Ogłoszenia

Język koreański

Sunjae

udziele korepetycji z języka Koreańskiego, jestem native speakerem, posiadam studia kierunkowe

Cześć, mam do zaoferowania korepetycje z języka Koreańskiego, ukończyłem studia kierunkowe-Koreańską gramatykę i edukację dla obcokrajowców, zajęcia będą prowadzone w miłej atmosferze materiały dosto . . .

60 zł
za 60 min

Patrycja

Język koreański od podstaw!

Hej! Jestem studentką lingwistyki stosowanej na UW! Fascynuję się językami i koreańską kulturą od 13 lat! Zapraszam na zajęcia z języka koreańskiego od podstaw! Zaczniemy od alfabetu, zasad czytania, nowy . . .

50 zł
za 60 min

Pawel

Koreański od podstaw do B1

Witam. Nazywam się Paweł i mam 17 lat. Od dwóch lat uczę się intensywnie koreańskiego. Jest to moja pasja, której poświęcam wiele czasu i uwagi. Dlatego też chciałbym zaoferować korepetycje dla osób zai . . .

50 zł
za 60 min

Marta Maciukiewicz

Mam własną Szkołę Językową Iyagi! Wszystkie poziomy + przygotowanie do egzaminu TOPIK

Cześć! 안녕! :) Nazywam się Marta. Zapraszam na Instagrama  ( studykorean_withmarta ) mojej Szkoły Językowej Iyagi !  3x w tygodniu nowe posty związane z nauką języka koreańskiego :) O mnie . . .

80 zł
za 60 min

MIN HWAN

Lekcje jezyka koreanskiego z native speakerem

안녕하세요! Nazywam sie Kim Minhwan, jestem z Korei Poludniowej :) Niestety moj poziom jezyka polskiego jak i angielskiego nie jest na wysokim poziomie, jednak mam doswiadczenie w nauczaniu koreanskiego zdobyte . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Koreański dla dzieci i młodzieży

Dzień dobry, Jestem absolwentką filologii koreańskiej. Pasjonuje się kulturą tego kraju oraz jego językiem.  Jeśli również interesujesz się kulturą koreańską i chcesz rozpocząć naukę języka z . . .

50 zł
za 60 min

Marta

WAKACYJNY KURS JĘZYKA KOREAŃSKIEGO

Witam! Jestem studentką V roku koreanistyki na Uniwersytecie Jaigellońskim. Oferuję indywidualny (lub grupowy) kurs języka koreańskiego w okresie wakacyjnym. Kurs będzie prowadzony przez internetowe platfor . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

NAUKA JĘZYKA KOREAŃSKIEGO OD PODSTAW

Opcjonalnie ZAJĘCIA PROWADZONE Z DODATKIEM ŚWIATA K-POPU ♪~(´ε` ) - 80 zł/godz. Poznaj język swoich idoli! Moje doświadczenie - pięć lat kursu indywidualnego w prywatnej szkole językowej Kierunek Ws . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Szukam do nauki koreańskiego 6 letniego dziecka

Tak jak w tytule, dla 6 letnie dziewczynki zafascynowanej językiem koreański. Chodzi o naukę podstawowych słów, zwrotów itp. Dziewczynka jescze nie umie pisac.  . . .

50 zł
za 45 min

Ada

KOREAŃSKI korepetycje od podstaw w miłej atmosferze

Jestem absolwentką filologii koreańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem miłą i spokojną osobą, więc na pewno atmosfera na zajęciach będzie przyjemna. Moja pasja to nauka językó . . .

40 zł
za 60 min