Ogłoszenia

Język szwedzki

Adam

Dzień dobry! Nazywam się Adam i uczę języka szwedzkiego. O...

Dzień dobry! Nazywam się Adam i uczę języka szwedzkiego. Od kilku lat nauczanie języka szwedzkiego jest moją pracą i jednocześnie hobby – pracuję z uczniami w każdym wieku. Zajęcia prowadzę u siebie . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Zapraszam na indywidualne lekcje języka szwedzkiego na każdy...

Zapraszam na indywidualne lekcje języka szwedzkiego na każdym poziomie zaawansowania. Zapewniam własne, różnorodne materiały. Cena 50 zł/60min, studenci 40 zł/60 min. . . .

50 zł
za 60 min

Isabella

Szwedka znająca j. Polski udzieli korepetycji bądź nauki od ...

Szwedka znająca j. Polski udzieli korepetycji bądź nauki od podstaw każdego w każdym wieku. Udostępnię wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne. Zajęcia indywidualne lub w grupach. Wykonam równierz tłumac . . .

45 zł
za 60 min

Maria

Jestem wymagająca i odpowiedzialna. Na moich zajęciach nikt ...

Jestem wymagająca i odpowiedzialna. Na moich zajęciach nikt się nie nudzi! Współpracuję z młodzieżą, studentami oraz osobami dorosłymi. Dostosowuję pracę do indywidualnych potrzeb klientów. Zróżnicowan . . .

30 zł
za 60 min

Magdalena

Jeśli chcesz nauczyć się języka szwedzkiego w kameralnej i p...

Jeśli chcesz nauczyć się języka szwedzkiego w kameralnej i przyjaznej atmosferze (indywidualnie lub też w małej grupie) zapraszam serdecznie do mojej szkoły językowej. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupow . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka Filologii Szwedzkiej Uniwersytetu Jagiellońskieg...

Absolwentka Filologii Szwedzkiej Uniwersytetu Jagiellońskiego udzieli korepetycji z j. szwedzkiego. Lekcje od podstaw, z materiałami przygotowanymi przez korepetytora. Wszelkie pytania proszę kierować drogą mai . . .

35 zł
za 60 min

Kamila

Hej! Od 4 lat studiuję filologię szwedzką na UJ i chętnie p...

Hej! Od 4 lat studiuję filologię szwedzką na UJ i chętnie podzielę się zdobytą wiedzą:) Udzielę lekcji języka szwedzkiego od podstaw, mogę ponadto przybliżyć szwedzkie realia, historię literatury szwed . . .

25 zł
za 60 min

Katarina

Hej hej! Udzielam lekcji języka szwedzkiego online (przez Sk...

Hej hej! Udzielam lekcji języka szwedzkiego online (przez Skype), ponieważ mieszkam w Szwecji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, talent, odpowiednie podejście i wielkie grono zadowo . . .

45 zł
za 60 min

Ekaterina

Witaj! Ukończyłam Wydział Filologii na Uniwersytecie Państwo...

Witaj! Ukończyłam Wydział Filologii na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu, studiowałam we Szwecji. Mam kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako nauczycielka szwedzkiego oraz tłumaczka. Proponuję dobre podr . . .

60 zł
za 60 min

Jacek

Jeżeli chcesz skutecznie nauczyć się języka szwedzkiego, aby...

Jeżeli chcesz skutecznie nauczyć się języka szwedzkiego, aby móc posługiwać się nim w pracy, na wyjazdach, lub po prostu dla własnej satysfakcji, to chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem języ . . .

40 zł
za 60 min