Ogłoszenia

Język norweski

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

Barbara

Język norweski - online lub w Warszawie, 80 zł/h

Absolwentka filologii norweskiej na USWPS i studiów podyplomowych z zakresu glottodydaktyki, a także lektorka języków polskiego i norweskiego, nauczyciel i wykładowca akademicki (UW i Vistula) zaprasza na lekcj . . .

80 zł
za 60 min

Jakub

Norweski Wrocław (bokmål/nynorsk)

Jestem studentem teatrologii na uniwersytecie w Bergen. Chętnie pomogę w nauce norweskiego (bokmål oraz nynorsk). Opis lekcji: Mogę nauczać zarówno bokmål, jak i nynorsk. Mogę nauczać każdą grupę wie . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Har du lyst å være god i norsk i bare et par uker ?

Chcesz nauczyć się podstaw   norweskiego? Tak na szybko Do Norwegii przeprowadziłem się mając 16 lat. Spędziłem tam 11 lat i wróciłem bo brakowało iskry życia.  Dukać nauczyłem się po . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Język norweski - korepetycje, pomoc w nauce

Hei alle sammen! Jestem absolwentką kierunku skandynawistyki (uprzednio filologii norweskiej) - uzyskałam tytuł licencjata oraz magistra na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miałam również . . .

70 zł
za 60 min

Jolanta

profesjonalne lekcje j. norweskiego na Skype

Witam, lektorka ze znajomością j. norweskiego udzieli prywatnych lekcji on-line (Skype) dla młodzieży i dorosłych na poziomie podstawowym (A1, A2). Oferuję bogate materiały do nauki - zarówno podręczniki . . .

75 zł
za 60 min

Mateusz

Język norweski

Bokmål to najważniejsza i najbardziej popularna odmiana języka norweskiego. W dzisiejszych czasach znajomość języków skandynawskich otwiera wiele drzwi, jest to to umiejętność wysoko ceniona przez pracoda . . .

30 zł
za 45 min

Darek

Korepetycje z języka norweskiego

O mnie: Jestem absolwentem anglistyki. Niemniej jednak, 7-letni pobyt i praca w Norwegii sprawił, że to właśnie język norweski stał się moim „konikiem”, i to z nim w głównej mierze wiążę plany . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Język norweski - snakk med meg !

Czesc! Hei! Mam na imie Dominika i ukończyłam filologię norweską.  Z wielką przyjemnością nauczę Cię norweskiego zarówno od podstaw jak i dalszego poziomu. Posiadam mnostwo materiałów dydaktycznyc . . .

60 zł
za 60 min

Justyna

Norweski przez skype

Zapraszam do nauki języka norweskiego przez internet. Od lat mieszkam w Norwegii, tutaj ukończyłam studia, zdałam Bergenstest, pracuje z Norwegami. Przygotuję do podjęcia pracy w Norwegii, napisania CV, podej . . .

45 zł
za 60 min