Ogłoszenia

Łask

Joanna

Jestem studentką Matematyki. Udzielam korepetycji z matematy...

Jestem studentką Matematyki. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Oferuję powtórkę materiału do matury, wytłumaczenie jednorazowo niezrozumiałego zagadnienia l . . .

25 zł
za 60 min

Maciek

Energiczny i kontaktowy absolwent polonistyki z siedmioletni...

Energiczny i kontaktowy absolwent polonistyki z siedmioletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji z języka polskiego chętnie wesprze ucznia gimnazjum bądź liceum w bieżącej nauce tego przedmiotu, jak też . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Magdalena

Magister Filologii Romańskiej UŁ (również absolwentka Nauczy...

Magister Filologii Romańskiej UŁ (również absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych UŁ), obecnie lektor w szkole językowej w Pabianicach oraz nauczyciel kursów UE w LO. Bogate doświadczenie w udz . . .

35 zł
za 60 min

Alicja

Absolwentka filologii rosyjskiej z doświadczeniem w pracy w ...

Absolwentka filologii rosyjskiej z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku, z wykształceniem nauczycielskim, udzieli korepetycji z j, rosyjskiego na wszystkich poziomach. Przygotowuję także do egzam . . .

30 zł
za 60 min

Leszek

Zajęcia dla osób mieszkających na obszarze miasta Łask - moż...

Zajęcia dla osób mieszkających na obszarze miasta Łask - możliwe pobliskie miejscowości. Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych po . . .

20 zł
za 60 min