Ogłoszenia

Kalwaria Zebrzydowska

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z języka niemieckiego

Zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego Osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tym językiem, jak również te, które chcą go podszkolić. Pomogę w przygotowaniu do egzaminów, wyjazdów . . .

35 zł
za 60 min

Leopold

Darmowa krótka lekcja zapoznawcza. Posiadam wieloletnie dośw...

Darmowa krótka lekcja zapoznawcza. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potrafię pomóc uczniom o różnym poziomie uzdolnienia. Spotkania dla uczniów mieszkających na terenie miejscowości Kal . . .

20 zł
za 60 min

Barbara

Jestem nauczycielem biologii z doświadczeniem. Absolwentką U...

Jestem nauczycielem biologii z doświadczeniem. Absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chętnie udzielę korepetycji z zakresu nauk przyrodniczych, przygotuję do matury z biologii, a także pomogę w przygotowa . . .

35 zł
za 60 min

Agata

Witam, jestem studentką drugiego roku matematyki na Uniwersy...

Witam, jestem studentką drugiego roku matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Udzielę korepetycji z matematyki na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic. Możliwa również pomoc online w ro . . .

20 zł
za 60 min