Ogłoszenia

Kielce

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Mariusz

Prognozowanie i symulacje pomoc dla studentów ekon@4me.pl

Wykonuję w ramach korepetycji ze studentem projekty i zadania z prognozowania i symulacji. Nauczam jak stosować metody Holta, WIntersa , Browna I i II rodzaju, metodę wskaźnikową, model ekonometryczny, modele A . . .

45 zł
za 60 min

Mariusz

Ankiety, opracowania szczegółowe

Wykonuję opracowania ankiet w sposób dokładny czyli z wykresami, wynikami z programu (testy chi kwadrat, korelacji, t-Studenta i wiele innych, na życzenie użycie StatisticaPL lub Excela), z opisami i wnioskami. . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Ekonometria i statystyka pomoc dla studentów

Pomagam w zakresie ekonometrii i statystyki , pisz ekon@4me.pl lub Sms/ WhatsApp: 692 238 048. W ramach korepetycji nauczam jak wykonać modele ekonometryczne, analizować dane, stosować metody z prognozowania i sy . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Ekonometria - pomoc dla studentów kierunków ekonomicznych

Witam serdecznie, Jestem absolwentem AE w Krakowi kierunku ekonometria is statystyka. Pomagam studentom w zrozumieniu materiału z zakresu obu tych przedmiotów. W ramach korepetycji nauczysz się jak analizować . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z języka niemieckiego.

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam certyfikat Goethe- Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1 oraz Goethe- Zertifikat A2: Fit in Deutsch. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji(m. in. c . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z języka angielskiego.

Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Posiadam certyfikat First Certificate in English ( B2 First) W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji(m. in. czasu, zakresu oraz miejsca korepetycji) proszę . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z biologii.

30 zł
za 60 min

Adam

Lekcje nauka gry na gitarze

Witam. Nazywam się Adam, mam 27 lat. W 2006 roku gitara po raz pierwszy znalazła się w moich rękach, a niedługo po niej dołączyły do niej harmonijka ustna, wokal i mandolina. Zapraszam na lekcje gry . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje chemia.

Dzień dobry  zapraszam na korepetycje z chemii.  Tłumacze w prosty sposób, mam bardzo dużo materiałów przygotowujących do matury.  Posiadam długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetyc . . .

50 zł
za 60 min