Ogłoszenia

Język migowy

Monika

Nauka Polskiego Języka Migowego (PJM)

Witam! Zapraszam serdecznie wszystkich, których fascynuje Polski Język Migowy (PJM) i chcieliby poznać prawdziwy język, którym posługują się osoby niesłyszące na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ukońc . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Przekonasz się, że język migowy wcale nie jest taki trudny ♡︎

Cześć, Jestem CODA-słyszące dziecko Głuchych rodziców. Język migowy jest moim pierwszym językiem i wykorzystuje go na co dzień do komunikacji z rodzicami, w pracy, ucząc w szkole oraz prowadząc zajęcia . . .

51 zł
za 60 min

Nauczycielka języka migowego

Lekcje/korepetycje/nauka: język migowy.

Udzielam lekcji/korepetycji na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym z Polskiego Języka Migowego. Jestem nauczycielem języka migowego w medycznej szkole policealnej.  Na co dzień studiuję, jestem . . .

50 zł
za 60 min

Dawid

Język migowy

Zapraszam na zajęcia z języka migowego. Oferuję lekcje z PJM lub SJM oraz alfabetu Lorma. Jestem surdopedagogiem. . . .

40 zł
za 60 min

Agata

Indywidualny kurs języka migowego dla wszystkich, którzy pra...

Indywidualny kurs języka migowego dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się porozumiewać z osobami niesłyszącymi. Ukończyłam 3 stopnie języka migowego potwierdzone certyfikatami wydanymi przez PZG : N1, KS . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

Pomyślałeś kiedyś, że ciekawym doświadczeniem byłoby uczyć s...

Pomyślałeś kiedyś, że ciekawym doświadczeniem byłoby uczyć się języka migowego? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Chętnie wprowadzę Cię w świat gestów. Natomiast jeśli jesteś rodzicem, którego dziec . . .

40 zł
za 60 min

Laura

Jestem córką osób niesłyszących- migowy to mój native język,...

Jestem córką osób niesłyszących- migowy to mój native język, poza tym jestem mgr Pedagogiki Specjalnej. . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

ZAPRASZAM NA NAUKĘ / KOREPETYCJE Z JĘZYKA MIGOWEGO w dobrej ...

ZAPRASZAM NA NAUKĘ / KOREPETYCJE Z JĘZYKA MIGOWEGO w dobrej i przyjemnej atmosferze. Nauka w zakresie umożliwiającym komunikację z osobami niesłyszącymi DAKTYLOGRAFIA+ IDEOGRAMY Moje doświadczenie: Jestem sur . . .

25 zł
za 60 min

Michal

Jestem certyfikowanym tłumaczem Języka Migowego. Od wielu la...

Jestem certyfikowanym tłumaczem Języka Migowego. Od wielu lat prowadzę kursy naturalnego języka migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkich chętnych pragnących poznać język oraz kulturę Głu . . .

15 zł
za 60 min

Izabela

CENTRUM EDUKACJI LERNEDO W POZNANIU. UDZIELAMY KOREPETYCJI Z...

CENTRUM EDUKACJI LERNEDO W POZNANIU. UDZIELAMY KOREPETYCJI ZE WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW SZKOLNYCH I JĘZYKÓW OBCYCH. ROBIMY TAKŻE TŁUMACZENIA, POMAGAMY W NAUCE. PRZYGOTOWUJEMY DO EGZAMINÓW! . . .

60 zł
za 60 min