Ogłoszenia

Język turecki

Pola

Absolwentka turkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza...

Absolwentka turkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do korepetycji z języka tureckiego. Zajęcia są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. ;) Korzystam z wielu materiałów, które oczywiście zap . . .

50 zł
za 60 min

Grażyna

Mam na imię Grażyna. Od czterech lat jestem pasjonatką kultu...

Mam na imię Grażyna. Od czterech lat jestem pasjonatką kultury oraz języka tureckiego, tak się złożyło, że ciągle przebywam w kręgu osób pochodzenia tureckiego, miałam okazję mieszkać w Turcji i przeby . . .

40 zł
za 60 min

Utku

JĘZYK TURECKI – LEKCJE Z NATIVE SPEAKEREM !!! Turkish Langua...

JĘZYK TURECKI – LEKCJE Z NATIVE SPEAKEREM !!! Turkish Language Private Lecture by Native Speaker !!! Turecki - Znany jako jeden z najtrudniejszych języków - Ze mną pójdzie Ci łatwo ! :) TURKISH – Is it on . . .

60 zł
za 60 min

Barbara

Jestem studentką Turkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. ...

Jestem studentką Turkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od lat pasjonuję się Turcją, jej kulturą i językiem. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać lub zgłębić język turecki i dowiedzieć się . . .

35 zł
za 60 min

Nuri

Hello Do you want to learn an extraordinary language? Do you...

Hello Do you want to learn an extraordinary language? Do you want to improve your Turkish? Or maybe you want to learn a bit before vacations? I am a turkish native speaker. I offer Turkish lessons in all levels of pr . . .

40 zł
za 60 min

Lengua

skontaktuj się z nami! 724-701-594...

skontaktuj się z nami! 724-701-594 . . .

0 zł
za 60 min

Magda

Język turecki na wszystkich poziomach zaawansowania, w motyw...

Język turecki na wszystkich poziomach zaawansowania, w motywującej atmosferze - z bogactwem świetnych materiałów i dojazdem na terenie całej Warszawy! Czy nie masz już dosyć nudnych, nieefektywnych kursów w . . .

67 zł
za 60 min

Karolina

Merhaba! Mam na imię Karolina. Jestem pasjonatką kultury Bl...

Merhaba! Mam na imię Karolina. Jestem pasjonatką kultury Bliskiego Wschodu, zwłaszcza Turcji i wszystkiego, co się z nią wiąże. Mówię płynnie w tym języku. Przez kilka lat pracowałam w Turcji i doskonale . . .

60 zł
za 60 min

Joanna

Absolwentka turkologii (studia licencjackie), po ukończonym ...

Absolwentka turkologii (studia licencjackie), po ukończonym kursie językowym w Ankarze, udzieli lekcji j. tureckiego. Własne materiały i miła atmosfera. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia i nauki przez skyp . . .

30 zł
za 60 min

Tomasz

Absolwent filologii tureckiej udzieli korepetycji z języka t...

Absolwent filologii tureckiej udzieli korepetycji z języka tureckiego. Spędziłem w Turcji 2 lata uczestnicząc w kursach uniwersyteckich oraz programach wolontariackich. Uczyłem tam także języka angielskiego w . . .

50 zł
za 60 min