Ogłoszenia

Język hebrajski

Moti

Hebrew with Moti Vation

Jestem native’m. Mieszkam w Warszawie 14 lat Przyszedłem uczyć się pantomimy a nadal tu jestem.. :) uczę hebrajskiego od ponad 8 lat Kocham uczyć, kocham języki Mówię po hebrajsku, hiszpańsku, angiels . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Język hebrajski

Zapraszam na lekcje online języka hebrajskiego na poziomie podstawowym dla początkujących. Zapewniam materiały, podręcznik do wydruku itp. Studiowałam kiedyś Hebraistykę, nauka różnych języków to jedna . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje hebrajskiego u admina Klubu Hebrajskiego!

➤ Uczę online z wykorzystaniem różnych urządzeń takich jak wirtualne notatki i współdzielona tablica. ➤ Udostępniam materiały na potrzebę zajęć (teksty z podręczników, nagrania i materiały włas . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Lekcje HEBRAJSKIEGO współczesnego i bibijnego

Uczę hebrajskiego na najwyższym poziomie merytorycznym - biblijnego oraz współczesnego. Jestem wykładowcą hebrajskiego i przedmiotów biblijnych na Uniwersytecie . . .

150 zł
za 60 min

Ania

Studentka studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiello...

Absolwentka studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiellońskim udzieli korepetycji z języka hebrajskiego od podstaw. Naukę języka rozpoczęłam na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów dwukrotnie otrz . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Chętnie udzielę korepetycji z języka hebrajskiego oraz podzi...

Chętnie udzielę korepetycji z języka hebrajskiego oraz podzielę się swoją wiedzą z zakresu kultury żydowskiej, historii Izraela czy judaizmu. . . .

30 zł
za 60 min

Kamila

Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu i płynnie posługuję si...

Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu i płynnie posługuję się językiem hebrajskim. Posiadam zarówno ogromną praktyczną wiedzę na temat zwyczajów, kultury i kuchni izraelskiej, jak i orientuję się w lokal . . .

50 zł
za 60 min

Lew

Witam, skonczylem liceum w Izraelu, zylem tam okolo 4 lat. Z...

Witam, skonczylem liceum w Izraelu, zylem tam okolo 4 lat. Zdalem tam mature z jezyka hebrajskiego z wynikiem dobrym. Znam jezyk literacki jak i potoczny/ mowiony. zapraszam i polecam :)Oferuje rowniez jezyk angielsk . . .

40 zł
za 60 min

Anu

od podstaw lub super poziom hard. Miło, tanio, i ciepło. Moż...

od podstaw lub super poziom hard. Miło, tanio, i ciepło. Można u mnie, można u Ciebie. Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu, o. . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Oferuję naukę od podstaw współczesnego języka hebrajskiego. ...

Oferuję naukę od podstaw współczesnego języka hebrajskiego. Kserowanie udostępnianych przeze mnie materiałów w trakcie nauki we własnym zakresie. W przypadku lekcji w domu ucznia dochodzi ewentualna opłata . . .

20 zł
za 60 min