Ogłoszenia

Język rosyjski

Krystyna

Język rosyjski tanio

Udzielam korepetycje z języka rosyjskiego  . . .

30 zł
za 60 min

Tatiana

Korepetytor języka rosyjskiego

NATIVE SPEAKER - ukrainka. Jestem filologiem z wykształcenia i płynnie mówię w 6 językach, otóż wiem jak powinna wyglądać struktura szybkiej i skutecznej nauki języka. Pomogę Ci złamać barier językowy . . .

25 zł
za 60 min

Viktoriia

konwersacje z języka rosyjskiego

Cześć :-) Mam na imię Vika Chętnie pomogę w naucę jezyka rosyjskiego osobóm z początkującym poziomem, jak również i osobóm, ktorę chcą praktykować mówienie i potrzebują dodatkowych konwersacji na s . . .

35 zł
za 60 min

Swietłana

Język rosyjski z native speaker

Rosyjski jest moim językiem ojczystym. Uczę ludzi w każdym wieku na każdym poziomie zaczynając od podstawowego do zaawansowanego. Pomogę przygotować się do wyjazdu do obcego kraju. Przygotowuję również . . .

35 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje z języka rosyjskiego

Witam. Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego od poziomu początkującego (od podstaw) do zaawansowanego (B2). Istnieje możliwość zlecenia mi pewnych zadań, a także odbywanie zajęć on-line. Wszelkie inne . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Rosyjski na wszystkich poziomach

Cześć! Jestem zawodowym nauczycielem języka Rosyjskiego. Posiadam długi staż nauczania w szkole podstawowej i liceum. Przez dwa lata mieszkałam w Rosji. Ten język jest moją wieloletnią pasją. Chętnie pomo . . .

30 zł
za 60 min

Мariia

Korepetycje z języka rosyjskiego

Jestem Native speakerem czystego języka rosyjskiego. Chętnie udzielę korepetycji dzieciom i młodieży szkolniej. . . .

30 zł
za 60 min

Marina

Dr nauk, językoznawca - korepetycje - język rosyjski, ukraiński i polski dla obcokrajowców.

Witam Serdecznie, Zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka rosyjskiego, ukraińskiego lub polskiego dla obcokrajowców.  Jestem Native Speakerem języka rosyjskiego i ukraińskiego. Biegle mówię . . .

60 zł
za 60 min

Jolanta

Udzielam lekcji z języka rosyjskiego .

Jestem mgr filologii rosyjskiej, nauczycielem LO, egzaminatorem. Posiadam długoletni staż oraz doświadczenie w nauczaniu. Udzielam lekcji na wszystkich poziomach nauczania : - podstawowym - średnio-zaawansowan . . .

60 zł
za 60 min

Diana

Język rosyjski z native speakerem

Prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego ponad 4 lata w Polsce zarówno języka potocznego jak i prawniczego. Mam ukończone studia prawnicze i pedagogiczne ( podyplomowe) w Polsce. Uczę dorosłych, nastolatków i . . .

45 zł
za 60 min