Ogłoszenia

Język japoński

Kamil

Prywatne lekcje z języka japońskiego

Prowadzę zajęcia z języka japońskiego na poziomie podstawowym.  Posiadam 3-letnie doświadczenie jako prywatny nauczyciel japońskiego.  Pomagam poprzez analizę podstaw gramatycznych, naukę hiragan . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

170 zł
za 45 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

60 zł
za 60 min

Julia

Język japoński z japonistką:)

こんにちは!Zapraszam na zajęcia z języka japońskiego od podstaw oraz do poziomu N3/N2! Ukończyłam studia japonistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.  W trakcie studiów uzyskałam certyfikat JLP . . .

45 zł
za 50 min

Beata

Język japoński dla każdego

こんにちは! Jeśli interesujesz się kulturą Japonii, pasjonuje Cię manga i anime, wybierasz się na studia związane z Azją Wschodnią lub planujesz podróż do Japonii, to świetnym pomysłem będzie na . . .

60 zł
za 60 min

Eisuke

Język japoński

Zapraszam do wspólnej nauki języka japońskiego :) . . .

120 zł
za 60 min

Klaudia

Nauczę Cię japońskiego!

こんにちは!Cześć! Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, a obecnie kończę studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem także po rocznym stypendium na japońs . . .

75 zł
za 60 min

Adam

Nauka japońskiego dla początkujacych

Oferuję naukę japońskiego od podstaw. Chętnie pomogę w nauce pisma, słownictwa i gramatyki. Poziom oraz tempo nauki dostosowuję indywidualnie do potrzeb i dostarczam materiały do nauki. Pierwsza godzina jest . . .

30 zł
za 90 min

Junko

Enjoy studying Japanese with experienced native teacher!

ポーランドのみなさん、はじめまして! My name is Junko, I came from NAGANO, JAPAN. I graduated University of SHIZUOKA, B.A from International relations, also finish the course for being Japanese . . .

60 zł
za 45 min