Ogłoszenia

Język japoński

Sandra

NAUKA JĘZYKA JAPONSKIEGO Z ABSOLWENTKĄ JAPONISTYKI!

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, oferuję zarówno indywidualne lekcje, dopasowane do Twoich potrzeb, jak i zajęcia w grupie, dzięki którym możesz poznać innych pasjonatów japońskiego. Zajęci . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

Zapraszam na lekcje japońskiego prowadzone z Japonii :) Kontakt tylko na stronie korepetycje.pl i przez Skype.

こんにちは!:) Nazywam się Marcelina i jestem absolwentką japonistyki. Od wielu lat interesuję się językiem japońskim i Japonią, 5 lat temu miałam okazję spędzić 10 miesięcy na magicznej wyspie Y . . .

90 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

200 zł
za 45 min

Beata

Cześć, naucz się ze mną japońskiego :) pierwsze spotkanie gratis!

Cześć! Zapraszam na zajęcia od podstaw bądź korepetycje z języka japońskiego :) Od czterech lat prowadzę zajęcia z języka japońskiego dla osób młodszych jak i dorosłych na różnym poziomie. Nauczani . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Prywatne lekcje z języka japońskiego

Prowadzę zajęcia z języka japońskiego na poziomie podstawowym.  Posiadam 3-letnie doświadczenie jako prywatny nauczyciel japońskiego.  Pomagam poprzez analizę podstaw gramatycznych, naukę hiragan . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Japoński ze studentką z Osaki - Podstawy, JLPT, konwersacja

Cześć! Jestem absolwentką japonistyki U J, a obecnie studentką drugiego roku magisterki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Osace (Osaka Kyoiku University). Mój kierunek jest ściśle związany z nauczaniem ję . . .

80 zł
za 60 min

Christian

Naturalny japoński z solidnymi podstawami

Cześć, nazywam się Christian Imashi(今枝)-Konopczyński i prowadzę zajęcia z języka japońskiego. Oprócz doświadczenia w udzielaniu korepetycji, posiadam również 2 lata doświadczenia w tłumaczeniu ustn . . .

60 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje z języka japońskiego

Chciałbym zaoferować korepetycje z języka japońskiego w stopniu podstawowym i średniozaawansowanym.   Osobiście kontakt z językiem japońskim mam od 15 roku życia, ponadto mieszkałem w Japonii pr . . .

60 zł
za 60 min