Ogłoszenia

Język rosyjski

Patrycja

Korepetycje z języka rosyjskiego.

Jeśli potrzebujesz korepetycji z języka rosyjskiego, pomocy w przygotowaniu do matury czy poprawki, serdecznie zapraszam, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, przed każdymi zajęciami przeprowadzam rozmow . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Olga

Język rosyjski z native speakerem

Jeśli chcecie przenieść swój język rosyjski na wyższy poziom, potrzebujecie pomocy w nauce i weryfikacji swoich zadań, to zapraszam na moje lekcje. Jestem native speakerem języka rosyjskiego, posiadam wyższ . . .

40 zł
za 60 min

Alena

Native speaker języka rosyjskiego zaprasza uczniów, studentów oraz osób dorosłych na zajęcia.

Witam! Jestem native speakerem języka rosyjskiego, specjalizuję się w języku oraz literaturze rosyjskiej, mam 22-letnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego uczniów i studentów. Mam też doświadczen . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Język rosyjski z native speakerem

Jeśli chcecie przenieść swój język rosyjski na wyższy poziom, potrzebujecie pomocy w nauce i weryfikacji swoich zadań, lub chcecie, aby dziecko zaczęło uczyć się języka rosyjskiego, to zapraszam na moje . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z języka rosyjskiego online :)

Всем привет! :) Czy od dawna marzyłeś/aś, by nauczyć się języka rosyjskiego? Teraz jest ku temu okazja! :) Ukończyłam w tym roku studia licencjackie na kierunku filologia rosyjska na Uniwers . . .

50 zł
za 60 min

Inna

korepetytor języka rosyjskiego

Witam! Jestem doświadczonym dyplomowanym korepetytorem języków obcych. Rosyjski jest mój język ojczy.   Jestem osobą kontaktową, potrafiącą zaszcepić pasje do nauki języka. Mam własny progr . . .

60 zł
za 60 min

Natan

Język rosyjski na poziomie podstawowym w Poznaniu/Luboniu i okolicach lub online

Cześć! Z chęcią spróbuję pomóc z językiem rosyjskim na poziomie podstawowym, uczyłem się go na własną rękę już od gimnazjum przez jakieś 5 lat, bo także przez całe technikum, a aktualnie jestem stu . . .

30 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z języka rosyjskiego

Oferuję korepetycje z języka rosyjskiego. Zakres nauczania obejmuje zarówno etap początkowy jak i zaawansowany. Stosuję rozmaite, nowoczesne technologie nauczania. W trakcie lekcji online stosuję komunikator Zo . . .

45 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka rosyjskiego

Jestem studentką 2. roku studiów magisterskich. Znam język na poziomie C1 i mogę łatwo wytłumaczyć zagadnienia związane z j. rosyjskim - zwłaszcza w zakresie gramatyki. Pomogę również w przygotowaniu do . . .

50 zł
za 60 min