Ogłoszenia

Język polski dla obcokrajowców

Wiktoria

konwersacje z j. polskiego - różne poziomy

Zapraszam na konwersacje z j. polskiego (native speaker). Mam duże doświadczenie w nauczaniu i wieloletnie doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku. W życiu prywatnym interesuje się streetartem i uwie . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Polish for foreigners / Польский язык для иностранцев

I’m a native speaker with many years of experience in the teaching profession. I can provide my students with the necessary materials. Each student is treated individually depending on their level and learning pre . . .

55 zł
za 60 min

Dorota

Polish for foreigners/Польский для иностранцев

Cześć! Jestem osobą z pasją do języków i otwartą na ludzi. Przez lata pracowałam w międzynarodowym środowisku. Od roku udzielam lekcji języka polskiego obcokrajowcom z różnych krajów. Chcesz komuni . . .

55 zł
za 60 min

Justyna

Język polski dla obcokrajowców/ польский язык для иностранцев

Приглашаю Вас на уроки польского языка стационарно (Белосток) или онлайн. 45 минут - 60 злотых 60 минут - 70 злотых Привет! . . .

70 zł
za 60 min

Anes

Польский как иностранный

Приглашаю на занятия по польскому языку.  Я носитель польского но одновременно знаю русский. Преподаю русский и мо . . .

50 zł
za 60 min

Karina

Polski dla cudzoziemców

Hej, ze mną się nauczysz języka polskiego od samych podstaw :) Zrobię tak, żebyś się czuł(-a) komfortowo w Polsce i mógł(-a) się porozumieć z Polakami! Będziemy się skupiać na konwersacjach, prawidło . . .

65 zł
za 60 min

Monika

Польский язык для русскоговорящих онлайн

45 zł
za 60 min

Edyta

POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Mam na imię Edyta i pomagam obcokrajowcom w naucze języka polskiego, który nie jest aż tak straszy w nauce HAHA. Moje metody nauczania są bardzo praktyczne, uczą sie ze mną brazylijczycy, hiszanie, włosi, k . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

I will teach you english

Jestem studnetką, polish native speaker, nauczę Cię czytać, pisać i mówić po polsku.  Zapisz się na lekcję próbną, koszt 80zł, dzięki temu stworzę dla Ciebie personalny plan nauczania.  Do . . .

100 zł
za 60 min

Klaudia

Język polski dla obcokrajowców

I speak English and Я говорю по-русски (немного, но достаточно, чтобы понять) :) Stacjonarnie (Gdańsk Śródmieście) albo online. Godziny poranne, w środku dnia, po . . .

80 zł
za 60 min