Ogłoszenia

Język węgierski

Piotr

Język węgierski A1-B2 z filologiem węgierskim

Witaj,  Jestem pasjonatem języka węgierskiego i kultury węgierskiej od blisko 10 lat! Znam ten język na poziomie C1 i bardzo chętnie pomogę Ci w nauce tego języka od podstaw lub jako średnio-zaawansowa . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Absolwentka filologii węgierskiej da lekcje języka węgierski...

Absolwentka filologii węgierskiej da lekcje języka węgierskiego. Posiadam doświadczenie w nauce języka. Znam język na poziomie zaawansowanym, przez semestr przebywałam na stypendium w Budapeszcie. Chętnie pom . . .

35 zł
za 60 min

Adam

Dyplomowany nauczyciel pochodzenia węgierskiego ze znajomośc...

Dyplomowany nauczyciel pochodzenia węgierskiego ze znajomością języków: język węgierski - język ojczysty język angielski- w stopniu wysokim Udziela lekcji dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaaw . . .

40 zł
za 60 min

Michał

Oferowane języki: niemiecki, rosyjski, węgierski Korepetycje...

Oferowane języki: niemiecki, rosyjski, węgierski Korepetycje oraz kursy na każdym poziomie zaawansowania - przygotowanie do Matury i Certyfikatów - nauka w grupach i indywidualnie w domu ucznia lub nauczyciela, t . . .

100 zł
za 60 min

Dominika

Jeśli chcesz się przekonać, że język węgierski nie jest najt...

Jeśli chcesz się przekonać, że język węgierski nie jest najtrudniejszym na świecie, poznać kulturę Węgier, historię i zaraz zacząć rozmawiać z bratankami, zapraszam! Czy to chodzi o Erasmusa, pracę czy . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Jestem absolwentką hungarystyki, po dwóch stypendiach w Buda...

Jestem absolwentką hungarystyki, po dwóch stypendiach w Budapeszcie. Zapraszam na lekcje węgierskiego wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą węgierską. Indywidualnie dobieram materiały i zakres kursu. . . .

40 zł
za 60 min

Karol

Jestem studentem filologii węgierskiej. Pomogę w nauce język...

Jestem studentem filologii węgierskiej. Pomogę w nauce języka węgierskiego i fińskiego. Posiadam materiały. . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

język ogólny od A0 do B2; własne materiały; również przygoto...

język ogólny od A0 do B2; własne materiały; również przygotowanie do egzaminów językowych ; lekcje 45-minutowe za 30zł lub możliwość wydłużenia czasu trwania lekcji do 90 (60 zł) lub 120 minut (80 zł) . . .

40 zł
za 60 min