Ogłoszenia

Język rosyjski

Alina

Język Rosyjski

Chciałbyś się nauczyć rosyjskiego? Chętnie pomogę! Rozmawiam w 4 językach biegle i wiem że najlepszym sposobem nauczania się jezyków - jest praktyka z native speakerem! Co mogę zaoferować? Uśmiech na . . .

45 zł
za 60 min

Maria

Udzieliam korepetycje z języka rosyjskiego w stylu komunikac...

Udzieliam korepetycje z języka rosyjskiego w stylu komunikacji z "natiwe speaker". Jest to bardzo skuteczny sposób nauczenia się języka. Będziemy rozmawiać, dyskutować, grać. Gwarantuję indywidualne podejśc . . .

25 zł
za 60 min

Adrian

Pomogę w opanowaniu bieżącego materiału oraz nadrobieniu zal...

Pomogę w opanowaniu bieżącego materiału oraz nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianu i pisania prac z języka rosyjskiego. Jestem uczniem jednego z kutnowskich LO, w doświadczeniu mam 2 lata "pomo . . .

20 zł
za 60 min

Anastasiya

Witam! Jestem native speakerem i oferuję ciekawe lekcje na k...

Witam! Jestem native speakerem i oferuję ciekawe lekcje na każdym poziomie dostosowane do potrzeb ucznia. W tym nauka od podstaw, gramatyka rosyjska, przygotowanie do sprawdzianów, pomoc w odrabianiu prac domowych . . .

40 zł
za 60 min

Olga

Native Speaker.Korepetycje z języka rosyjskiego zarówno dla ...

Native Speaker.Korepetycje z języka rosyjskiego zarówno dla gimnazjalistów, licealistów i studentów. Przygotowanie do matury i egzaminów państwowych. Nauka języka rosyjskiego od podstaw, konwersacje. Gramatyk . . .

30 zł
za 60 min

Mikhail

Korepetycje z języka rosyjskiego z native speakerem

Привет! Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Proponuję pomoc w nauce języka rosyjskiego.  Obiecnie jestem studentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku dzie . . .

50 zł
za 60 min

Natasza

Ukończyłam filologię rosyjską z programem nauczycielskim na ...

Ukończyłam filologię rosyjską z programem nauczycielskim na Uniwersytecie Śląskim Odbyłam praktyki pedagogiczne w liceum i szkole podstawowej. Chętnie pomogę w nadrabianiu zaległości, pracach domowych przy . . .

25 zł
za 60 min

Liudmiła

Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Chętnie udzielę ...

Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Chętnie udzielę korepetycji (poziom podstawowy i zaawansowany). Zależy mi,aby zajęcia były prowadzone u ucznia lub w jakimś innym, spokojnym miejscu. Chętnie przygo . . .

35 zł
za 60 min

Olga

SKUTECZNA NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO W MIŁEJ ATMOSFERZE!!! W ...

SKUTECZNA NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO W MIŁEJ ATMOSFERZE!!! W zależności od potrzeb pomogę w codziennej nauce szkolnej, w przygotowaniach do egzaminów szczególnie MATURY i napisaniu prac na dowolnym poziomie. Of . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Posiadam doświadczenie w nauczaniu. Gwarantuję wszelkie potr...

Posiadam doświadczenie w nauczaniu. Gwarantuję wszelkie potrzebne pomoce naukowe. . . .

20 zł
za 60 min