Ogłoszenia

Język japoński

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

200 zł
za 45 min

Masato

Naucz się języka japońskiego z native speakerem! Zrozum anime i porozmawiaj z Japończykiem!

Lekcje języka japońskiego z native speakerem! Nauka nie tylko języka, ale także kultury! Mogę wystawić fakturę za lekcje! Mam na imię Masato i od 2018 roku mieszkam w Polsce. Indywidualnym naucz . . .

80 zł
za 60 min

Adam

Japoński dla każdego

Konnichiwa :) Chcesz się nauczyć japońskiego od podstaw? Albo przećwiczyć to, co już umiesz? ZAPRASZAM!: ) Jestem absolwentem filologii japońskiej i z miłą chęcią przekażę nieco wiedzy innym miłoś . . .

65 zł
za 60 min

Malwina

Nauka japońskiego dla początkujacych

Cześć! Jestem studentką Kultury Japonii i mogę uczyć Cię japońskiego na poziomie podstawowym (N5) i ewentualnie N4.  Zajmiemy się znakami, sylabariuszami i gramatyką :) Możemy tez pogadać o anime i . . .

60 zł
za 60 min

Bartosz

Nauka japońskiego jak na studiach- poziom początkujący

Interesuje Cię Japonia? Mnie też! Chcesz się nauczyć języka japońskiego? Chętnie Ci w tym pomogę! Jestem absolwentem japonistyki, ale dobrze pamiętam trudy początkującego. Żeby zrozumieć język japońs . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Język japoński

60 zł
za 90 min

Eri

Pomogę Ci we wszystkim, co dotyczy języka japońskiego :)

Dzień dobry, こんにちは! 私の名前はエリです。 Mam na imię Eri. Jestem nativem z język japoński i robię korepetycję.  Mam doświadczenia 10 lat i prowadzę wszystkich poziomi.  M . . .

80 zł
za 60 min

Patrycja

Naucz się mówić po japońsku!

Cześć, Zapraszam cię na zajęcia z języka japońskiego (od poziomu podstawowego do zaawansowanego N5-N2). Prowadzę zajęcia w oparciu o twoją motywację! Razem wybierzemy, na czym chcemy się skupić i co do . . .

40 zł
za 60 min