Ogłoszenia

Język rosyjski

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Valeria

Język rosyjski online

Witam! Jestem korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i słownict . . .

25 zł
za 60 min

Anna Maria

Język rosyjski / Zajęcia indywidualne

Witam, nazywam się Ania i jestem osobą w pełni władającą językiem polskim i rosyjskim ze względu na podwójne obywatelstwo. Oferuję naukę języka rosyjskiego w formie: - korepetycji, również od p . . .

45 zł
za 60 min

Katarzyna

Język rosyjski w biznesie i w szkole 🤍💙❤️

📣 Podnoszenie kwalifikacji to nie tylko angielski. Startujemy z rosyjskim online dla dorosłych i młodzieży: 📌 zajęcia z genialnym native speakerem, 📌 elastyczne godziny ustalane indywidualnie, 📌 ws . . .

70 zł
za 60 min

Swiatoslaw

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum/technikum.

 Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Oprócz nadrobienia zaległości możliwe są także przygotowania do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej . . .

50 zł
za 60 min

YARINA

Język Rosyjski z Native Speakerem

Język rosyjski jest moim językiem ojczystym również jako i niemiecki. Mam na imię Jarina oraz jestem Rosjanką z Syberii z niemiecko-polskimi korzeniami, od kilku lat mieszkam w Polsce. Mam ukończone studia . . .

40 zł
za 60 min

Ilona

Korepetycje z języka rosyjskiego z Native Speakerem

Witam! Zapraszam serdecznie na zajęcia online. Uczę języka rosyjskiego od podstaw do poziomu zaawansowanego. Pomagam w nauce do różnego rodzaju egzaminów i testów. Stawiam na ciągłe rozmowy i praktyczne . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Zacznij mówić po rosyjsku!

Привет! Mam na imię Julia i pomogę Ci zgłębić piękno języka rosyjskiego :) Jestem studentką Studiów Wschodnich i pomagam zacząć swoją przygodę z językiem rosyjskim od podstaw. Udzielę również . . .

35 zł
za 60 min

Maria

Język rosyjski na każdym poziomie :)

Privet! Mam na imię Maria oraz jestem Rosjanką, od kilku lat mieszkam w Polsce oraz studiuję na znanej uczelnie w Warszawie. Chętnie pomogę Cię nie tylko w opanowaniu wielkiego i potężnego języku, ale równ . . .

40 zł
za 60 min

Daria

Привет! Od dawna myślisz o nauce języka rosyjskiego? Nadszedł ten czas! Naucz się języka z native speakerem!

WARSZAWA . Zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania, w tym m.in: -  zapoznanie z rosyjskim alfabetem - nauka języka "od zera" - zajęcia z dziećmi - nauka . . .

40 zł
za 60 min