Ogłoszenia

Język portugalski

Edyta

JĘZYK PORTUGALSKI - z poliglotką I ONLINE

Mam na imię Edyta i jestem podróżnikiem świata oraz wykfalifikowanym nauczycielem języka Portugalskiego.  Mieszkam w Brazylii już od 8 lat! Do zajęc podchodzę bardzo indywidulanie, ze mną nauka to pr . . .

70 zł
za 60 min

Paulo

Lekcje języka portugalskiego z native speaker'em

I am Paulo, I am Portuguese and I have a university degree in Portuguese Teaching. I have been teaching Portuguese full-time for over 5 years and I have been loving it. I taught at the Jagiellonian Universit . . .

100 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka portugalskiego online

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne lekcje z języka portugalskiego, których udzielają doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii portugalskiej lub kierunków pokrewnych. Zapewniamy wszystkie materiały. . . .

85 zł
za 60 min

Paulina

Język portugalski wszystkie poziomy

70 zł
za 60 min

Karolina

Português versão europeia

Doświadczona lektorka języka portugalskiego, wieloletnia korepetytorka, tłumaczka. Posiadam certyfikat DAPLE  (C1). Przygotowanie do matury, wyjazdów na stypendia, egzaminów państwowych, konwersacje. Bazu . . .

50 zł
za 60 min

Kassio

Uczę Portugalskiego

Cześć! Mam na imię Kássio, jestem ojczysty portugalskiego z Angoli . Mowię także po angielsku, po polsku. Zapraszam do kontaktu, mam dużo materiałów. . . .

40 zł
za 50 min

Magdalena

Język portugalski

Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej z drugim językiem portugalskim. Oferuję korepetycje online z języka portugalskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Zapewniam wszystkie niezbędne mate . . .

50 zł
za 60 min

Jędrzej

Język portugalski - w. europejska - poziom od podstawowego do średniozaawansowanego

Cześć! Nazywam się Jędrek, mam za sobą 5 lat nauki portugalskiego na UW, pracę z językiem i półroczny wyjazd na stypendium studenckie do Porto. Z wielką przyjemnością pomogę Ci opanować tajniki tego j . . .

35 zł
za 60 min

Julia

Jezyk portugalski - mow od pierwszych zajec!

Cześć! Szukasz zajęć językowych, dzięki którym ruszysz się z poziomu, na którym utknąłeś? Chcesz przełamiesz barierę i w końcu zacząć mówić? Interesują Ci tajniki pracy nad językiem oraz metody . . .

55 zł
za 90 min

Monika

Język portugalski

Język portugalski. Gdańsk. Wzgórze Mickiewicza, Morena i okolice.. Od podstaw do poziomu zbliżonego do nativ speakera. Jestem absolwentką Iberystyki. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Lekcje indyw . . .

60 zł
za 60 min