Ogłoszenia

Kalisz

Klaudia

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów podstawówki i g...

Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów podstawówki i gimnazjum. Lekcja trwa 60 minut. Mam doświadczanie w nauczaniu uczniów na różnym poziomie zaawansowania. Zajmuję się także pisaniem prac kontrolnyc . . .

20 zł
za 60 min

Jakub

Nauczyciel, egzaminator OKE - język polski - gimnazjum, lice...

Nauczyciel, egzaminator OKE - język polski - gimnazjum, liceum! . . .

35 zł
za 60 min

Maria

J. angielski z dojazdem do ucznia, miła atmosfera, skuteczna...

J. angielski z dojazdem do ucznia, miła atmosfera, skuteczna pomoc przy pracach domowych, przygotowanie do sprawdzianów, praktyczna nauka mówienia. Duża dyspozycyjność! . . .

25 zł
za 60 min

Katarzyna

Firma YES Zajęcia z języka angielskiego przeprowadzi zajęcia...

35 zł
za 60 min

Anna

Magister filologii angielskiej, nauczyciel dyplomowany, 14 l...

Magister filologii angielskiej, nauczyciel dyplomowany, 14 lat doświadczenia w pracy , nauka na wszystkich poziomach w każdej grupie wiekowej, konwersacje, przygotowanie do matury. Kontakt: 669448133 . . .

40 zł
za 60 min

Maluszka

Nauczycielka z 4-letnim stażem pracy w szkole zaprasza na ko...

Nauczycielka z 4-letnim stażem pracy w szkole zaprasza na korepetycje z angielskiego. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach, jako lektor w prywatnych szkołach językowych prowadziłam również zajęcia dla do . . .

35 zł
za 60 min

Anette87

Nauczycielka chemii z 3-letnim stażem pracy w szkole oferuje...

Nauczycielka chemii z 3-letnim stażem pracy w szkole oferuje korepetycje z przedmiotu chemia. Jestem absolwentką kierunku chemia oraz mam uprawnienia pedagogiczne. W szkole, uczę od 2010 roku. Zapraszam uczniów n . . .

35 zł
za 60 min

Ania

Studentka udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przygot...

Studentka udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przygotowanie do sprawdzianów,egzaminu gimnazjalnego, pomoc w odrabianiu prac domowych... tanio i solidnie, efekt gwarantowany!!! :) . . .

20 zł
za 60 min

Magdalena

Jestem Magistrem Filologii Angielskiej i nauczycielką języka...

Jestem Magistrem Filologii Angielskiej i nauczycielką języka angielskiego. Już od ponad 10 lat uczę języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Pomagam w bieżące . . .

60 zł
za 60 min

Małgorzata

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej UAM. ...

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej UAM. Mam bogate doświadczenia w nauczaniu w różnych grupach wiekowych. Zajęcia stanowią pomoc w trudnościach szkolnych jak i przygotowanie do egzaminów ( . . .

35 zł
za 60 min