Ogłoszenia

Język węgierski

Agnieszka

język ogólny od A0 do B2; własne materiały; również przygoto...

język ogólny od A0 do B2; własne materiały; również przygotowanie do egzaminów językowych ; lekcje 45-minutowe za 30zł lub możliwość wydłużenia czasu trwania lekcji do 90 (60 zł) lub 120 minut (80 zł) . . .

40 zł
za 60 min

Dominika

Jeśli chcesz się przekonać, że język węgierski nie jest najt...

Jeśli chcesz się przekonać, że język węgierski nie jest najtrudniejszym na świecie, poznać kulturę Węgier, historię i zaraz zacząć rozmawiać z bratankami, zapraszam! Czy to chodzi o Erasmusa, pracę czy . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Jestem absolwentką hungarystyki, po dwóch stypendiach w Buda...

Jestem absolwentką hungarystyki, po dwóch stypendiach w Budapeszcie. Zapraszam na lekcje węgierskiego wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą węgierską. Indywidualnie dobieram materiały i zakres kursu. . . .

40 zł
za 60 min

Michał

Oferowane języki: niemiecki, rosyjski, węgierski Korepetycje...

Oferowane języki: niemiecki, rosyjski, węgierski Korepetycje oraz kursy na każdym poziomie zaawansowania - przygotowanie do Matury i Certyfikatów - nauka w grupach i indywidualnie w domu ucznia lub nauczyciela, t . . .

100 zł
za 60 min

Adam

Dyplomowany nauczyciel pochodzenia węgierskiego ze znajomośc...

Dyplomowany nauczyciel pochodzenia węgierskiego ze znajomością języków: język węgierski - język ojczysty język angielski- w stopniu wysokim Udziela lekcji dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaaw . . .

40 zł
za 60 min

Karol

Jestem studentem filologii węgierskiej. Pomogę w nauce język...

Jestem studentem filologii węgierskiej. Pomogę w nauce języka węgierskiego i fińskiego. Posiadam materiały. . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Absolwentka filologii węgierskiej da lekcje języka węgierski...

Absolwentka filologii węgierskiej da lekcje języka węgierskiego. Posiadam doświadczenie w nauce języka. Znam język na poziomie zaawansowanym, przez semestr przebywałam na stypendium w Budapeszcie. Chętnie pom . . .

35 zł
za 60 min