Ogłoszenia

Język rosyjski

Lika

Korepetytor języka rosyjskiego ONLINE. Native speaker

Pierwsze próbne zajęcie - bezpłatne. Witam wszystkich :) Mam na imię Lika, jestem native speakerem rosyjskiego. Prowadzę zajęcia ONLINE. Język Polski znam na poziomie C1, angielski-B1-2. Lekcje odbywaj . . .

25 zł
za 45 min

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Język rosyjski na wszystkich poziomach

30 zł
za 60 min

Yauheniya

Korepetycje z rosyjskiego

Witam, proponuję nauczanie się języka rosyjskiego na różnym poziomie wiedzy. Możemy zacząć od podstaw lub od razu czytać literaturę klasyczną. Zapraszam do skorzystania z moich usług. . . .

50 zł
za 60 min

Valeria

Korepetycje z j. rosyjskiego online/u ucznia

W itam! Jestem korepetytorem z 5-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego na poziomie początkującym. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i słownictwa. . . .

15 zł
za 60 min

Irena

Proponuję lekcję online z profesjonalnym korepetytorem

Dzień dobry! Здравствуйте! Proponuję lekcję online z profesjonalnym, doświadczonym korepetytorem i native-speakerem języka rosyjskiego dla ocokrajowców! Jestem ambitnym i współczesnym nauczycie . . .

40 zł
za 60 min

Kiryl Karol

Nauczyciel języka ROSYJSKIEGO: indywidualna koncepcja efektywnej nauki

Witam! Urodziłem się na Białorusi, gdzie ukończyłem studia w zakresie nauczania języków obcych. We Włoszech skończyłem studia z zakresu stosunków międzynarodowych. Przez 2 lata mieszkałem w Krakowie, a . . .

25 zł
za 60 min

Karina

Jezyk rosyjski z NATIVE SPEAKEREM

Język rosyjski z NATIVE SPEAKEREM Będziemy dużo gadać, pracować nad wymową i akcentem. Będą gry i grama, słuchanie i czytanie. Zajęcia w miłej i przyjaznej atmosferze. Udzielam korepetycji z języka ros . . .

40 zł
za 60 min

Lina

Język rosyjski dla początkujących lub średni poziom

Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Mogę pomóc w rozmowie lub piśmie. Idealnie byłoby wymienić Rosyjski na polski lub angielski :) Hi! I am a native speaker of russian. I could help with learning Ru . . .

10 zł
za 60 min

Kamila

zajęcia i korepetycje z ROSYJSKIEGO

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Opolskiego. Studiowałam na kierunku Filologia: Język Biznesu oraz Lingwistyka Stosowana o specjalności: tłumaczenia specjalistyczne oraz dydaktyka języka . . .

50 zł
za 60 min