Ogłoszenia

Język norweski

Olga

Lekcje / nauka języka norweskiego online

Zapraszam na indywidualne lekcje języka norweskiego online (Skype) w miłej atmosferze. Ponieważ każdy z nas jest inny i wyznacza sobie różne cele, zakres materiału oraz tempo nauki dostosowuję do potrzeb ucz . . .

75 zł
za 45 min

Magdalena

Nauka języka norweskiego online!

Serdecznie zapraszam do nauki języka norweskiego. Ukończyłam filologię norweską w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu (Obecne WSB-Merito). Norwegia jest także moim drugim domem, ponieważ mieszka t . . .

80 zł
za 60 min

Szkoła Norsk Nå

Przyjemna i efektywna nauka norweskiego

Hei! Aby nauka była skuteczna - musi być interesująca. I tak też uczymy w naszej szkole.  Wspólnie z lektorami i metodykami opracowałam autorski program nauczania dzięki któremu szybko, i, co równie w . . .

50 zł
za 60 min

Szkoła języka norweskiego FjellNor

Nauka języka norweskiego online! A1-B2

Oferujemy zajęcia na poziomach od A1 do B2, które prowadzimy w grupach, dla dwojga oraz indywidualnie. Cena zajęć grupowych to tylko 40 zł za 60 minut lekcji. Dla osób chcących uczyć się w parach cena to 6 . . .

40 zł
za 60 min

Szkoła Języka Norweskiego

Język norweski online na żywo z polskim lektorem lub native speakerem.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka norweskiego. Działamy na polskim rynku już od 10 lat pod nadzorem norweskiego dyrektora i założyciela. Naszą specjalnością są kursy online z polskim lek . . .

45 zł
za 45 min

Magda

norweski od ZERA, dla opornych, nielubiących gramatyki!

70 zł
za 60 min

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

Pawel

Język Norweski

Nauka norweskiego na wszystkich poziomach. Długoletnie doświadczenie jako lektor i nauczyciel. Lekcje dopasowane do poziomu ucznia, prowadzone w ciekawy i przejrzysty sposób, z naciskiem na wymowę . . .

60 zł
za 60 min

Ines

Efektywna nauka języka norweskiego ☺️

Jestem lektorką języka norweskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Materiały dostosowuję do poziomu i potrzeb ucznia. Prowadzę zajęcia online. Zapraszam do kontaktu, udzielę wszelkich niezb . . .

90 zł
za 60 min

Aleksandra

Indywidualne zajęcia z j. norweskiego

Marzy Ci się nowe hobby, pasja, wyzwanie? Chcesz spełnić swoje marzenia językowe? Zamierzasz studiować lub pracować za granicą? A może wspinać się po szczeblach kariery? Niezależnie od Twojego doświadcze . . .

100 zł
za 45 min