Ogłoszenia

Język japoński

Natalia

Zajęcia języka japońskiego dla wszystkich!

Prowadzę korepetycje na poziomach podstawowych. Z chęcią  podzielę się swoją pasją w zakresie kultury tego kraju.  Skończyłam licencjat z japonistyki. Posiadam certyfikaty - Nihongo Nory . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim ...

Doktor nauk humanistycznych, tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem zaprasza do skorzystania z indywidualnych lub grupowych kursów języka japońskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach dostosowuj . . .

130 zł
za 45 min

Katarzyna

Język Japoński - Łódź, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Tuszyn

Witam, Mam na imię Kasia, jestem magistrem filologii japońskiej oraz nauczycielką języka japońskiego. Posiadam przygotowanie pedagogiczne uprawniające do nauki dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz wielol . . .

50 zł
za 60 min

Gabriela

j. japoński dla początkujących (JLPT N5-N4)

Oferuję lekcje j. japońskiego dla początkujących (poziom JLPT N5-N4) w miłej atmosferze. W szczególności zapraszam na zajęcia online - do ich prowadzenia wykorzystuję nowoczesne narzędzia, które urozmaicaj . . .

45 zł
za 60 min

Paulina

Język japoński (poziomy N5-N2) w Warszawie

Cześć! Nazywam się Paulina i bardzo chętnie pomogę Ci w nauce japońskiego – nieważne, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym językiem, czy chcesz przygotować się do certyfikatu JLPT na poziomac . . .

50 zł
za 60 min

Patryk

Język japoński - korepetycje

50 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z języka japońskiego.

Cześć! Nazywam się Kamila i z chęcią udzielę korepetycji z języka japońskiego od podstaw. Jestem studentką trzeciego roku japonistyki na UAMie. Posiadam certyfikat JLPT N2 i pracowałam w japońskim hotelu . . .

35 zł
za 60 min

Dominika

Język japoński

Chcesz nauczyć się japońskiego pisma, poznać gramatykę i dowiedzieć się czegoś o kulturze Japonii? Serdecznie zapraszam na moje korepetycje. Udostępniam materiały do nauki i przede wszystkim staram się ur . . .

30 zł
za 60 min

Sylwia

Język japoński od podstaw

Zapraszam do wspólnej nauki języka japońskiego od podstaw. Ukończyłam studia na kierunku FILOLOGIA JAPOŃSKA. Nauczaniem zajmuje się już od kilku lat. W zasobie doświadczeń posiadam naukę w szkole języ . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Marzysz o wyprawie do Japonii? Chcesz rozpocząć naukę japońskiego? Chętnie Ci pomogę!

一緒に日本語を勉強しませんか。 Jeśli pragniesz rozpocząć przygodę z językiem japońskim, bardzo serdecznie zapraszam Cię na indywidualne zajęcia online (skype, zoom) w miłej i luźnej atmosf . . .

50 zł
za 60 min