Ogłoszenia

Język hebrajski

Tomasz

Hebrajski współczesny od podstaw. Nauka czytania i pisania, ...

Hebrajski współczesny od podstaw. Nauka czytania i pisania, konwersacje. Korepetycje. Tłumacz literatury hebrajskiej mieszkający w Izraelu i w Polsce. . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

Chętnie udzielę korepetycji z języka hebrajskiego oraz podzi...

Chętnie udzielę korepetycji z języka hebrajskiego oraz podzielę się swoją wiedzą z zakresu kultury żydowskiej, historii Izraela czy judaizmu. . . .

30 zł
za 60 min

Anu

od podstaw lub super poziom hard. Miło, tanio, i ciepło. Moż...

od podstaw lub super poziom hard. Miło, tanio, i ciepło. Można u mnie, można u Ciebie. Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu, o. . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Oferuję naukę od podstaw współczesnego języka hebrajskiego. ...

Oferuję naukę od podstaw współczesnego języka hebrajskiego. Kserowanie udostępnianych przeze mnie materiałów w trakcie nauki we własnym zakresie. W przypadku lekcji w domu ucznia dochodzi ewentualna opłata . . .

20 zł
za 60 min

Moti

Hebrew with Moti Vation

Jestem native’m. Oferuję lekcje języka hebrajskiego dla początkujących oraz kontynuujących naukę. Zapewniam materiały edukacyjne (+ audio), miłą atmosferę, (polski lub angielski) skuteczność . . .

80 zł
za 60 min

Kamila

Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu i płynnie posługuję si...

Przez siedem lat mieszkałam w Izraelu i płynnie posługuję się językiem hebrajskim. Posiadam zarówno ogromną praktyczną wiedzę na temat zwyczajów, kultury i kuchni izraelskiej, jak i orientuję się w lokal . . .

50 zł
za 60 min

Lew

Witam, skonczylem liceum w Izraelu, zylem tam okolo 4 lat. Z...

Witam, skonczylem liceum w Izraelu, zylem tam okolo 4 lat. Zdalem tam mature z jezyka hebrajskiego z wynikiem dobrym. Znam jezyk literacki jak i potoczny/ mowiony. zapraszam i polecam :)Oferuje rowniez jezyk angielsk . . .

40 zł
za 60 min

Ania

Studentka studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiello...

Studentka studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiellońskim udzieli korepetycji z języka hebrajskiego od podstaw. Naukę języka rozpoczęłam 5 lat temu na Uniwersytecie Warszawskim. Ostatni rok spędziłam . . .

55 zł
za 60 min