Ogłoszenia

Język rosyjski

Magdalena

Korepetycje z rosyjskiego z certyfikowanym korepetytorem

Dzień dobry. Skończyłam studia magisterskie z filologii rosyjskiej na najlepszej obecnie uczelni filologicznej w Polsce (UAM) Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka rosyjskiego na poziomie NA . . .

35 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycje z języka rosyjskiego.

Jeśli potrzebujesz korepetycji z języka rosyjskiego, pomocy w przygotowaniu do matury czy poprawki, serdecznie zapraszam, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, przed każdymi zajęciami przeprowadzam rozmow . . .

40 zł
za 60 min

Igor

Korepetytor języka rosyjskiego oferuje swoje usługi!

Czy kiedykolwiek chciałeś nauczyć się języka obcego lub poszerzyć swoją wiedzę w języku, który już znasz? Jestem gotowy Ci w tym pomóc z wizytą domową! Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Mam . . .

30 zł
za 60 min

Wladisalw

Naucz się mówić i rozumieć język rosyjski łatwo z native speakerem:)

Dzień dobry! Z przyjemnością nauczę cię mówić i rozumieć język rosyjski. Jestem absolwentem Państwowego Uniwersytetu lingwistycznego w Mińsku . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

nauka języka rosyjskiego

Udzielę korepetycji z j. rosyjskiego na poziomach A1,A2,B1 - przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum oraz osoby dorosłe. Znam język na poziomie zaawansowanym - C1 [kursy, wyjazdy na Wschód, kontakt z . . .

25 zł
za 60 min

Olena

Zapraszam na wspaniałe lekcje z języka rosyjskiego z native speaker-em z Ukrainy.

Zapraszam na wspaniałe lekcje z języka rosyjskiego z native speaker-em z Ukrainy. Lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia dla osób w każdym wieku (dla dzieci mogą być w formie zabawy). Fonetyka, . . .

50 zł
za 60 min

Linguassion

Rosyjski z PASJĄ!

#linguassion #rosyjski #kursywakacyjne Wybierasz się do nowej szkoły, klasy? Czujesz, że masz braki? Chcesz je nadrobić? Chcesz zrozumieć gramę i w końcu umieć ją używać? Zdajesz egzamin? A może chcesz . . .

70 zł
za 60 min

daria

rosyjski z nativem

50 zł
za 60 min

Halina

Korepetycje z języka rosyjskiego

Jestem nauczycielką języka rosyjskiego z wieloletnim stażem. Uczyłam w szkołach podstawowych, średnich i dla dorosłych.w dorobku olimpijczycy (44) oraz wysoka zdawalność egzaminów maturalnych (100%).  . . .

50 zł
za 90 min

Marcin

Zajęcia z języka rosyjskiego

Chętnie udzielę lekcji języka rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, pracowałem z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zawsze indywidualnie podchodzę do . . .

40 zł
za 60 min