Ogłoszenia

Język rosyjski

Magdalena

Korepetycje z rosyjskiego z certyfikowanym korepetytorem

Dzień dobry! Ukończyłam studia magisterskie z filologii rosyjskiej  (UAM).  Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka rosyjskiego na poziomie C2 (TRKI-IV ).  Od kilku lat pracuję z . . .

50 zł
za 60 min

Lika

Korepetytor Rosyjskiego

Nazywam się Lika i jestem native speakerem języka rosyjskiego. Pochodzę z Białorusi, ale obecnie mieszkam w Polsce. Bardzo lubię komunikować się z ludźmi z różnych krajów, a także pomagać im w nauce ję . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Native speaker. Korepetycje z języka rosyjskiego

Native speaker. Jestem mgr filologii z pedagogicznym stażem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z języka rosyjskiego. Mam doświadczenia trenera biznesu, posiadam wyższe wy . . .

50 zł
za 60 min

Sofiya

Język rosyjski (jestem native speakerem)

Jestem native-speakerem języka rosyjskiego i pomogę nauczyć się tego języka od podstaw lub podnieść już istniejący poziom języka. Poprawię wymowę, wyjaśnię całą gramatykę i pomogę maksymalnie wzbog . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

JĘZYK ROSYJSKI DLA KAŻDEGO!

Ukończyłam filologię rosyjską - program tłumaczeniowy, obecnie jestem doktorantką Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w zakresie językoznawstwa. Jestem osobą cierpliwą i pogodn . . .

60 zł
za 60 min

Anes

Rosyjski z uśmiechem

Zapraszam na lekcje, w miłej atmosferze aczkolwiek skutecznie. Doświadczenie mam w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Czekan na Ciebie ! . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Język rosyjski - może spróbujesz nowej umiejętności?

Korepetycje i nauka języka rosyjskiego dla początkujących i zaawansowanych indywidualnie i w grupie. Nauka oparta na wybranym podręczniku kursowym.  Kontakt: 503159138 . . .

80 zł
za 60 min

Lidia

Rosyjski online z NATIVE speakerem

Привет! Witam wszystkich! Nazywam się Lidia. Jestem Białorusinką i mieszkam ponad rok w Polsсe. Rosyjski to mój język ojczysty. Jestem lingwistką, nauczycielką z piętnastoletnim doświadczeniem. Ukoń . . .

50 zł
za 60 min

Halina

korepetycje , język rosyjski

Dzień dobry /Dobry wieczór :) Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego, i polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przygotuje do egzaminów , testów itp jak i hobbystycznie nauki języków. Oferta dla . . .

60 zł
za 90 min

Linguassion

Rosyjski z PASJĄ!

Solidnie, profesjonalnie, ale przede wszystkim z PASJĄ! - zajęcia dla młodzieży i dorosłych - nauka od samych podstaw - kurs dla opornych - kurs gramatyczny - konwersacje - przygotowanie do egzaminów . . .

80 zł
za 60 min