Ogłoszenia

Język szwedzki

Dajana

Szwedzki z Native Speakerem

Zapraszam na naukę szwedzkiego u Native Speakera. Dysponuję dużą ilością materiałów i gwarantuje ciekawe zajęcia i poprawną wymowę (rikssvenska). Posiadam 11 letnie doświadczenie z zakresu nauczania. Za . . .

90 zł
za 60 min

Ewelina

SZWEDZKI NA 6+:)

SZWEDZKI NA 6+:) Magister germanistyki Uniwersytetu Śląskiego z językiem szwedzkim, stypendystka udzieli korepetycji językowych profesjonalnie i kompetentnie, program zajęć dostosowany indywidualnie wg potr . . .

50 zł
za 60 min

Emilia

Język szwedzki - lekcje, konwersacje, korepetycje

Hejsan! Nazywam się Emilia i cieszę się, że wpadłeś/aś na mój profil : ). Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do Twojej przygody z językiem szwedzkim . Moja zaczęła się już dobrych parę la . . .

80 zł
za 60 min

Marta

korepetycje z j. szwedzkiego

Jestem nauczycielem i lektorem języka szwedzkiego z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidualnych na wszystkich poziomach zaawansowania( A1-C1). Prowadzę kursy języka szwedzkiego w m . . .

70 zł
za 60 min

Kamil

Szwedzki🇸🇪 Niemiecki🇩🇪

Dzień dobry, Prowadzę korepetycje z języka szwedzkiego od podstaw 🙂 jestem studentem filologii szwedzkiej. Chętnie pomogę przy nauce tego pięknego języka. Prowadzę również korepetycje z języka niemie . . .

45 zł
za 60 min

Oliver

Jestem native speaker i naucze Cie jezyk Szwedzki

Pochodzę ze Szwecji i jestem native speaker´em języka szwedzkiego. W Polsce mieszkam od 6 lat. Korzenie mam Polskie wiec mówię również płynnie po polsku. Jeżeli interesujesz się kulturą Szwecji i chcesz . . .

80 zł
za 50 min

Maria

Jestem wymagająca i odpowiedzialna. Na moich zajęciach nikt ...

Jestem wymagająca i odpowiedzialna. Na moich zajęciach nikt się nie nudzi! Współpracuję z młodzieżą, studentami oraz osobami dorosłymi. Dostosowuję pracę do indywidualnych potrzeb klientów. Zróżnicowan . . .

30 zł
za 60 min

Artur

Nauka jezyka szwedzkiego na podstawowym, srednim lub zaawans...

Nauka jezyka szwedzkiego na podstawowym, srednim lub zaawansowanym poziomie. Chetnie przyjade na miejsce do ucznia. Prosze dzwonic na numer 0046721669648. Zaprszam! . . .

50 zł
za 60 min

Gabriella

Dzień dobry, Uczysz się szwedzkiego? A może chcesz rozwijać ...

Dzień dobry, Uczysz się szwedzkiego? A może chcesz rozwijać swoją znajomość języka szwedzkiego? Teraz masz okazję ćwiczyć z native speakerem! Mam na imię Gabriella i oferuje praktyki rozmowy, zwłaszcza d . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem absolwentką filologii germańskiej z językiem szwedzki...

Jestem absolwentką filologii germańskiej z językiem szwedzkim na Uniwersytecie Śląskim. Chętnie udzielę korepetycji z języka szwedzkiego na terenie Warszawy. Lekcje u mnie lub u ucznia. Zapraszam serdecznie! . . .

40 zł
za 60 min