Ogłoszenia

Łaziska Górne

Jakub

Mogę pomóc uczniom o różnym stopniu uzdolnienia. Kontakt jed...

Mogę pomóc uczniom o różnym stopniu uzdolnienia. Kontakt jedynie za pomocą maila umieszczonego pod ogłoszeniem. Korki dla chętnych znajdujących się na obszarze miasta Łaziska Górne - możliwe bliskie miejs . . .

20 zł
za 60 min

Justyna

Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dla tych n...

Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dla tych najmłodszych jak i dla uczniów gimnazjów, liceów(do poziomu FCE). Posiadam certyfikat FCE i maturę rozszerzoną z tego języka. Serdecznie zapraszam! . . .

25 zł
za 60 min

Adrian

Jeżeli szukasz skutecznych korepetycji z matematyki to właśn...

Jeżeli szukasz skutecznych korepetycji z matematyki to właśnie takie znalazłaś. Student V roku Automatyki i Robotyki podejmie się każdego wyzwania. Polecam pomoc z zakresu przede wszystkim przygotowania do mat . . .

20 zł
za 60 min

Andrzej

Korepetycje z matematyki online i stacjonarnie w powiecie mi...

Korepetycje z matematyki online i stacjonarnie w powiecie mikołowskim. W pracy łączę technologie informacyjną z tradycyjnym sposobem nauczania. . . .

40 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Magdalena

Chemia - łatwo, tanio, solidnie! Korepetycji udziela studen...

Chemia - łatwo, tanio, solidnie! Korepetycji udziela studentka V roku chemii na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, po inżynierce. Oferuję prywatne korepetycje z chemii. Chętnie pomogę zainteresowanym nadrobi . . .

25 zł
za 60 min