Ogłoszenia

Krosno

Margareta

ANGIELSKI BRYTYJSKI I AMERYKAŃSKI ONLINE

Udzielę lekcji języka angielskiego brytyjskiego i amerykańskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym online (obecnie). Przygotuję do testów,matury, przeprowadzę konwersacje i nauczę od postaw.   Mam . . .

50 zł
za 60 min

Katherine

Język hiszpański ONLINE

¡ Hola! Nazywam się Katherine i jestem studentką translatoryki w Hiszpanii. Chętnie udzielę lekcji z języka hiszpańskiego i zarażę Cię moją miłością do tego języka <3 Zapewniam wiele ciekawych mat . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego!

Witam, chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dzieciom oraz młodzieży. Gwarantuję miłą oraz bezstresową atmosferę oraz efektowną naukę dostosowaną do ucznia. Ważne jest, żeby przełamać ba . . .

30 zł
za 60 min

Łukasz

Wykonuje projekty z konstrukcji metalowych oraz betonowych i...

Wykonuje projekty z konstrukcji metalowych oraz betonowych i innych przedmiotów konstrukcyjnych na kierunku budownictwo, możliwe również wytłumaczenie zagadnień związanych z konstrukcjami oraz mechaniką teore . . .

20 zł
za 60 min

Kamil

Absolwent fizyki udzieli korepetycji, pomoże w pisaniu prac ...

Absolwent fizyki udzieli korepetycji, pomoże w pisaniu prac itp. Cena z dojazdem do ucznia. . . .

30 zł
za 60 min

Dorota

Jeśli masz problem z j. niemieckim i coś sprawia ci kłopot, ...

Jeśli masz problem z j. niemieckim i coś sprawia ci kłopot, zadzwoń do mnie, z chęcią ci pomogę. W miłej atmosferze i bez stresu pokonasz wszystkie przeszkody. Jestem studentką filologi germańskiej, trzy la . . .

25 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem absolwentem matematyki nauczycielskiej na Uniwersytec...

Jestem absolwentem matematyki nauczycielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Posiadam zatem wykształcenie wyższe pedagogiczne z zakresu matematyki. W związku z tym udzielę kompetentnych korepe . . .

25 zł
za 60 min

Damian

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matu...

Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: matura podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum, matura rozszerzona. Zajęcia dla uczniów mieszkających na terenie miejscowości Krosno - jak również nie . . .

20 zł
za 60 min

Ania

Jestem absolwentką matematyki nauczycielskiej na Uniwersytec...

Jestem absolwentką matematyki nauczycielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Chętnie udzielę korepetycji z matematyki(również w okresie wakacyjnym)z zakresu Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkoły Średniej(przyg . . .

30 zł
za 60 min