Ogłoszenia

Język norweski

Olga

Lekcje / nauka języka norweskiego online

Zapraszam na indywidualne lekcje języka norweskiego online (Teams lub Skype) w miłej atmosferze. Ponieważ każdy z nas jest inny i wyznacza sobie różne cele, zakres materiału oraz tempo nauki dostosowuję do p . . .

60 zł
za 45 min

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka norweskiego

85 zł
za 60 min

norvegg.skole

Kursy języka norweskiego

Kursy języka norweskiego: - zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2) prowadzone przez lektorów z wykształceniem filologicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych; - przyg . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Vil du lære norsk!!!

Zapraszam na lekcje oraz korepetycje z języka norweskiego. Zajęcia odbywają się online. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z językiem norweskim to dobrze trafiłeś.Jako osoba mieszkająca w Norwegii p . . .

60 zł
za 60 min

Iwona

Język norweski od podstaw ! Poziomy A1-B1

Serdecznie zapraszam na lekcje języka norweskiego. Zakres nauczania obejmuje poziomy A1, A2 i B1 (gramatykę, słownictwo i wymowę). Posiadam certyfikat CEFR na poziomie C1 (poziom zaawansowany). Języka n . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje j. norweskiego od podstaw ONLINE

Witam serdecznie! Zapraszam na zajęcia j. norweskiego od podstaw ONLINE, dla osób, które nigdy wcześniej nie uczyły się tego języka. Mam ułożony autorski program, który obejmuje naukę z różnych źró . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

Zajecia z jezyka norweskiego

Serdecznie zapraszam na zajecia z jezyka norweskiego przez Skype . . .

90 zł
za 60 min

Jakub

Norweski Wrocław (bokmål/nynorsk)

Jestem studentem teatrologii na uniwersytecie w Bergen. Chętnie pomogę w nauce norweskiego (bokmål oraz nynorsk). Opis lekcji: Mogę nauczać zarówno bokmål, jak i nynorsk. Mogę nauczać każdą grupę wie . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Har du lyst å være god i norsk i bare et par uker ?

Chcesz nauczyć się podstaw   norweskiego? Tak na szybko Do Norwegii przeprowadziłem się mając 16 lat. Spędziłem tam 11 lat i wróciłem bo brakowało iskry życia.  Dukać nauczyłem się po . . .

40 zł
za 60 min