Ogłoszenia

Język migowy

Monika

Nauka Polskiego Języka Migowego (PJM)

Witam! Zapraszam serdecznie wszystkich, których fascynuje Polski Język Migowy (PJM) i chcieliby poznać prawdziwy język, którym posługują się osoby niesłyszące na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ukońc . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Przekonasz się, że język migowy wcale nie jest taki trudny ♡︎

Cześć, Jestem CODA-słyszące dziecko Głuchych rodziców. Język migowy jest moim pierwszym językiem i wykorzystuje go na co dzień do komunikacji z rodzicami, w pracy, ucząc w szkole oraz prowadząc zajęcia . . .

51 zł
za 60 min

Leon

Polski język migowy (PJM) - poziom podstawowy

Student filologii polskiego języka migowego ma UW podejmie się nauczenia podstaw języka migowego lub udzieli korepetycji. Proszę o kontakt telefoniczny lub o napisanie wiadomości na WhatsAppie. . . .

50 zł
za 50 min

Beata

Lekcje języka migowego na różnych poziomach zaawansowania!

System PJM (Polskiego języka migowego), długość lekcji w zależności od potrzeb, Posiadam ukończony kurs PJM oraz SJM, swój język rozwijam wśród osób niesłyszących. Zajęcia dostosowane do kategorii wie . . .

40 zł
za 60 min

Nauczycielka języka migowego

Lekcje/korepetycje/nauka: język migowy.

Udzielam lekcji/korepetycji na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym z Polskiego Języka Migowego. Jestem nauczycielem języka migowego w medycznej szkole policealnej.  Na co dzień studiuję, jestem . . .

50 zł
za 60 min

Dawid

Język migowy

Zapraszam na zajęcia z języka migowego. Oferuję lekcje z PJM lub SJM oraz alfabetu Lorma. Jestem surdopedagogiem. . . .

40 zł
za 60 min

Agata

Indywidualny kurs języka migowego dla wszystkich, którzy pra...

Indywidualny kurs języka migowego dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się porozumiewać z osobami niesłyszącymi. Ukończyłam 3 stopnie języka migowego potwierdzone certyfikatami wydanymi przez PZG : N1, KS . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

Pomyślałeś kiedyś, że ciekawym doświadczeniem byłoby uczyć s...

Pomyślałeś kiedyś, że ciekawym doświadczeniem byłoby uczyć się języka migowego? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Chętnie wprowadzę Cię w świat gestów. Natomiast jeśli jesteś rodzicem, którego dziec . . .

40 zł
za 60 min

Laura

Jestem córką osób niesłyszących- migowy to mój native język,...

Jestem córką osób niesłyszących- migowy to mój native język, poza tym jestem mgr Pedagogiki Specjalnej. . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

ZAPRASZAM NA NAUKĘ / KOREPETYCJE Z JĘZYKA MIGOWEGO w dobrej ...

ZAPRASZAM NA NAUKĘ / KOREPETYCJE Z JĘZYKA MIGOWEGO w dobrej i przyjemnej atmosferze. Nauka w zakresie umożliwiającym komunikację z osobami niesłyszącymi DAKTYLOGRAFIA+ IDEOGRAMY Moje doświadczenie: Jestem sur . . .

25 zł
za 60 min