Ogłoszenia

Język portugalski

Yuliia

Nowoczesne metody nauczania się portugalskiego

Z mieszaniem słuchania, oglądania, mówienia, czytania (korzystając z ciekawych aplikacji, mediów społecznościowych,Youtube, Netflix, etc), nauka portugalskiego  jest najbardziej efektywna i, co najważni . . .

50 zł
za 60 min

Maria

Portugalski online (wersja kontynentalna)

Bom dia! Serdecznie zapraszam na zajęcia online z portugalskiego w wersji kontynentalnej (europejskiej). Jestem absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim w sekcji portugalskiej. W czasie studiów odbyła . . .

70 zł
za 60 min

Sylwia

Korepetycje z języka portugalskiego

Zapraszam na zajęcia z języka portugalskiego na każdym poziomie. Instagram: https://www.instagram.com/portugalski.z.portugalii/ Na moich zajęciach korzystam z materiałów video (nagrania typu TED, wywia . . .

80 zł
za 60 min

Edyta

JĘZYK PORTUGALSKI - z poliglotką I ONLINE

Mam na imię Edyta i jestem podróżnikiem świata oraz wykfalifikowanym nauczycielem języka Portugalskiego.  Mieszkam w Brazylii już od 8 lat! Do zajęc podchodzę bardzo indywidulanie, ze mną nauka to pr . . .

70 zł
za 60 min

Paulo

Lekcje języka portugalskiego z native speaker'em

I am Paulo, I am Portuguese and I have a university degree in Portuguese Teaching. I have been teaching Portuguese full-time for over 5 years and I have been loving it. I taught at the Jagiellonian Universit . . .

100 zł
za 60 min

Alexandra

Język portugalski Kurs i Lekcje

Nauka od podstaw i dla zaawansowanych. Jeżeli chciałbyś skupić się na określonych umiejętnościach czy aspektach językowych, mogę ci w tym pomóc i dobrać indywidualnie plan zajęć do Twoich potrzeb! :) . . .

70 zł
za 60 min

Olga

ZAJĘCIA Z JĘZYKA PORTUGALSKIEGO!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia portugalska. Posiadam 3-letnie doświadczenie z żywym językiem. Uczę języka portugalskiego od podstaw, w odmianie europejskiej lub brazylij . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Portugalski prosto z Portugalii!

Olá a todos! Zapraszam na praktyczne lekcje języka portugalskiego w wersji europejskiej dostosowane do potrzeb ucznia. Jestem absolwentką portugalistyki ze specjalnością tłumaczeniową. Mieszkałam w Portugali . . .

70 zł
za 60 min

Angelika

Język PORTUGALSKI prosto z Portugalii

Olá a todos! Jeśli interesuję Cię pogłębianie wiedzy z pasjonatką języka portugalskiego i całej kultury związanej z krajami portugalskojęzycznymi , z przyjemnością Ci pomogę :) Jestem filologiem . . .

65 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje z języka portugalskiego, korepetycje online || wystawiamy faktury

- Ale jak to: rzucasz pracę w telewizji i otwieramy szkołę językową? Przecież takich firm jest tysiące. Czym się wyróżnimy? - Zrobimy  języki takie, których nie ma nikt inny. A nawet jak ma, t . . .

150 zł
za 60 min