Ogłoszenia

Język czeski

Agnieszka

Szukam nauczyciela języka czeskiego

Witam, szukam  wykwalifikowanego nauczyciela języka czeskiego,który udzieli korepetycji mojemu synowi 12 lat, zakres nauczania języka - szkoła podstawowa klasa szósta. Zależy mi  na zajęciach co na . . .

0 zł
za 60 min

Sergiusz

Korepetycje z języka czeskiego

Dzień dobry, nazywam się Sergiusz Smoliński i jestem studentem trzeciego roku filologii czeskiej. Ponadto mieszkałem i studiowałem w Republice Czeskiej. Od liceum udzielam korepetycji z języka angielskiego, a . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez ...

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez Skype każdego z 9 języków! Spiesz się! Szkoła prowadzi indywidualne i grupowe kursy językowe: czeski przez Skype. • od pierwszej lekcji nauczanie . . .

53 zł
za 60 min

Terezie

Lekcje czeskiego z NATIVE SPEAKEREM. AHOJ!!! Jestem Czeszką ...

Lekcje czeskiego z NATIVE SPEAKEREM. AHOJ!!! Jestem Czeszką i proponuję konwersacje z języka czeskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Mięjsce lekcji jest do uzgodnienia. . . .

30 zł
za 60 min

Marianna

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Slawistyka ...

40 zł
za 60 min

Viktorie

Witam, jestem czeszką mieszkającą we Wrocławiu. Chętnie pomo...

Witam, jestem czeszką mieszkającą we Wrocławiu. Chętnie pomogę za małe pieniądze z językiem czeskim. Jedynym problemem może być mój polski, który nie jest tak idealny jak mój ojczysty język. Jestem nat . . .

25 zł
za 60 min

Krecik

Profesjonalna szkoła języka czeskiego KRECIK zaprasza na let...

Profesjonalna szkoła języka czeskiego KRECIK zaprasza na letnie kursy czeskiego. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, w małych grupach i z pasją. Nasze zajęcia są po prostu fajne! Z nami szybko zacznie . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Absolwentka filologii czeskiej na poziomie licencjatu na Uni...

Absolwentka filologii czeskiej na poziomie licencjatu na Uniwersytecie Jagiellońskim udzieli lekcji języka czeskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym; doświadczenie w pracy korepetytora; własne mat . . .

35 zł
za 60 min

David

czeski online – lekcje czeskiego - Czeski z Czechem nauka c...

czeski online – lekcje czeskiego - Czeski z Czechem nauka czeskiego przez Skype, lekcje prowadzone przez nativespeakera z polski (Katowice) dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, kursy dla . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Jestem pasjonatką języków słowiańskich, chętnie zarażę swoją...

Jestem pasjonatką języków słowiańskich, chętnie zarażę swoją pasją innych. Oferuję prywatne lekcje języka czeskiego na różnych poziomach zaawansowania. Przez ponad rok mieszkałam w Czechach, ukończył . . .

25 zł
za 60 min