Ogłoszenia

Język czeski

Libor

Korepetycje z języka czeskiego od Czecha/Czech lessons - Krakov, online

Jestem native speakerem i korepetytorem języka czeskiego. Oferuję lekcje języka czeskiego uczniom na wszystkich poziomach i w każdym wieku. Mówię po polsku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jęz . . .

50 zł
za 60 min

David

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker zaprasza na korepetycje. Wszystkie poziomy zaawansowania także zupełnie początkujący. Mówię po polsku.-) Mam 15 lat stażu jako lektor języka czeskiego w . . .

45 zł
za 60 min

Kinga

Czeski z Pasją: Korepetycje dostosowane do Twoich potrzeb

Ahoj! Mam na imię Kinga i jestem absolwentką studiów licencjackich z zakresu slawistyki, specjalizacja bohemistyka (z wyróżnieniem). Aktualnie kontynuuję swoją naukę na poziomie magisterskim. Ukończyłam ku . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Čeština dla każdego! - lekcje z języka czeskiego

Ahoj! Jestem Olga i chętnie nauczę Cię języka czeskiego ! Ogrom wiedzy zaczerpnięty z zajęć na Uniwersytecie Warszawskim, jak i z życia prywatnego spędzanego w towarzystwie Czechów, motywuje mnie . . .

45 zł
za 60 min

Małgorzata

Nauka języka czeskiego

Witam. Ukończyłam studia bohemistyczne na UW. Studiowałam również w Czechach. Od lat wykorzystuję znajomość języka czeskiego w codziennej pracy zawodowej. Posiadam doświadczenie jako nauczyciel. Zapraszam d . . .

100 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje z języka czeskiego

Dzień dobry! Oferuję korepetycje z języka czeskiego dostosowane do poziomu, potrzeb oraz zainteresowań ucznia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języków. Zajęcia przebiegają w miłej atmosf . . .

60 zł
za 60 min

Paweł

Najlepsze zajęcia czeskiego we Wrocławiu! Online lub z dojazdem do ucznia.

Udzielam profesjonalnych i SKUTECZNYCH lekcji języka czeskiego osobom indywidualnym na poziomie początkującym i średnim. Lekcje obejmują naukę od podstaw, przygotowanie do wyjazdów do pracy, podróży służb . . .

75 zł
za 60 min

Anna

język czeski

50 zł
za 60 min

Joanna

Lekcje języka czeskiego

Ahoj ! Sytuacja życiowa sprawiła, że potrzebna Ci jest znajomość języka czeskiego? Chciałabyś przeprowadzić się do Czech? Potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu? A może po prostu int . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

Szukam nauczyciela języka czeskiego

Witam, szukam  wykwalifikowanego nauczyciela języka czeskiego,który udzieli korepetycji mojemu synowi 12 lat, zakres nauczania języka - szkoła podstawowa klasa szósta. Zależy mi  na zajęciach co na . . .

0 zł
za 60 min