Ogłoszenia

Język japoński

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

130 zł
za 45 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

50 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka japońskiego.

Cześć! Nazywam się Kamila i z chęcią udzielę korepetycji z języka japońskiego od podstaw. Jestem studentką trzeciego roku japonistyki na UAMie. Posiadam certyfikat JLPT N2 i pracowałam w japońskim hotelu . . .

35 zł
za 60 min

Dominika

Język japoński

J estem studentką trzeciego roku na kierunku filologia japońska.  Udzielę korepetycji online z języka japońskiego od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego. Jeśli chcesz nauczyć się japoński . . .

30 zł
za 60 min

Sylwia

Język japoński od podstaw

Zapraszam do wspólnej nauki języka japońskiego od podstaw. Ukończyłam studia na kierunku FILOLOGIA JAPOŃSKA. Nauczaniem zajmuje się już od kilku lat. W zasobie doświadczeń posiadam naukę w szkole języ . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Marzysz o wyprawie do Japonii? Chcesz rozpocząć naukę japońskiego? Chętnie Ci pomogę!

一緒に日本語を勉強しませんか。 Jeśli pragniesz rozpocząć przygodę z językiem japońskim, bardzo serdecznie zapraszam Cię na indywidualne zajęcia online (skype, zoom) w miłej i luźnej atmosf . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Japoński bez wychodzenia z domu!

Chcesz uczyć się japońskiego nie wychodząc z domu? Oferuję indywidualne korepetycje online (skype/zoom itp) od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje języka japońskiego

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka japońskiego :) Jestem absolwentką japonistyki, a obecnie kontynuuję studia magisterskie na kierunku etnolingwistyka, gdzie dalej rozwijam swoją znajomość japońskiego . . .

50 zł
za 60 min

Oskar

Język japoński

Udzielę lekcji języka japońskiego od poziomu podstawowego do poziomu sredniozaawansowanego. Posiadam certyfikaty językowe JLPT (japanese language proficiency test / 日本語能力試験). Wszystkich zainteresow . . .

40 zł
za 60 min

Oskar

Język japoński

Jestem osobą, która wychowywała się w Japonii. Udzielę lekcji języka japońskiego od poziomu podstawowego do poziomu sredniozaawansowanego. Posiadam certyfikaty językowe JLPT (japanese language proficiency te . . .

40 zł
za 60 min