Ogłoszenia

Język polski dla obcokrajowców

Anes

Польский как иностранный

Приглашаю на занятия по польскому языку.  Я носитель польского но одновременно знаю русский. Преподаю русский и мо . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Polish for foreigners

Hi, my name is Joanna and I am a fully qualified Polish teacher. I have been teaching Polish for more than 9 years to people from all over the world. I have experience in teaching General, Business and Medical Polis . . .

140 zł
za 60 min

Karina

Polski dla cudzoziemców

Hej, ze mną się nauczysz języka polskiego od samych podstaw :) Zrobię tak, żebyś się czuł(-a) komfortowo w Polsce i mógł(-a) się porozumieć z Polakami! Będziemy się skupiać na konwersacjach, prawidło . . .

65 zł
za 60 min

Monika

Польский язык для русскоговорящих онлайн

45 zł
za 60 min

Edyta

POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Mam na imię Edyta i pomagam obcokrajowcom w naucze języka polskiego, który nie jest aż tak straszy w nauce HAHA. Moje metody nauczania są bardzo praktyczne, uczą sie ze mną brazylijczycy, hiszanie, włosi, k . . .

70 zł
za 60 min

Roman

Польский язык на всех уровнях A1-C2. Для учёбы, работы и других целей.

Я имею сертификаты, потверждающие знание польского и итальянского языков на уровне C1, а также испанского языка на уро . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Lektorka języka polskiego / Репетитор польської мови

Witam. Mam na imię Ewa. Jeśli chcesz nauczyć się mówić, pisać i czytać po polsku lub poćwiczyć mówienie chętnie Ci pomogę. Nasze spotkania dostosowuję do Twoich potrzeb i oczekiwań. Lubię uczyć dzi . . .

40 zł
za 60 min

Ola

Teaching Polish as a foreign language (online)

I do not have much experience in teaching Polish as a foreign language. I supported in the preparations for the interview on obtaining Pole's Card / Karta Polaka, permission to stay in Poland/ - so I am not strang . . .

50 zł
za 60 min

Roman

Korepetycje z języka polskiego dla cudzoziemców na poziomach A1-C2

Cześć wszystkim! Mam na imię Roman i pochodzę z Południowej Ukrainy. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia online z języka polskiego dla cudzoziemców na wszystkich poziomach A1-C2! Ze mną gwarantowane są ci . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Korepetycje z języka polskiego dla obcokrajowców

40 zł
za 60 min