Ogłoszenia

Język portugalski

Paulo

Lekcje języka portugalskiego z native speaker'em

I am Paulo, I am Portuguese and I have a university degree in Portuguese Teaching. I have been teaching Portuguese full-time for over 4 years and I have been loving it. I taught at the Jagiellonian Univ . . .

60 zł
za 60 min

Edyta

JĘZYK PORTUGALSKI - z poliglotką I ONLINE

Mam na imię Edyta, jestem podróżnikiem świata oraz wykfalifikowanym nauczycielem języka Portugalskiego. Kocham Brazulię gdzie mieszkam dzis obecnie! Do zajęc podchodzę bardzo indywidulanie, ze mną nauka to . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Português versão europeia

Doświadczona lektorka języka portugalskiego, wieloletnia korepetytorka, tłumaczka. Posiadam certyfikat DAPLE  (C1). Przygotowanie do matury, wyjazdów na stypendia, egzaminów państwowych, konwersacje. Bazu . . .

50 zł
za 60 min

Kassio

Uczę Portugalskiego

Cześć! Mam na imię Kássio, jestem ojczysty portugalskiego z Angoli . Mowię także po angielsku, po polsku. Zapraszam do kontaktu, mam dużo materiałów. . . .

40 zł
za 50 min

Magdalena

Język portugalski

Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej z drugim językiem portugalskim. Oferuję korepetycje online z języka portugalskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Zapewniam wszystkie niezbędne mate . . .

50 zł
za 60 min

Jędrzej

Język portugalski - w. europejska - poziom od podstawowego do średniozaawansowanego

Cześć! Nazywam się Jędrek, mam za sobą 5 lat nauki portugalskiego na UW, pracę z językiem i półroczny wyjazd na stypendium studenckie do Porto. Z wielką przyjemnością pomogę Ci opanować tajniki tego j . . .

35 zł
za 60 min

Julia

Jezyk portugalski - mow od pierwszych zajec!

Cześć! Szukasz zajęć językowych, dzięki którym ruszysz się z poziomu, na którym utknąłeś? Chcesz przełamiesz barierę i w końcu zacząć mówić? Interesują Ci tajniki pracy nad językiem oraz metody . . .

55 zł
za 90 min

Monika

Język portugalski

Język portugalski. Gdańsk. Wzgórze Mickiewicza, Morena i okolice.. Od podstaw do poziomu zbliżonego do nativ speakera. Jestem absolwentką Iberystyki. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Lekcje indyw . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Nauka Języka Portugalskiego

Lubisz uczyć się języków? Jedziesz do Portugalii na wakacje, Erasmusa lub do pracy? Chciałbyś kiedyś zwiedzić Brazylię? Zapraszam na prywatne lekcje z portugalskiego. Jestem absolwentką Iberystyki. Od 10 l . . .

60 zł
za 60 min

Język portugalski

Korepetycje z języka portugalskiego. Nazywam się Maria de Lurdes i jestem Portugalką z Lizbony.  Od 13 lat mieszkam z moją rodziną we Wrocławiu. Pracuję w szkole językowej jako lektorka, prowad . . .

65 zł
za 60 min