka chorwackiego! Kroatysta - absolwent slawistyki na Uniwersytecie Warszawskim z przyjemnością wprowadzi każdego w językową rzeczywistość Bałkanów! Ciekawe i zróżnicowane materiały . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Absolwent kroatystyki, stypendysta letniej szkoły w Dubrovni...

Absolwent kroatystyki, stypendysta letniej szkoły w Dubrovniku oraz Croaticum (dwukrotnie) w Zagrzebiu udzieli korepetycji z języka chorwackiego. Moja znajomość języka została potwierdzona na poziomie native (C . . .

30 zł
za 60 min