Ogłoszenia

Kęty

Matematyka - korepetycje z dojazdem - Kęty

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów szkół średnich oraz podstawowych na korepetycje z matematyki. Jestem w trakcie nauki w 3 klasie technikum ekonomicznego i od dwóch lat prowadzę lekcje dla osób w różn . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Tanie korepetycje z języka angielskiego na terenie Kęt

 Tanie korepetycje z języka angielskiego na terenie Kęt z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjum. Jestem absolwentkom Pedagogiki- licencjat.  Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 516 152 924 . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego i z chęcią udzi...

Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego i z chęcią udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. . . .

15 zł
za 60 min

Jola

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie...

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie językowym. Od 10 lat nauczam w szkole publicznej, 6 lat w szkole językowej. jestem nauczycielem mianowanym. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, . . .

30 zł
za 60 min

Angelika

Straszna dla romantykabywa matematyka.Komu siły już brakuj...

Straszna dla romantyka bywa matematyka. Komu siły już brakuje do matury przygotuje. Studentowi rękę podam i dzieciaki też wspomogę by łatwiejszą miały drogę. Korepetycji z matematyki na każdym poziomie n . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

udzielę korepetycji dla: - osób chcących wyjechać do Niemiec...

udzielę korepetycji dla: - osób chcących wyjechać do Niemiec (konwersacje, rozmowy umożliwiające komunikację w Niemczech) - uczniów gimnazjum (przygotowanie do testów gimnazjalnych) - uczniów Szkoły Podsta . . .

30 zł
za 60 min

Alina

Jestem absolwentką filologii angielskiej.Udzielę korepetycji...

Jestem absolwentką filologii angielskiej.Udzielę korepetycji/lekcji z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotuję do bieżących lekcji, egzaminu gimnazjalnego i matury. . . .

30 zł
za 60 min

Ernest

Gratisowa (darmowa) kilkudziesięciominutowa lekcja próbna. K...

Gratisowa (darmowa) kilkudziesięciominutowa lekcja próbna. Kontakt wyłącznie za pomocą maila umieszczonego poniżej ogłoszenia. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Mogę pomóc ucznio . . .

20 zł
za 60 min

Artur

pomoc w nauce matematyki.skutecznie. Absolwetn AE w Katowica...

pomoc w nauce matematyki.skutecznie. Absolwetn AE w Katowicach . . .

50 zł
za 60 min