Ogłoszenia

Język japoński

Sandra

NAUKA JĘZYKA JAPONSKIEGO Z ABSOLWENTKĄ JAPONISTYKI!

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, oferuję zarówno indywidualne lekcje, dopasowane do Twoich potrzeb, jak i zajęcia w grupie, dzięki którym możesz poznać innych pasjonatów japońskiego. Zajęci . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

Japoński dla każdego : )

こんにちは! Nazywam sie Marcelina i jestem absolwentką japonistyki. Od wielu lat interesuję sie językiem japońskim i Japonią, miałam okazję spędzić 10 miesięcy na magicznej wyspie Yakushima i prac . . .

80 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

200 zł
za 45 min

Beata

Zajęcia z języka japońskiego dostosowane do Ciebie i w fajnej atmosferze :)

Cześć! Zapraszam na zajęcia od podstaw bądź korepetycje z języka japońskiego :) Od trzech lat prowadzę zajęcia z języka japońskiego dla osób młodszych jak i dorosłych na różnym poziomie. Nauczanie . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Prywatne lekcje z języka japońskiego

Prowadzę zajęcia z języka japońskiego na poziomie podstawowym.  Posiadam 3-letnie doświadczenie jako prywatny nauczyciel japońskiego.  Pomagam poprzez analizę podstaw gramatycznych, naukę hiragan . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

60 zł
za 60 min

Alicja

Zapraszam na wspólną naukę języka japońskiego! ❀

おはよう! :D  Jestem studentką 3 roku japonistyki i zapraszam Cię na wspólną naukę języka japońskiego! ❀ Prowadzę korepetycje z japońskiego od dwóch lat i odbyłam praktyki w szkole językowej. . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Nowy rok, nowa ja, a może nowy język? Zapraszam na lekcje języka japońskiego!

Nowy rok, nowa ja, a może nowy język? Nauczycielka ze sporym doświadczeniem w nauczaniu zaprasza na lekcje języka japońskiego. Posiadam spore doświadczenie w nauczaniu dzieci jak i dorosłych. Od kilku lat pr . . .

100 zł
za 60 min

Paula

Japoński od podstaw ✿

70 zł
za 60 min