Ogłoszenia

Język niderlandzki

Wiktoria

Najlepsze korki z Niderlandzkiego ;)

Cześć! Zapraszam Cie serdecznie na lekcje języka niderlandzkiego! Jestem absolwentką niderlandzkiej szkoły dla położnych oraz nauczycielką języków obcych i sportu. Mówię biegle po holendersku i z ch . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Lekcje ONLINE z języka niderlandzkiego

Cześć! :) Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego i ułatwić sobie życie za granicą? Nie mogłeś trafić lepiej! :) "DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego oferuje zajęcia na różnych poziomach za . . .

85 zł
za 60 min

Weronika

język niderlandzki

Jestem doświadczonym lektorem języka niderlandzkiego. Posiadam bogate doświadczenie zdobyte przez trzy lata życia i pracy w Belgii, gdzie miałam okazję codziennie posługiwać się językiem niderlandzkim na w . . .

60 zł
za 60 min

Patrycja

Nauka języka niderlandzkiego/holenderskiego

Zapraszam na korepetycje z języka niderlandzkiego oraz holenderskiego. Posiadam 18 letnie doświadczenie z językiem. Zajęcia od podstaw oraz na innych poziomach zaawansowania. Przygotowanie do pracy w Holandii l . . .

75 zł
za 60 min

Dagmara

NIDERLANDZKI online! Niderlandystyka Uniwersytet Warszawski

Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu jęz. obcych, absolwentka filologii niderlandzkiej (Uniwersytet Warszawski). Udzielam prywatnych lekcji języka niderlandzkiego. Uczę dzieci oraz dorosłych. Zajęcia (online . . .

100 zł
za 60 min

Dawid

Niderlandzki / Holenderski z Native Speaker'em : )

Mój pierwszy język to Niderlandzki. Uczęszczałem do jednej z najlepszych szkół w Holandii. Znam geografię Holandii, kulturę i wiele więcej. Często rozmawiam przez telefon ze znajomymi z Holandii. Obecnie z . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Nauka języka niderlandzkiego

Udzielam lekcji języka niderlandzkiego osobom początkującym oraz takim, które już wcześniej rozpoczęły swoją naukę. Posiadam trzyletnie doświadczenie w nauczaniu. Zapewniam własne materiały i miłą atm . . .

80 zł
za 60 min

Katarzyna

Niderlandzki dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zapraszam na zajęcia z języka niderlandzkiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem magistrem Uniwersytetu Śląskiego od ponad 15 lat. Ponadto ukończyłam wiele kursów państwowych uprawniających do n . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Holenderski może być przyjemny

100 zł
za 60 min

Kasia

korepetycje z języka niderlandzkiego

Udzielę korepetycji z języka niderlandzkiego dla osób początkujących, bądź chcących poprawić swój poziom językowy. Podchodzę indywidualnie do ucznia, uwzględniając jego motywację do nauki języka.&nbs . . .

60 zł
za 60 min