Ogłoszenia

Krosno

Ania

Jestem absolwentką matematyki nauczycielskiej na Uniwersytec...

Jestem absolwentką matematyki nauczycielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Chętnie udzielę korepetycji z matematyki(również w okresie wakacyjnym)z zakresu Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkoły Średniej(przyg . . .

30 zł
za 60 min

Łukasz

Wykonuje projekty z konstrukcji metalowych oraz betonowych i...

Wykonuje projekty z konstrukcji metalowych oraz betonowych i innych przedmiotów konstrukcyjnych na kierunku budownictwo, możliwe również wytłumaczenie zagadnień związanych z konstrukcjami oraz mechaniką teore . . .

20 zł
za 60 min

Damian

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matu...

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matura podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum, matura rozszerzona. Zajęcia dla uczniów mieszkających na terenie miejscowości Krosno - jak również nie . . .

20 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem absolwentem matematyki nauczycielskiej na Uniwersytec...

Jestem absolwentem matematyki nauczycielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Posiadam zatem wykształcenie wyższe pedagogiczne z zakresu matematyki. W związku z tym udzielę kompetentnych korepe . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Kamil

Absolwent fizyki udzieli korepetycji, pomoże w pisaniu prac ...

Absolwent fizyki udzieli korepetycji, pomoże w pisaniu prac itp. Cena z dojazdem do ucznia. . . .

30 zł
za 60 min

Dorota

Jeśli masz problem z j. niemieckim i coś sprawia ci kłopot, ...

Jeśli masz problem z j. niemieckim i coś sprawia ci kłopot, zadzwoń do mnie, z chęcią ci pomogę. W miłej atmosferze i bez stresu pokonasz wszystkie przeszkody. Jestem studentką filologi germańskiej, trzy la . . .

25 zł
za 60 min