Ogłoszenia

Krzeszowice

Magda

Witam wszystkich zainteresowanych ! Jestem studentką drugieg...

Witam wszystkich zainteresowanych ! Jestem studentką drugiego roku Inżynierii Biomedycznej oraz absolwentką jednego z najlepszych liceów w Krakowie.Udzielam korepetycji zarówno z matematyki jak i chemii .Przygot . . .

20 zł
za 60 min

Stefan

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Korep...

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Korepetycje dla chętnych zamieszkujących na terenie miasta Krzeszowice - również bliskie miejscowości. Proszę o kontakt wyłącznie za pomocą maila podan . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Baśka

Absolwentka I LO w Krakowie o profilu mat-fiz obecnie studiu...

Absolwentka I LO w Krakowie o profilu mat-fiz obecnie studiująca budownictwo na Politechnice Krakowskiej chętnie pomoże z problemami matematycznymi. . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Aktualnie jestem studentem AGH, wcześniej ukończyłem technik...

Aktualnie jestem studentem AGH, wcześniej ukończyłem technikum łączności w Krakowie. Posiadam roczne doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zapewniam bezstresową nauke. Mozliwość dojazdu do ucznia. . . .

25 zł
za 60 min