Ogłoszenia

Język japoński

Sandra

NAUKA JĘZYKA JAPONSKIEGO Z ABSOLWENTKĄ JAPONISTYKI!

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, oferuję zarówno indywidualne lekcje, dopasowane do Twoich potrzeb, jak i zajęcia w grupie, dzięki którym możesz poznać innych pasjonatów japońskiego. Zajęci . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

200 zł
za 45 min

Marcelina

Japoński dla każdego : )

こんにちは! Nazywam sie Marcelina i jestem absolwentką japonistyki. Od wielu lat interesuję sie językiem japońskim i Japonią, miałam okazję spędzić 10 miesięcy na magicznej wyspie Yakushima i prac . . .

80 zł
za 60 min

Beata

Zajęcia z języka japońskiego z japonistką :)

Cześć! Jestem absolwentką Filologii Japońskiej, stypendystką rządową, w Japonii mieszkałam łącznie dwa lata.  Od kilku lat prowadzę zajęcia z języka japońskiego dla osób młodszych jak i dorosł . . .

80 zł
za 60 min

Kamil

Prywatne lekcje z języka japońskiego

Prowadzę zajęcia z języka japońskiego na poziomie podstawowym.  Posiadam 3-letnie doświadczenie jako prywatny nauczyciel japońskiego.  Pomagam poprzez analizę podstaw gramatycznych, naukę hiragan . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

60 zł
za 60 min

Iga

Język japoński dla dzieci i dorosłych :)

Nazywam się Iga Sochacka i prowadzę lekcje już od ponad 10 lat . Uczę każdą grupę wiekową: dzieci, młodzież i dorosłych , od samych podstaw, jak i osoby z bardziej zaawansowanym poziomem języka. Oprac . . .

60 zł
za 60 min

Haruna

Lekcje japońskiego z Japonką na wszystkich poziomach

Cześć! Nazywam się Haruna, pochodzę z Japonii i jestem certyfikowaną nauczycielką japońskiego. Mogę ćwiczyć konwersacje oraz uczyć gramatyki. Korzystam głównie z podręcznika Minna no Nihongo, ale moż . . .

100 zł
za 60 min

Zuzanna

Zajęcia z języka japońskiego

Studentka japonistykii . Posiadam certyfikat z poziomu N5 i N4. Zajęcia dla młodzieży 14+ lub osób dorosłych. Nauka gramatykii oraz słownictwa, czy nawet sama rozmowa w danym języku. Tempo dostosowane co do o . . .

40 zł
za 60 min