Ogłoszenia

Łańcut

Arkadiusz

Jestem uczniem 3 roku 1 stopnia szkoły muzycznej na gitarze....

Jestem uczniem 3 roku 1 stopnia szkoły muzycznej na gitarze. Uczę osoby w dowolnym wieku,na poziomie podstawowym grać na gitarze klasycznej/akustyczną.Ale uprzedzam to w większości gra akordowa. . . .

30 zł
za 60 min

Izabela

Zajęcia odbywają się w biurze w centrum Łańcuta. Posiadam do...

Zajęcia odbywają się w biurze w centrum Łańcuta. Posiadam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Nauczam również dorosłych. Mam energiczne nastawienie do zajęć. . . .

30 zł
za 60 min

Izabela

Zajęcia odbywają się w biurze w centrum Łańcuta. Posiadam do...

Zajęcia odbywają się w biurze w centrum Łańcuta. Posiadam dobry kontakt w dziećmi i młodzieżą. Nauczam również dorosłych. mam energiczne nastawienie do zajęć. . . .

30 zł
za 60 min

Małgorzata

Magister Uniwersytetu Warszawskiego, z 6-letnim doświadczeni...

Magister Uniwersytetu Warszawskiego, z 6-letnim doświadczeniem chętnie pomoże w nauce języka angielskiego: - lekcje indywidualne i grupowe dla młodzieży (liceum, gimnazjum) i dorosłych w każdym wieku - specj . . .

40 zł
za 60 min

Monika

mgr matematyki z przygotowaniem pedagogicznym - udzielę kore...

mgr matematyki z przygotowaniem pedagogicznym - udzielę korepetycji z matematyki, przystępnie bezstresowo; na wszystkich poziomach nauczania, w szczególności - przygotowanie do matury (podstawowej i rozszerzonej . . .

45 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Joanna

Nauczyciel dyplomowany, egzaminator z wieloletnim stażem. ...

Nauczyciel dyplomowany, egzaminator z wieloletnim stażem. . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Witam! :) Jeżeli chciałbyś nauczyć się języka hiszpańskiego,...

Witam! :) Jeżeli chciałbyś nauczyć się języka hiszpańskiego, chętnie Ci w tym pomogę. Nie ma znaczenia czy kiedykolwiek uczyłeś się języka, ani ile masz lat. Pamiętaj na naukę nigdy nie jest za późno . . .

30 zł
za 60 min

Patryk

Darmowa półgodzinna lekcja próbna. Przeprowadzam korepetycje...

Darmowa półgodzinna lekcja próbna. Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum, technikum, matura rozszerzona, matura podstawowa, liceum. Proszę o kontakt jedynie przy użyciu maila z . . .

20 zł
za 60 min

Ewelina

Jestem absolwentką technologii chemicznej z przygotowaniem p...

Jestem absolwentką technologii chemicznej z przygotowaniem pedagogicznym. Udzielę korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Tłumaczę zagadnienia opisując je możliwie jak najdokładniej, różnymi d . . .

25 zł
za 60 min