Ogłoszenia

Język polski dla obcokrajowców

Karina

Polski dla cudzoziemców

Hej, ze mną się nauczysz języka polskiego od samych podstaw :) Zrobię tak, żebyś się czuł(-a) komfortowo w Polsce i mógł(-a) się porozumieć z Polakami! Będziemy się skupiać na konwersacjach, prawidło . . .

65 zł
za 60 min

Edyta

POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Mam na imię Edyta i pomagam obcokrajowcom w naucze języka polskiego, który nie jest aż tak straszy w nauce HAHA. Moje metody nauczania są bardzo praktyczne, uczą sie ze mną brazylijczycy, hiszanie, włosi, k . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Польский язык для русскоговорящих онлайн

45 zł
za 60 min

Natalia

Pomogę Ci uzyskać certyfikat B1/B2/C1

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną nie tylko zaczniesz mówić po polsku, ale poprawisz pisownię, rozumienie ze słuchu i bez problemu dostaniesz Certyfika . . .

40 zł
za 60 min

Michalina

Polish language. Polaco. Język polski

Hello!  I'm a huge fan of learning languages. I'd be really happy to introduce you to my native one- Polish. I know, I know.. people say that Polish language is very difficult but let's change our approach! I' . . .

60 zł
za 45 min

Aleksandra

Pепетитор польского языка.

40 zł
za 60 min

Ola

Pomoc w nauce języka polskiego

Chętnie pomogę w nauce języka polskiego w okresie wakacyjnym. . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Уроки польского языка

Если ты приехал в Польшу и хочешь выучить польский язык, я тебе помогу! Мой родной язык - польский. У меня большой опыт в . . .

40 zł
za 60 min

Edyta

J. polski dla obcokrajowców

Zapraszam na lekcje. Ze mną j. polski nie jest taki trudny. Przyjemna, luźna konwersacyjna metoda nauczania. Posługuję się również j. angielskim na poziomie C1. . . .

80 zł
za 60 min

Tomasz

Język polski dla obcokrajowców

Cześć, chcesz pouczyć się ze mną języka polskiego ? Nie ma sprawy ! Uczę go już kilkanaście lat, odkąd ukończyłem filologię polską i zostałem nauczycielem. Przez ten czas pracowałem zarówno w szko . . .

80 zł
za 60 min