Ogłoszenia

Język niderlandzki

Dominika

Lekcje ONLINE z języka niderlandzkiego

Cześć! :) Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego i ułatwić sobie życie za granicą? Nie mogłeś trafić lepiej! :) "DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego oferuje zajęcia na różnych poziomach za . . .

85 zł
za 60 min

Rafał

Nauka języka niderlandzkiego/holenderskiego ONLINE

Język niderlandzki staje się coraz bardziej popularny a Holandia i Belgia są popularnymi kierunkami wyjazdów do pracy, na studia lub wakacje. Jestem absolwentem studiów magisterskich filologii niderlandzkiej . . .

60 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka niderlandzkiego online

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne korepetycje z  języka niderlandzkiego których udzielają doświadczeni lektorzy. Zapewniamy wszystkie materiały. Wystawiamy faktury. Zajęcia prowadzone wyłącznie . . .

85 zł
za 60 min

Anna

Kurs niderlandzkiego on-line

Kurs języka niderlandzkiego on-line. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką języka niderlandzkiego od podstaw, zapraszamy na kurs. Własne tempo nauki. Lekcje są prowadzone indywidualnie, dostosowane do Twojego te . . .

55 zł
za 60 min

Katarzyna

Język niderlandzki/holenderski od podstaw

Udzielam lekcji języka niderlandzkiego/holenderskiego od poziomu podstawowego. Zapewniam własne materiały i miłą atmosferę nauki :) . . .

50 zł
za 60 min

Angelika

Język niderlandzki/holenderski korepetycje

Ukończyłam studia magisterskie filologii niderlandzkiej. W tym momencie pracuję i na co dzień używam tego języka. Odbyłam część studiów oraz staż w urzędzie w Holandii. W Belgii uczestniczyłam w let . . .

60 zł
za 60 min