Ogłoszenia

Język duński

Adam

Duński praktycznie i gramatycznie

Po ośmioletnim pobycie w Kopenhadze wróciłem do kraju, gdzie zacząłem pracę jako pracownik administracyjny i konsultant z językiem duńskim. Chociaż nie jestem po filologii, znajomość trzech języków obcy . . .

100 zł
za 60 min

Ewa

Język duński online

Zapraszam na zajęcia z języka duńskiego w miłej atmosferze :) Jestem absolwentką filologii duńskiej i lektorką z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Chętnie udzielę lekcji języka duńskiego, podczas . . .

80 zł
za 60 min

Viking

Zajęcia prowadzone przez magistra filologii duńskiej z dośw...

Zajęcia prowadzone przez magistra filologii duńskiej z doświadczeniem lektorskim i bogatą wiedzą praktyczną, zdobytą podczas studiów w Danii. Lekcje indywidualne lub w małych grupach, na wszystkich poziomach . . .

100 zł
za 60 min

Milos

Jeśli pragniesz nauczyć się języka norweskiego ( i nie tylko...

Jeśli pragniesz nauczyć się języka norweskiego ( i nie tylko norweskiego, zobacz moje pozostałe ogłoszenia) jesteś na dobrym miejscu! Młody, ale już doświadczony, lektor Ci pomoże z konwersacją, słownict . . .

40 zł
za 60 min

Ida

Jesteś uczniem, studentem, interesuje Cię Dania? Wyjeżdżasz ...

Jesteś uczniem, studentem, interesuje Cię Dania? Wyjeżdżasz do Danii do pracy lub już tam mieszkasz, ale masz problemy z językiem? Zapraszam na lekcje języka duńskiego. :) . . .

35 zł
za 60 min

Pawel

DANSK UNDERVISNING...

DANSK UNDERVISNING . . .

100 zł
za 60 min

Kasia

LEKCJA NA TERENIE-GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT DOJAZD DO UCZNIA Naz...

LEKCJA NA TERENIE-GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT DOJAZD DO UCZNIA Nazywam się Kasia. Jestem studentką trzeciego roku na skandynawistyce na UG w Gdańsku. Przez rok uczyłam się w Grundtvigs Højskole w Hillerød pod Kopen . . .

40 zł
za 60 min

Edulingua

Szkoła języków obcych EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na k...

Szkoła języków obcych EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na kursy językowe dla lekarzy planujących rozpoczęcie pracy za granicą. Specjalizujemy się w kursach języka ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO i DUŃSKIEGO. T . . .

50 zł
za 60 min

Edu

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje ...

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje języka duńskiego. Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też kursy stacjonarne na terenie Gdańska i Lublina. Oferujemy wszystkie pozi . . .

50 zł
za 60 min

Bartek

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne z języka duński...

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne z języka duńskiego.Zajęcia w miłej atmosferze, z wykwalifikowanymi nauczycielami, przygotowujemy do wyjazdów, egzaminów etc. Opis kursu: Prowadzony jest na dowolnym . . .

25 zł
za 60 min