Ogłoszenia

Język portugalski

Maria

Portugalski online (wersja kontynentalna)

Bom dia! Serdecznie zapraszam na zajęcia online z portugalskiego w wersji kontynentalnej (europejskiej). Jestem absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim w sekcji portugalskiej. W czasie studiów odbyła . . .

70 zł
za 60 min

Edyta

JĘZYK PORTUGALSKI - z poliglotką I ONLINE

Mam na imię Edyta i jestem podróżnikiem świata oraz wykfalifikowanym nauczycielem języka Portugalskiego.  Mieszkam w Brazylii już od 8 lat! Do zajęc podchodzę bardzo indywidulanie, ze mną nauka to pr . . .

70 zł
za 60 min

Paulo

Lekcje języka portugalskiego z native speaker'em

I am Paulo, I am Portuguese and I have a university degree in Portuguese Teaching. I have been teaching Portuguese full-time for over 5 years and I have been loving it. I taught at the Jagiellonian Universit . . .

100 zł
za 60 min

Sylwia

Korepetycje z języka portugalskiego

Zapraszam na zajęcia z języka portugalskiego na każdym poziomie. Instagram: https://www.instagram.com/portugalski.z.portugalii/ Na moich zajęciach korzystam z materiałów video (nagrania typu TED, wywia . . .

70 zł
za 60 min

Olga

ZAJĘCIA Z JĘZYKA PORTUGALSKIEGO!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia portugalska. Posiadam 3-letnie doświadczenie z żywym językiem. Uczę języka portugalskiego od podstaw, w odmianie europejskiej lub brazylij . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Portugalski prosto z Portugalii!

Olá a todos! Zapraszam na praktyczne lekcje języka portugalskiego w wersji europejskiej dostosowane do potrzeb ucznia. Jestem absolwentką portugalistyki ze specjalnością tłumaczeniową. Mieszkałam w Portugali . . .

70 zł
za 60 min

Angelika

Język PORTUGALSKI prosto z Portugalii

Olá a todos! Jeśli interesuję Cię pogłębianie wiedzy z pasjonatką języka portugalskiego i całej kultury związanej z krajami portugalskojęzycznymi , z przyjemnością Ci pomogę :) Jestem filologiem . . .

65 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka portugalskiego online

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne lekcje z języka portugalskiego, których udzielają doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii portugalskiej lub kierunków pokrewnych. Zapewniamy wszystkie materiały. . . .

80 zł
za 60 min

Paulina

Język portugalski wszystkie poziomy

70 zł
za 60 min

Karolina

Português versão europeia

Doświadczona lektorka języka portugalskiego, wieloletnia korepetytorka, tłumaczka. Posiadam certyfikat DAPLE  (C1). Przygotowanie do matury, wyjazdów na stypendia, egzaminów państwowych, konwersacje. Bazu . . .

60 zł
za 60 min