Ogłoszenia

Język grecki

Marina

Witam!jestem młodą i uśmiechniętą Greczynką mieszkająca w P...

Witam! jestem uśmiechniętą Greczynką mieszkająca w Polsce i zajmuję sie między innymi udzielaniem korepetycji z języka greckiego dla osób na każdym poziomie – zarówno początkujących jak i zaawansowanyc . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

Udzielę korepetycji z j.greckiego. Wiedzę nabyłam mieszkając...

Udzielę korepetycji z j.greckiego. Wiedzę nabyłam mieszkając rok w Atenach, również później miałam greckich pracodawców i uczyłam podstaw języka mieszkając w Australii. Z chęcią pomogę w nauce od pods . . .

30 zł
za 60 min

Magdalena

ŁACINA I/LUB GREKA POD CZUJNYM OKIEM DYPLOMOWANEGO FILOLOG...

ŁACINA I/LUB GREKA POD CZUJNYM OKIEM DYPLOMOWANEGO FILOLOGA KLASYCZNEGO 537 727 337 ZAJĘCIA JĘZYKOWE PRZEZNACZONE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ORAZ AKADEMICKIEJ . . .

40 zł
za 60 min

Zbigniew

Magister filologii klasycznej (UW/Sorbona, z wyróżnieniem), ...

Magister filologii klasycznej (UW/Sorbona, z wyróżnieniem), lektor na kursach Polskiego Towarzystwa Filologicznego, tłumacz poezji klasycznej pomoże w tłumaczeniu tekstów z greki. Zdalnie, cena do uzgodnienia. . . .

50 zł
za 60 min

Konstantinos

Rodowity Grek (native speaker), absolwent Filologii Klasyczn...

Rodowity Grek (native speaker), absolwent Filologii Klasycznej Uniwersytetu Ateńskiego, z dobrą znajomością języka polskiego i doskonałą znajomością języka angielskiego i rosyjskiego, prowadzi lekcje język . . .

50 zł
za 60 min

Anna

starożytna greka...

starożytna greka . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Jezyk grecki przez skype,od 30 lat zamieszkuje w Grecji wlad...

Jezyk grecki przez skype lub Facebook od 30 lat zamieszkuje w Grecji wladam biegle tym jezykiem . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Witam, Jestem absolwentką filologii nowogreckiej. Dzięki pr...

Witam, Jestem absolwentką filologii nowogreckiej. Dzięki pracy tłumacza mam aktywny kontakt z językiem. Chętnie pomogę każdemu kto chciałby nauczyć się języka greckiego :) Dysponuję materiałami do nauki . . .

40 zł
za 60 min

Anastasios

Grecki native speaker udzieli lekcji z języka greckiego. Pos...

Grecki native speaker udzieli lekcji z języka greckiego. Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu - współpracuję obecnie z kilkoma szkołami językowymi w Warszawie. Znam biegle język angielski i bardzo dob . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

W przyjemnej atmosferze efektywna nauka języka nowogreckiego...

W przyjemnej atmosferze efektywna nauka języka nowogreckiego! Jestem absolwentką filologii nowogreckiej i tłumaczką, w Grecji spędziłam dużo czasu, a język grecki to moja pasja:) Dysponuję zarówno różnoro . . .

120 zł
za 60 min