Ogłoszenia

Język norweski

Szkoła Norsk Nå

Przyjemna i efektywna nauka norweskiego

Hei! Aby nauka była skuteczna - musi być interesująca. I tak też uczymy w naszej szkole.  Wspólnie z lektorami i metodykami opracowałam autorski program nauczania dzięki któremu szybko, i, co równie w . . .

50 zł
za 60 min

Szkoła języka norweskiego FjellNor

Nauka języka norweskiego online! A1-B2

Oferujemy zajęcia na poziomach od A1 do B2, które prowadzimy w grupach, dla dwojga oraz indywidualnie. Cena zajęć grupowych to tylko 40 zł za 60 minut lekcji. Dla osób chcących uczyć się w parach cena to 6 . . .

40 zł
za 60 min

Nikola

Język norweski

Udzielam korepetycji z języka norweskiego. Wiek ucznia nie gra roli. Uczę języka od podstaw, ale nie jest dla mnie problemem prowadzenie lekcji z osobami, które język ten już potrafią. Podczas swoich lekcji s . . .

80 zł
za 45 min

Szkoła Języka Norweskiego

Język norweski online na żywo z polskim lektorem lub native speakerem.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka norweskiego. Działamy na polskim rynku już od 10 lat pod nadzorem norweskiego dyrektora i założyciela. Naszą specjalnością są kursy online z polskim lek . . .

45 zł
za 45 min

Magda

norweski od ZERA, dla opornych, nielubiących gramatyki!

70 zł
za 60 min

Olga

Lekcje / nauka języka norweskiego online

Zapraszam na indywidualne lekcje języka norweskiego online (Skype) w miłej atmosferze. Ponieważ każdy z nas jest inny i wyznacza sobie różne cele, zakres materiału oraz tempo nauki dostosowuję do potrzeb ucz . . .

65 zł
za 45 min

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

Paulina

norweski od podstaw dla każdego, konwersacje, wzbogacanie słownictwa, skuteczny trening językowy tel. 531 761 776

Jak wygląda nauka norweskiego w Studio Nord? www.studionord.pl Już od pierwszych zajęć uczymy się mówić i pisać po norwesku. Nauka zagadnień gramatycznych odbywa się w praktycznym kontekście komunikacy . . .

80 zł
za 60 min

Bartlomiej

Nauka Języka Norweskiego w stylu norweskiego szkolnictwa

Lektor od 4 lat, uczę od poziomu A1-B2. W Norwegii mieszkałem i pracowałem ponad 5 lat, obecnie pracuję zdalnie w języku norweskim. Również uczęszczałem tam do szkół językowych dlatego posiadam obsz . . .

60 zł
za 50 min

Dagmara

nauka języka norweskiego

Hei på deg ! Planujesz wyjazd do pracy albo może interesujesz się Skandynawią ? Szukasz kogoś kto w przyjemny sposób nauczy cię podstaw w norweskim abyś mógł przeprowadzać proste konwersacje w tym piękny . . .

60 zł
za 60 min