Ogłoszenia

Kielce

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Mariusz

Prognozowanie i symulacje pomoc dla studentów ekon@4me.pl

Wykonuję w ramach korepetycji ze studentem projekty i zadania z prognozowania i symulacji. Nauczam jak stosować metody Holta, WIntersa , Browna I i II rodzaju, metodę wskaźnikową, model ekonometryczny, modele A . . .

45 zł
za 60 min

Mariusz

Ankiety, opracowania szczegółowe

Wykonuję opracowania ankiet w sposób dokładny czyli z wykresami, wynikami z programu (testy chi kwadrat, korelacji, t-Studenta i wiele innych, na życzenie użycie StatisticaPL lub Excela), z opisami i wnioskami. . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Ekonometria i statystyka pomoc dla studentów

Pomagam w zakresie ekonometrii i statystyki , pisz ekon@4me.pl lub Sms/ WhatsApp: 692 238 048. W ramach korepetycji nauczam jak wykonać modele ekonometryczne, analizować dane, stosować metody z prognozowania i sy . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Ekonometria - pomoc dla studentów kierunków ekonomicznych

Witam serdecznie, Jestem absolwentem AE w Krakowi kierunku ekonometria is statystyka. Pomagam studentom w zrozumieniu materiału z zakresu obu tych przedmiotów. W ramach korepetycji nauczysz się jak analizować . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Korepetycje z chemii

Mam do zaoferowania przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, olimpiad dla szkół podstawowych lub po prostu wyrównanie poziomu z chemii. Zajęcia z uczniem odbywałaby się na spotkaniach (online lub w domu uczni . . .

30 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje Język Polski 15 zł za 60 minut

Witam. Mam 19 lat , w tym roku piszę maturę i pragnę zacząć swoją przygodę z korepetycjami.   Prowadzę na nie zapisy. Pasjonuje mnie język polski i lubię nim zarażać. Zależy mi żeby pomóc ci . . .

15 zł
za 60 min

Wojtek

Korepetycje z matematyki

Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz przygotuje do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Sam pisałem maturę rok temu i uzyskałem ponad 90%. Wytłumaczę pros . . .

40 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje z matematyki!

Witam! Udzielam korepetycji online uczniom klas 4-8 szkoły podstawowej. - Przygotowuje uczniów do egzaminów ósmoklasisty -Pomagam w nadrabianiu zaległości szkolnej -Zrozumienie tematów poruszanych na . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje- język angielski

Udzielę korepetycji  z języka angielskiego dla poziomu szkoły podstawowej (dla klas 1-8).  O mnie: Jestem studentką II roku psychologii. Jestem osobą komunikatywną, zaangażowaną w swoje obowiązki . . .

30 zł
za 60 min