Ogłoszenia

Język duński

Adam

Duński praktycznie i gramatycznie

Po ośmioletnim pobycie w Kopenhadze wróciłem do kraju, gdzie zacząłem pracę jako pracownik administracyjny i konsultant z językiem duńskim. Chociaż nie jestem po filologii, znajomość trzech języków obcy . . .

100 zł
za 60 min

Ewa

Język duński online

Zapraszam na zajęcia z języka duńskiego w miłej atmosferze :) Jestem absolwentką filologii duńskiej i lektorką z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Chętnie udzielę lekcji języka duńskiego, podczas . . .

100 zł
za 60 min

Viking

Zajęcia prowadzone przez magistra filologii duńskiej z dośw...

Zajęcia prowadzone przez magistra filologii duńskiej z doświadczeniem lektorskim i bogatą wiedzą praktyczną, zdobytą podczas studiów w Danii. Lekcje indywidualne lub w małych grupach, na wszystkich poziomach . . .

100 zł
za 60 min

Milos

Jeśli pragniesz nauczyć się języka norweskiego ( i nie tylko...

Jeśli pragniesz nauczyć się języka norweskiego ( i nie tylko norweskiego, zobacz moje pozostałe ogłoszenia) jesteś na dobrym miejscu! Młody, ale już doświadczony, lektor Ci pomoże z konwersacją, słownict . . .

40 zł
za 60 min

Ida

Jesteś uczniem, studentem, interesuje Cię Dania? Wyjeżdżasz ...

Jesteś uczniem, studentem, interesuje Cię Dania? Wyjeżdżasz do Danii do pracy lub już tam mieszkasz, ale masz problemy z językiem? Zapraszam na lekcje języka duńskiego. :) . . .

35 zł
za 60 min

Pawel

DANSK UNDERVISNING...

DANSK UNDERVISNING . . .

100 zł
za 60 min

Edulingua

Szkoła języków obcych EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na k...

Szkoła języków obcych EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na kursy językowe dla lekarzy planujących rozpoczęcie pracy za granicą. Specjalizujemy się w kursach języka ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO i DUŃSKIEGO. T . . .

50 zł
za 60 min

Edu

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje ...

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje języka duńskiego. Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też kursy stacjonarne na terenie Gdańska i Lublina. Oferujemy wszystkie pozi . . .

50 zł
za 60 min

Bartek

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne z języka duński...

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne z języka duńskiego.Zajęcia w miłej atmosferze, z wykwalifikowanymi nauczycielami, przygotowujemy do wyjazdów, egzaminów etc. Opis kursu: Prowadzony jest na dowolnym . . .

25 zł
za 60 min

Tectum

Tectum Poland - Polish branch of a leading company in the in...

Tectum Poland - Polish branch of a leading company in the industry of call center is looking for people for the position of CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (DANISH) Principal responsibilities: - needs analysis - ve . . .

0 zł
za 60 min