Ogłoszenia

Język norweski

Nikola

Język norweski

Udzielam korepetycji z języka norweskiego. Wiek ucznia nie gra roli. Uczę języka od podstaw, ale nie jest dla mnie problemem prowadzenie lekcji z osobami, które język ten już potrafią. Podczas swoich lekcji s . . .

80 zł
za 45 min

Szkoła Języka Norweskiego

Język norweski online na żywo z polskim lektorem lub native speakerem.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka norweskiego. Działamy na polskim rynku już od 10 lat pod nadzorem norweskiego dyrektora i założyciela. Naszą specjalnością są kursy online z polskim lek . . .

45 zł
za 45 min

Magda

norweski od ZERA, dla opornych, nielubiących gramatyki!

70 zł
za 60 min

Olga

Lekcje / nauka języka norweskiego online

Zapraszam na indywidualne lekcje języka norweskiego online (Skype) w miłej atmosferze. Ponieważ każdy z nas jest inny i wyznacza sobie różne cele, zakres materiału oraz tempo nauki dostosowuję do potrzeb ucz . . .

65 zł
za 45 min

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

Adrianna

Hei, hei! Lekcje języka norweskiego od podstaw, zapraszam.

Zapraszam na lekcje on-line oraz z dojazdem do ucznia. Norweski dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się tego języka od podstaw - poziom A1,A2. Jeśli planujecie wyjazd do Norwegii i chcielibyście zacząć . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Język norweski dla poczatkujących

Język norweski dla poczatkujących (najchętniej online) .  Zapewniam materiały na zajęcia. Książki do pracy na zajęciach  "Pa vei" oraz "Ny i Norge" - najpopularniejsze. Możliwość pracy z innymi . . .

50 zł
za 45 min

Emiliana

Nauka języka norweskiego dla początkujących

Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka norweskiego online (Skype) w miłej atmosferze. Pomogę Ci zacząć przygodę z językiem norweskim lub usystematyzować wiedzę, którą już posiadasz. - Zakres ma . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Lekcje języka norweskiego online

Zapraszam na korepetycje z języka norweskiego na wszystkich poziomach zaawansowania! Jestem magistrem filologii norweskiej (UAM Poznań), wielokrotnie bywałam w Norwegii na stypendiach naukowych oraz prywatnie. Na . . .

75 zł
za 60 min

Jolanta

Profesjonalne lekcje języka norweskiego

60 zł
za 60 min