Ogłoszenia

Język czeski

Libor

Korepetycje z języka czeskiego od Czecha/Čeština pro cizince - Krakov, online

Jestem native speakerem i korepetytorem języka czeskiego. Oferuję lekcje języka czeskiego uczniom na wszystkich poziomach i w każdym wieku. Mówię po polsku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jęz . . .

60 zł
za 60 min

David

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker zaprasza na korepetycje. Wszystkie poziomy zaawansowania także zupełnie początkujący. Mówię po polsku.-) Mam 15 lat stażu jako lektor języka czeskiego w . . .

45 zł
za 60 min

Anna

język czeski

50 zł
za 60 min

Joanna

Lektorka języka czeskiego

Dzień dobry ! Jestem absolwentką filologii czeskiej i chętnie nauczę Cię języka naszych południowych sąsiadów :) *kładę nacisk zarówno na konwersację, jak i na naukę gramatyki, słownictwa, czytani . . .

55 zł
za 60 min

Agnieszka

Szukam nauczyciela języka czeskiego

Witam, szukam  wykwalifikowanego nauczyciela języka czeskiego,który udzieli korepetycji mojemu synowi 12 lat, zakres nauczania języka - szkoła podstawowa klasa szósta. Zależy mi  na zajęciach co na . . .

0 zł
za 60 min

Sergiusz

Korepetycje z języka czeskiego

Dzień dobry, nazywam się Sergiusz Smoliński i jestem studentem trzeciego roku filologii czeskiej. Ponadto mieszkałem i studiowałem w Republice Czeskiej. Od liceum udzielam korepetycji z języka angielskiego, a . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez ...

Uwaga: dla nowych studentów super cena na uczenia się przez Skype każdego z 9 języków! Spiesz się! Szkoła prowadzi indywidualne i grupowe kursy językowe: czeski przez Skype. • od pierwszej lekcji nauczanie . . .

53 zł
za 60 min

Terezie

Lekcje czeskiego z NATIVE SPEAKEREM. AHOJ!!! Jestem Czeszką ...

Lekcje czeskiego z NATIVE SPEAKEREM. AHOJ!!! Jestem Czeszką i proponuję konwersacje z języka czeskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Mięjsce lekcji jest do uzgodnienia. . . .

30 zł
za 60 min

Marianna

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Slawistyka ...

40 zł
za 60 min

Viktorie

Witam, jestem czeszką mieszkającą we Wrocławiu. Chętnie pomo...

Witam, jestem czeszką mieszkającą we Wrocławiu. Chętnie pomogę za małe pieniądze z językiem czeskim. Jedynym problemem może być mój polski, który nie jest tak idealny jak mój ojczysty język. Jestem nat . . .

25 zł
za 60 min