Ogłoszenia

Język rosyjski

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z rosyjskiego (native speaker)

 Witam serdecznie! Mam na imię Hanna, jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Rosyjski jest moim ojczystym językiem. Bardzo chętnie pomogę nadrobić zajęcia oraz udzielę pomocy w zdani . . .

30 zł
za 60 min

Bartosz

Język rosyjski

Jestem studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Operuję językiem rosyjskim i angielskim na poziomie zaawansowanym. W 2020 roku odbyłem półroczne stypendium na uczelni w Moskwie. Chętnie p . . .

50 zł
za 60 min

Valeria

Korepetycje z j. rosyjskiego online

Witam! Jestem korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i słownict . . .

25 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z języka rosyjskiego ze studentką

Dzień Dobry, zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem studentką filologii rosyjskiej, mam doświadczenie we współpracy z uczniami w różnym wieku, mogę pomóc z pracą domową, przygotowaniem do sprawd . . .

30 zł
za 60 min

Viktoriia

rosyjski dla wszystkich

Cześć mam na imię Viktoriia i jestem korepetytorem języka rosyjskiego. Mogę pomóc z zadaniami domowymi z języka rosyjskiego szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Jeśli chcesz rozmawiać w ję . . .

35 zł
za 60 min

Zhanara

Rosyjski (native speaker) , Angielski - 25 zł

Witam! Mam na imię Zhanara i jestem z Rosji ale obecnie przeprowadziłam się do Polski. W moim rodzinnym mieście byłam nauczycielką języka angielskiego i mam 4-letnie doświadczenie w nauce tego języka. Moim . . .

25 zł
za 60 min

Anastasiia

Język rosyjski, angielski i polski dla obcokrajowców.

Chciałbyś się nauczyć nowych jeżyków? Potrzebujesz przetłumaczyć tekst lub napisać eseje, referaty, prace, opracowania, szkice (do kilku stron o różnych kompozycjach, poruszających różne tematy) ale n . . .

45 zł
za 60 min

Ksenia

Język rossyjski (od podstaw albo rozmówki)

Witam. Pochodzę z Syberii, mam wyksztalcenie lingwistyczne. Dobrze mówię po polsku. Pomogę oswoić podstawy języka rosyjskiego bez nudów. Dla tych kto już ma poziom zaawansowany proponuję  rozmówki z . . .

45 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z języka rosyjskiego

Ofęruję pomóc w nauce szkolnej, odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do testów, sprawdzianów i egzaminów na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanymz języka angielskiego oraz ros . . .

35 zł
za 60 min