Ogłoszenia

Język rosyjski

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Maria

Język rosyjski na każdym poziomie :)

Privet! Mam na imię Maria oraz jestem Rosjanką, od kilku lat mieszkam w Polsce oraz studiuję na znanej uczelnie w Warszawie. Chętnie pomogę Cię nie tylko w opanowaniu wielkiego i potężnego języku, ale równ . . .

40 zł
za 60 min

Daria

Привет! Od dawna myślisz o nauce języka rosyjskiego? Nadszedł ten czas! Naucz się języka z native speakerem!

WARSZAWA . Zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania, w tym m.in: -  zapoznanie z rosyjskim alfabetem - nauka języka "od zera" - zajęcia z dziećmi - nauka . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje rosyjski

Uczyłam się rosyjskiego w szkole przez 9 lat, podczas nauki brałam udział w licznych konkursach oraz wydarzeniach związanych z tym językiem.  Chętnie pomogę przełamać pierwsze lody związane z nauką. . . .

30 zł
za 60 min

Valeria

Korepetycje z j. rosyjskiego

Witam! Jestem korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i słownict . . .

25 zł
za 60 min

Maryna

Nauka rosyjskiego online od podstaw

Lekcje rosyjskiego od podstaw Katowice i okolice lub online :) Sprawdzenie prac licencjackich/ magisterskich po rosyjsku. Jestem native speakerem języka rosyjskiego, mam opracowany system lekcji dostosowany do poz . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Rosyjski od podstaw i na każdym poziomie zaawansowania

Jestem nauczycielem z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka rosyjskiego i udzielaniu korepetycji. Ukończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalizacji nauczycielskiej. . . .

45 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka rosyjskiego z native speakerem

Witam! Jestem native speakerem, ukończyłam studia w Moskwie, posiadam dyplom inżyniera górnictwa :) Prowadzę indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Chętnie udzie . . .

40 zł
za 60 min

Olga

Rosyjski z Native Speaker

Na moich zajęciach staram się, żeby mój uczeń mógł swobodnie, bez stresu posługiwał się językiem. Płynne mówienie i umiejętność napisać każdy tekst na każdy temat,a nie tylko tematy z podręcznika . . .

40 zł
za 60 min

korepetytor z rosyjskiego języka

Привет  * Witam ,jestem nauczycielem rosyjskiego języka ,uczyłam się go przez 10 lat ,nauczę cię gramatyki ,słów i płynnie rozmawiać po rosyjsku ,zapraszam 30 zł godzina  Pierwsze zajęci . . .

40 zł
za 60 min