Ogłoszenia

Język grecki

Georgios

Udziele korepetycji z jezyka greckiego

Czesc, chetnie udziele korepetycji z jezyka greckiego poniewaz pochodze z greckojezycznego kraju czyli z Cypru.  Czekam na wasz kontakt. Pozdrawiam, Georgios Lipsou Numer telefonu: +48722204679 . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

Język starogrecki

Magister filologii i student ostatniego roku teologii z 15-letnim doświadczeniem w nauce języków oferuje korepetycje z języka starogreckiego. Prowadzę kursy: - greka klasyczna; - greka biblijna. . . .

90 zł
za 60 min

Julia

naucz się greckiego z Greczynką!

Hej! Jeżeli chciałbys/chciałabyś nauczyć się czegoś więcej niż kalimera, to jesteś na dobrej drodze! Język grecki jest moim pierwszym opanowanym językiem, ponieważ od urodzenia mieszkałam w Grecji. Roz . . .

90 zł
za 60 min

George

Rozmówki Polsko greckie

Witaj. 🙂 Pochodzę z Grecji i od ponad 7 lat przebywam w Polsce.  Bardzo dobrze mówię po polsku oraz angielsku . Z chęcią pomogę Ci przełamać barierę językową w rozmówkach Polsko greckich. Lekcje . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Język grecki (nowogrecki) + tłumaczenia. Zajęcia online i stacjonarne. Wszystkie poziomy. Zapraszam!

„Jeśli rozmawiasz z kimś w języku, który ta osoba rozumie, to co mówisz przemawia do niego. Jeśli rozmawiasz z nim w jego ojczystym języku – trafia to wprost do jego serca.” Są różne motywy nauki j . . .

140 zł
za 60 min

Jakub

Język grecki (nowogrecki) + tłumaczenia. Zajęcia online i stacjonarne. Wszystkie poziomy. Zapraszam!

140 zł
za 60 min

Julia

Nauka języka greckiego

Hej! Jestem studentką na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim i chętnie pomogę w nauce języka greckiego. Język grecki jest moim pierwszym opanowanym językiem, ponieważ od urodzenia mieszkał . . .

55 zł
za 60 min

Marina

Witam!jestem młodą i uśmiechniętą Greczynką mieszkająca w P...

Witam! jestem uśmiechniętą Greczynką mieszkająca w Polsce i zajmuję sie między innymi udzielaniem korepetycji z języka greckiego dla osób na każdym poziomie – zarówno początkujących jak i zaawansowanyc . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

ŁACINA I/LUB GREKA POD CZUJNYM OKIEM DYPLOMOWANEGO FILOLOG...

ŁACINA I/LUB GREKA POD CZUJNYM OKIEM DYPLOMOWANEGO FILOLOGA KLASYCZNEGO 537 727 337 ZAJĘCIA JĘZYKOWE PRZEZNACZONE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ORAZ AKADEMICKIEJ . . .

40 zł
za 60 min

Zbigniew

Magister filologii klasycznej (UW/Sorbona, z wyróżnieniem), ...

Magister filologii klasycznej (UW/Sorbona, z wyróżnieniem), lektor na kursach Polskiego Towarzystwa Filologicznego, tłumacz poezji klasycznej pomoże w tłumaczeniu tekstów z greki. Zdalnie, cena do uzgodnienia. . . .

50 zł
za 60 min