Ogłoszenia

Język norweski

Maltalc

Malta Language Center Zajęcia z języka norweskiego prowadzo...

Malta Language Center Zajęcia z języka norweskiego prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania dla wszystkich grup wiekowych. Maksymalny rozmiar grupy to 8 osób ale staramy się aby były one jak najmni . . .

31 zł
za 60 min

Monika

Indywidualna nauka norweskiego przez Skype z dowolnego miejs...

Indywidualna nauka norweskiego przez Skype z dowolnego miejsca. Przygotowanie do wyjazdu, tłumaczenia, CV, pomoc w sprawach administracyjnych. Przystępne ceny. J. ogólny i medyczny. . . .

35 zł
za 60 min

Dominika

Język norweski - snakk med meg !

Czesc! Hei! Mam na imie Dominika i ukończyłam filologię norweską.  Z wielką przyjemnością nauczę Cię norweskiego zarówno od podstaw jak i dalszego poziomu. Posiadam mnostwo materiałów dydaktycznyc . . .

60 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z języka norweskiego na poziomie A1/A2 dla począ...

Korepetycje z języka norweskiego na poziomie A1/A2 dla początkujących. . . .

50 zł
za 60 min

Justyna

Norweski przez skype

Zapraszam do nauki języka norweskiego przez internet. Od lat mieszkam w Norwegii, tutaj ukończyłam studia, zdałam Bergenstest, pracuje z Norwegami. Przygotuję do podjęcia pracy w Norwegii, napisania CV, podej . . .

45 zł
za 60 min

Edu

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje ...

Szkoła językowa EDU LINGUA INTERNATIONAL zaprasza na lekcje języka norweskiego. Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też kursy stacjonarne na terenie Gdańska i Lublina. Oferujemy wszystkie poz . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Lekcje przy metrze Pole Mokotowskie, w grupie od 4 do 6 osób...

Lekcje przy metrze Pole Mokotowskie, w grupie od 4 do 6 osób. Zajęcia w pon. i środy w godz. 18-19:30. Zaczynamy już 19 maja, kończymy 30 czerwca 2014 roku. . . .

25 zł
za 60 min

Tectum

Tectum Poland - Polish branch of a leading company in the in...

Tectum Poland - Polish branch of a leading company in the industry of call center is looking for people for the position of CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (NORWEGIAN) Principal responsibilities: - needs analysis - . . .

0 zł
za 60 min

Viking

Zajęcia prowadzone przez lektora z wieloletnim doświadczenie...

Zajęcia prowadzone przez lektora z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą filologiczną jak i praktyczną, zdobytą m.in. podczas studiów w Norwegii. Lekcje indywidualne lub w małych grupach, na wszystkich . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Uczę języka norweskiego,kurs podstawowy i zaawansowany,mater...

Uczę języka norweskiego,kurs podstawowy i zaawansowany,materiały do wyboru przez ucznia.Więcej info pod tel.606756468 . . .

40 zł
za 60 min