Ogłoszenia

Język norweski

Magda

norweski od ZERA, dla opornych, nielubiących gramatyki!

70 zł
za 60 min

Nikola

Język norweski

Udzielam korepetycji z języka norweskiego. Wiek ucznia nie gra roli. Uczę języka od podstaw, ale nie jest dla mnie problemem prowadzenie lekcji z osobami, które język ten już potrafią. Podczas swoich lekcji s . . .

60 zł
za 45 min

Olga

Lekcje / nauka języka norweskiego online

Zapraszam na indywidualne lekcje języka norweskiego online (Skype) w miłej atmosferze. Ponieważ każdy z nas jest inny i wyznacza sobie różne cele, zakres materiału oraz tempo nauki dostosowuję do potrzeb ucz . . .

60 zł
za 45 min

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

Jolanta

Profesjonalne lekcje języka norweskiego

60 zł
za 60 min

Nina

Korepetycje z języka norweskiego :)

Jestem absolwentką kierunku Skandynawistyka, filologia norweska na UG. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka norweskiego zarówno w postaci korepetycji, jak i w szkole językowej, gdzie prowadzi . . .

55 zł
za 60 min

Joanna

Lekcje oraz konwersatoria - język norweski

Jestem studentką trzeciego roku skandynawistyki, mój poziom języka norweskiego oceniam na B2. Chętnie pomogę w nauce od podstaw lub wesprę innych studentów, którzy uczą się języka norweskiego ale mają . . .

70 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka norweskiego

80 zł
za 60 min

norvegg.skole

Kursy języka norweskiego

Kursy języka norweskiego: - zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2) prowadzone przez lektorów z wykształceniem filologicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych; - przyg . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Vil du lære norsk!!!

Zapraszam na lekcje oraz korepetycje z języka norweskiego. Zajęcia odbywają się online. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z językiem norweskim to dobrze trafiłeś.Jako osoba mieszkająca w Norwegii p . . .

60 zł
za 60 min