Ogłoszenia

Koszalin

Iwona

Korepetycje z języka angielskiego

Witam, jestem nauczycielką języka angielskiego z 9letnim stażem pracy. Chętnie udzielę korepetycji dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jestem osobą sympatyczną, cierpliwą i konsekwentną. Pracowałam . . .

40 zł
za 45 min

Izabella

Profesjonalne lekcje języka angielskiego. Możliwość nauki w ...

Profesjonalne lekcje języka angielskiego. Możliwość nauki w grupach 2, 3 osobowych. Skutecznie, tanio z dojazdem do ucznia. Tylko 25 zł za godzinę. Tel. 791 50 44 49 . . .

25 zł
za 60 min

Monika

Serdecznie zapraszam na prywatne lekcje chemii oraz matematy...

Serdecznie zapraszam na prywatne lekcje chemii oraz matematyki. Zajęcia dedykowane są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkoły średniej. Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu gimnazjalisty lub m . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Tanio, skutecznie, w przyjaznej atmosferze i w każdym wieku ...

Tanio, skutecznie, w przyjaznej atmosferze i w każdym wieku - zapraszam na korepetycje z języka angielskiego. Zapewniam materiały językowe. Chętnie przygotuję do matury i innych egzaminów językowych. . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Lektorka jezyka angielskiego z 5-letnim doświadczeniem, abso...

Lektorka jezyka angielskiego z 5-letnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Oksfordzkiego na kierunku Lingwistyki Stosowanej udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania! -p . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Jestem studentką matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i o...

Jestem studentką matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i osiągam tam bardzo dobre oceny. Sama niedawno zdałam rozszerzoną maturę z niezłym wynikiem, więc jestem na bieżąco z materiałem i wiem, jak uczyć . . .

25 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam! Jestem magistrem filologii angielskiej oraz lektorem ...

Witam! Jestem magistrem filologii angielskiej oraz lektorem w szkole językowej z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, szkół . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Absolwentka filologii polskiej - korepetycje, pomoc z zakres...

Absolwentka filologii polskiej - korepetycje, pomoc z zakresu prezentacji maturalnych, prac semestralnych, licencjackich, magisterskich. Polecam! . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Witam, jestem absolwentką filologii angielskiej. Obecnie stu...

Witam, jestem absolwentką filologii angielskiej. Obecnie studiuję pedagogikę II stopnia oraz pracuję w znanej koszalińskiej szkole językowej jako lektor języka angielskiego. Jestem sympatyczna i kreatywna, pot . . .

30 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam, jestem licencjatem Filologii angielskiej i udzielam k...

Witam, jestem licencjatem Filologii angielskiej i udzielam korepetycji już od 5 lat. Potrafię pracować z dziećmi jak i z młodzieżą. Zależy mi na rzetelnej i uczciwej pracy-wymagam systematycznej nauki. Nacisk . . .

30 zł
za 60 min