Ogłoszenia

Język hebrajski

Moti

Hebrew with Moti Vation

Jestem native’m. Mieszkam w Warszawie 14 lat Przyszedłem uczyć się pantomimy a nadal tu jestem.. :) uczę hebrajskiego od ponad 8 lat Kocham uczyć, kocham języki Mówię po hebrajsku, hiszpańsku, angiels . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Język hebrajski

Zapraszam na lekcje online języka hebrajskiego na poziomie podstawowym dla początkujących. Zapewniam materiały, podręcznik do wydruku itp. Studiowałam kiedyś Hebraistykę, nauka różnych języków to jedna . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje hebrajskiego u admina Klubu Hebrajskiego!

➤ Uczę online z wykorzystaniem różnych urządzeń takich jak wirtualne notatki i współdzielona tablica. ➤ Udostępniam materiały na potrzebę zajęć (teksty z podręczników, nagrania i materiały włas . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Lekcje HEBRAJSKIEGO współczesnego i bibijnego

Uczę hebrajskiego na najwyższym poziomie merytorycznym - biblijnego oraz współczesnego. Jestem wykładowcą hebrajskiego i przedmiotów biblijnych na Uniwersytecie . . .

150 zł
za 60 min

Ania

Studentka studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiello...

Absolwentka studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiellońskim udzieli korepetycji z języka hebrajskiego od podstaw. Naukę języka rozpoczęłam na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów dwukrotnie otrz . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Chętnie udzielę korepetycji z języka hebrajskiego oraz podzi...

Chętnie udzielę korepetycji z języka hebrajskiego oraz podzielę się swoją wiedzą z zakresu kultury żydowskiej, historii Izraela czy judaizmu. . . .

30 zł
za 60 min

Kamila

Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu i płynnie posługuję si...

Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu i płynnie posługuję się językiem hebrajskim. Posiadam zarówno ogromną praktyczną wiedzę na temat zwyczajów, kultury i kuchni izraelskiej, jak i orientuję się w lokal . . .

50 zł
za 60 min

Lew

Witam, skonczylem liceum w Izraelu, zylem tam okolo 4 lat. Z...

Witam, skonczylem liceum w Izraelu, zylem tam okolo 4 lat. Zdalem tam mature z jezyka hebrajskiego z wynikiem dobrym. Znam jezyk literacki jak i potoczny/ mowiony. zapraszam i polecam :)Oferuje rowniez jezyk angielsk . . .

40 zł
za 60 min

Anu

od podstaw lub super poziom hard. Miło, tanio, i ciepło. Moż...

od podstaw lub super poziom hard. Miło, tanio, i ciepło. Można u mnie, można u Ciebie. Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu, o. . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Oferuję naukę od podstaw współczesnego języka hebrajskiego. ...

Oferuję naukę od podstaw współczesnego języka hebrajskiego. Kserowanie udostępnianych przeze mnie materiałów w trakcie nauki we własnym zakresie. W przypadku lekcji w domu ucznia dochodzi ewentualna opłata . . .

20 zł
za 60 min