Ogłoszenia

Język japoński

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

150 zł
za 45 min

Paulina

(✿╹◡╹) Nauka języka japońskiego od podstaw (poziomy N5-N3)

はじめまして!一緒に日本語を勉強したいですね!私を選んでくださいね! Cześć! Nazywam się Paulina :) Jestem studentką trzeciego roku japonistyki na UMK, jednak zamiłowanie do j . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Język Japoński - Łódź, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Tuszyn

Witam, Mam na imię Kasia, jestem magistrem filologii japońskiej oraz nauczycielką języka japońskiego. Posiadam przygotowanie pedagogiczne uprawniające do nauki dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz wielol . . .

50 zł
za 60 min

Gabriela

j. japoński dla początkujących (JLPT N5-N4)

Oferuję lekcje j. japońskiego dla początkujących (poziom JLPT N5-N4) w miłej atmosferze. W szczególności zapraszam na zajęcia online - do ich prowadzenia wykorzystuję nowoczesne narzędzia, które urozmaicaj . . .

45 zł
za 60 min

Paulina

Język japoński (poziomy N5-N2) w Warszawie

Cześć! Nazywam się Paulina i bardzo chętnie pomogę Ci w nauce japońskiego – nieważne, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym językiem, czy chcesz przygotować się do certyfikatu JLPT na poziomac . . .

50 zł
za 60 min

Patryk

Język japoński - korepetycje

50 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka japońskiego.

Cześć! Nazywam się Kamila i z chęcią udzielę korepetycji z języka japońskiego od podstaw. Jestem studentką trzeciego roku japonistyki na UAMie. Posiadam certyfikat JLPT N2 i pracowałam w japońskim hotelu . . .

35 zł
za 60 min

Dominika

Język japoński

Chcesz nauczyć się japońskiego pisma, poznać gramatykę i dowiedzieć się czegoś o kulturze Japonii? Serdecznie zapraszam na moje korepetycje. Udostępniam materiały do nauki i przede wszystkim staram się ur . . .

40 zł
za 60 min