Ogłoszenia

Język rosyjski

Aleksandra

JĘZYK ROSYJSKI DLA KAŻDEGO!

Ukończyłam filologię rosyjską - program tłumaczeniowy, obecnie jestem doktorantką Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w zakresie językoznawstwa. Jestem osobą cierpliwą i pogodn . . .

60 zł
za 60 min

Anes

Rosyjski z uśmiechem

Zapraszam na lekcje, w miłej atmosferze aczkolwiek skutecznie. Doświadczenie mam w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Czekan na Ciebie ! . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Język rosyjski - może spróbujesz nowej umiejętności?

Korepetycje i nauka języka rosyjskiego dla początkujących i zaawansowanych indywidualnie i w grupie. Nauka oparta na wybranym podręczniku kursowym.  Kontakt: 503159138 . . .

80 zł
za 60 min

Lidia

Rosyjski online z NATIVE speakerem

Привет! Witam wszystkich! Nazywam się Lidia. Jestem Białorusinką i mieszkam ponad rok w Polsсe. Rosyjski to mój język ojczysty. Jestem lingwistką, nauczycielką z piętnastoletnim doświadczeniem. Ukoń . . .

50 zł
za 60 min

Halina

korepetycje , język rosyjski

Dzień dobry /Dobry wieczór :) Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego, i polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przygotuje do egzaminów , testów itp jak i hobbystycznie nauki języków. Oferta dla . . .

60 zł
za 90 min

Linguassion

Rosyjski z PASJĄ!

Solidnie, profesjonalnie, ale przede wszystkim z PASJĄ! - zajęcia dla młodzieży i dorosłych - nauka od samych podstaw - kurs dla opornych - kurs gramatyczny - konwersacje - przygotowanie do egzaminów . . .

80 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje z rosyjskiego z certyfikowanym korepetytorem

Dzień dobry. Ukończyłam studia magisterskie z filologii rosyjskiej na najlepszej obecnie uczelni filologicznej w Polsce (UAM) Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka rosyjskiego na poziomie C2 . . .

40 zł
za 60 min

Denis

Język rosyjski z native speakerem i doświadczonym korepetytorem (Online? Warszawa, Śródmieście) PL/EN/RU

Potrzebujesz pomocy w nauce rosyjskiego, chcesz więcej praktyki językowej, nadrobić zaległości i poszerzyć zapas słownictwa? Poza tym, że to jest mój język ojczysty, znam kilka języków obcych, więc po . . .

75 zł
za 60 min

Iryna

Język rosyjski z native speaker :)

Jestem miłośniczką języków obcych i pewnego dnia pomyślałam - dlaczego nie zacząć dzielić się swoją wiedzą? Rosyjski to mój drugi język ojczysty, całe życie jestem razem z nim :) Jeżeli chcesz pos . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Rosyjski miło i skutecznie

Zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego, przygotowanie prac, tłumaczenie tekstów a także ustne. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w nauczaniu, lekcje ze mną odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze . . .

60 zł
za 60 min