Ogłoszenia

Język japoński

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

130 zł
za 45 min

Maltalc

Malta Language Center Manga, anime, j-rock, j-pop, język ja...

21 zł
za 60 min

Damian

Witam. Jestem absolwentem filologii japońskiej pierwszego st...

Witam. Jestem absolwentem filologii japońskiej pierwszego stopnia. Chętnie udzielę korepetycji z języka japońskiego na poziomie A1/A2. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały do nauki. Pozdrawiam :) . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Studentka studiów magisterskich na japonistyce na Uniwersyte...

Studentka studiów magisterskich na japonistyce na Uniwersytecie Warszawskim po trzykrotnym pobycie w Japonii (w tym na rocznym stypendium) udzieli korepetycji z języka japońskiego na wszystkich poziomach zaawansow . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Jestem studentką V roku filologii japońskiej Uniwersytetu J...

Jestem studentką V roku filologii japońskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spędziłam rok w Japonii, studiując na Osaka University jako stypendystka rządu japońskiego. Posiadam certyfikat znajomości języka . . .

30 zł
za 60 min

Edu

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje ...

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje języka japońskiego. Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też kursy stacjonarne na terenie Gdańska i Lublina. Oferujemy wszystkie po . . .

70 zł
za 60 min

Konrad

こんにちは! Od czterech lat studiuję japonistykę na Uniwersyteci...

こんにちは! Od czterech lat studiuję japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Ostatni rok spędziłem na stypendium w Japonii, weryfikując zdobytą wiedzę, zgłębiając zagadnienie funkcjonowania japoń . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Szanowni Państwo! Jestem magistrem kulturoznawstwa i lingwis...

Szanowni Państwo! Jestem magistrem kulturoznawstwa i lingwistką specjalizującą się w udzielaniu korepetycji z języka angielskiego i japońskiego. Jako korepetytor i nauczyciel języków pracuję od 6 lat (naucz . . .

45 zł
za 60 min

Jakub

Witam, Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na ...

Witam, Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na zajęcia z języka japońskiego. Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem, obecnie uczę w szkole językowej. Prowadzę zarówno zajęcia indywidual . . .

45 zł
za 60 min

Marta

Absolwentka filologii w zakresie etnolingwsityki i lingwisty...

Absolwentka filologii w zakresie etnolingwsityki i lingwistyki stosowanej udzieli korepetycji,nauczy języka japońskiego na poziomie podstawowym. Możliwość nauki na Starołęce, w Kostrzynie Wlkp. lub okolicach . . .

50 zł
za 60 min