Ogłoszenia

Język migowy

Aleksandra

Przekonasz się, że język migowy wcale nie jest taki trudny ♡︎

Jestem osobą słyszącą, ale moim pierwszym naturalnym językiem jest język migowy, posługuję się nim w domu na co dzień jak i w pracy na infolinii medycznej dla osób Głuchych i słabosłyszących. Udzielam . . .

45 zł
za 60 min

Agata

Indywidualny kurs języka migowego dla wszystkich, którzy pra...

Indywidualny kurs języka migowego dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się porozumiewać z osobami niesłyszącymi. Ukończyłam 3 stopnie języka migowego potwierdzone certyfikatami wydanymi przez PZG : N1, KS . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

Pomyślałeś kiedyś, że ciekawym doświadczeniem byłoby uczyć s...

Pomyślałeś kiedyś, że ciekawym doświadczeniem byłoby uczyć się języka migowego? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Chętnie wprowadzę Cię w świat gestów. Natomiast jeśli jesteś rodzicem, którego dziec . . .

40 zł
za 60 min

Laura

Jestem córką osób niesłyszących- migowy to mój native język,...

Jestem córką osób niesłyszących- migowy to mój native język, poza tym jestem mgr Pedagogiki Specjalnej. . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

ZAPRASZAM NA NAUKĘ / KOREPETYCJE Z JĘZYKA MIGOWEGO w dobrej ...

ZAPRASZAM NA NAUKĘ / KOREPETYCJE Z JĘZYKA MIGOWEGO w dobrej i przyjemnej atmosferze. Nauka w zakresie umożliwiającym komunikację z osobami niesłyszącymi DAKTYLOGRAFIA+ IDEOGRAMY Moje doświadczenie: Jestem sur . . .

25 zł
za 60 min

Michal

Jestem certyfikowanym tłumaczem Języka Migowego. Od wielu la...

Jestem certyfikowanym tłumaczem Języka Migowego. Od wielu lat prowadzę kursy naturalnego języka migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkich chętnych pragnących poznać język oraz kulturę Głu . . .

15 zł
za 60 min

Izabela

CENTRUM EDUKACJI LERNEDO W POZNANIU. UDZIELAMY KOREPETYCJI Z...

CENTRUM EDUKACJI LERNEDO W POZNANIU. UDZIELAMY KOREPETYCJI ZE WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW SZKOLNYCH I JĘZYKÓW OBCYCH. ROBIMY TAKŻE TŁUMACZENIA, POMAGAMY W NAUCE. PRZYGOTOWUJEMY DO EGZAMINÓW! . . .

60 zł
za 60 min

Ania

Ania- studentka surdopedagogiki chętnie podejmie się nauczan...

Ania- studentka surdopedagogiki chętnie podejmie się nauczania języka miganego. Zapewniam miłą atmosferę i różne ćwiczenia utrwalające po przebytej lekcji. Dodatkowo także materiały dydaktyczne. Obecnie . . .

30 zł
za 60 min