Ogłoszenia

Język japoński

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

150 zł
za 45 min

Beata

Japoński dla każdego! Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych w miłej atmosferze :)

Dzień dobry! はじめまして!Absolwentka japonistyki udzieli korepetycji bądź poprowadzi od podstaw osoby chcące rozpocząć swoją przygodę z językiem i kulturą Japonii. Mam doświadczenie w prowadzeniu . . .

50 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka japońskiego

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne lekcje języka japońskiego, których udzielają doświadczeni lektorzy i absolwenci filologii japońskiej lub kierunków pokrewnych, a także native speakerzy. Zapewniamy w . . .

100 zł
za 60 min

Julia

Uczę podstaw języka japońskiego

    Uczę głównie online ze względu na studia stacjonarne. W wakacje jestem w stanie uczyć bezpośrednio, na terenie Raciborza i okolic, w dowolnych godzinach. W trakcie roku szkolnego godziny dostosow . . .

50 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka japońskiego online

Hej! Jestem studentką 1 roku studiów magisterskich (japonistyka) na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam certyfikat z języka japońskiego poziom N2 (najwyższy poziom to N1) Przez 9 miesięcy . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

(✿╹◡╹) Nauka języka japońskiego od podstaw (poziomy N5-N3)

はじめまして!一緒に日本語を勉強したいですね!私を選んでくださいね! Cześć! Nazywam się Paulina :) Jestem studentką trzeciego roku japonistyki na UMK, jednak zamiłowanie do j . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Język Japoński - Łódź, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Tuszyn

Witam, Mam na imię Kasia, jestem magistrem filologii japońskiej oraz nauczycielką języka japońskiego. Posiadam przygotowanie pedagogiczne uprawniające do nauki dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz wielol . . .

50 zł
za 60 min

Gabriela

j. japoński dla początkujących (JLPT N5-N4)

Oferuję lekcje j. japońskiego dla początkujących (poziom JLPT N5-N4) w miłej atmosferze. W szczególności zapraszam na zajęcia online - do ich prowadzenia wykorzystuję nowoczesne narzędzia, które urozmaicaj . . .

45 zł
za 60 min