Ogłoszenia

Język japoński

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

130 zł
za 45 min

Maja

Japoński bez wychodzenia z domu!

Chcesz uczyć się japońskiego nie wychodząc z domu? Oferuję indywidualne korepetycje online (skype/zoom itp) od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje języka japońskiego

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka japońskiego :) Jestem absolwentką japonistyki, a obecnie kontynuuję studia magisterskie na kierunku etnolingwistyka, gdzie dalej rozwijam swoją znajomość japońskiego . . .

50 zł
za 60 min

Oskar

Język japoński

Udzielę lekcji języka japońskiego od poziomu podstawowego do poziomu sredniozaawansowanego. Posiadam certyfikaty językowe JLPT (japanese language proficiency test / 日本語能力試験). Wszystkich zainteresow . . .

40 zł
za 60 min

Oskar

Język japoński

Jestem osobą, która wychowywała się w Japonii. Udzielę lekcji języka japońskiego od poziomu podstawowego do poziomu sredniozaawansowanego. Posiadam certyfikaty językowe JLPT (japanese language proficiency te . . .

40 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje z języka japońskiego

Jestem studentką trzeciego roku japonistyki. Udzielę korepetycji z języka japońskiego, na poziomie N5-N4.  Jestem otwarta na naukę z dziećmi i osobami, które chcą zacząć uczyć się od podstaw.  . . .

20 zł
za 60 min

Franciszek

Język Japoński poziom podstawowy, średnio-zaawansowany

Mam 20 lat i prawie całe swoje życie spędziłem w Japonii. Uczęszczałem do japońskiej szkoly podstawowej, gimnazjum i liceum. Jezyk japośki jest moim drugim językiem ojczystym. Mowie w trzech językach, dodat . . .

60 zł
za 60 min

Konrad

こんにちは! Od czterech lat studiuję japonistykę na Uniwersyteci...

こんにちは! Od czterech lat studiuję japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Ostatni rok spędziłem na stypendium w Japonii, weryfikując zdobytą wiedzę, zgłębiając zagadnienie funkcjonowania japoń . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Jestem absolwentką Orientalistyki na Uniwersytecie Jagielloń...

Jestem absolwentką Orientalistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowym i średnio-zaawansowanym. Nauczę hiragany, katakany oraz kanji; wymowy, gramatyki oraz naturalnej ko . . .

60 zł
za 60 min

Ewa

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane nauką języka japońs...

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane nauką języka japońskiego *zapewniam materiały, z których będziemy się uczyć: czytanki, słówka, znaki kanji, gramatyka do danych lekcji* na prośbę ucznia udostępni . . .

50 zł
za 60 min