Ogłoszenia

Język turecki

Tomasz

Absolwent filologii tureckiej udzieli korepetycji z języka t...

Absolwent filologii tureckiej udzieli korepetycji z języka tureckiego. Spędziłem w Turcji 2 lata uczestnicząc w kursach uniwersyteckich oraz programach wolontariackich. Uczyłem tam także języka angielskiego w . . .

50 zł
za 60 min

Magda

Język turecki na wszystkich poziomach zaawansowania, w motyw...

Język turecki na wszystkich poziomach zaawansowania, w motywującej atmosferze - z bogactwem świetnych materiałów i dojazdem na terenie całej Warszawy! Czy nie masz już dosyć nudnych, nieefektywnych kursów w . . .

67 zł
za 60 min

Kadife

Chcesz się nauczyć języka tureckiego od podstaw lub na wyższ...

Chcesz się nauczyć języka tureckiego od podstaw lub na wyższym poziomie? Oferuję możliwość przeprowadzenia zajęć indywidualnych lub w grupie. Elastyczne godziny oraz ich dobór według potrzeb każdego ucze . . .

35 zł
za 60 min

Magdalena

Witam, Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą dotyczącą ję...

Witam, Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą dotyczącą języka tureckiego :) Jestem studentką studiów filologicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Udzielę korepetycji od podstaw do poziomu B2. Kontakt z j . . .

50 zł
za 60 min

Barbara

Jestem studentką Turkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. ...

Jestem studentką Turkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od lat pasjonuję się Turcją, jej kulturą i językiem. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać lub zgłębić język turecki i dowiedzieć się . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Merhaba! Mam na imię Karolina. Jestem pasjonatką kultury Bl...

Merhaba! Mam na imię Karolina. Jestem pasjonatką kultury Bliskiego Wschodu, zwłaszcza Turcji i wszystkiego, co się z nią wiąże. Mówię płynnie w tym języku. Przez kilka lat pracowałam w Turcji i doskonale . . .

60 zł
za 60 min

Eser

Serdecznie zapraszam na korepetycje/ lekcje dodatkowe z jezy...

Serdecznie zapraszam na korepetycje/ lekcje dodatkowe z jezyka tureckiego. Tureckie tradycje i kultura. . . .

25 zł
za 60 min

Urszula

Jestem studentką ostatniego roku Turkologii na Uniwersytecie...

Jestem studentką ostatniego roku Turkologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od dwóch lat udzielam korepetycji oraz uczę w Szkole Języków Obcych języka tureckiego. Byłam w Turcji na wielu kursach językowych oraz . . .

60 zł
za 60 min

Grażyna

Mam na imię Grażyna. Od czterech lat jestem pasjonatką kultu...

Mam na imię Grażyna. Od czterech lat jestem pasjonatką kultury oraz języka tureckiego, tak się złożyło, że ciągle przebywam w kręgu osób pochodzenia tureckiego, miałam okazję mieszkać w Turcji i przeby . . .

40 zł
za 60 min

Magda

Kurs języka tureckiego dla początkujących i na innych poziom...

Kurs języka tureckiego dla początkujących i na innych poziomach. 60 zajęć w ciągu 8 m-cy. 2 x 80 minut/tyg. Cena za 1 m-c 240 PLN Nauczyciel - mgr turkologii, żona Turka. Część lekcji poprowadzi native spea . . .

24 zł
za 60 min