Ogłoszenia

Lędziny

Kinga

Jestem absolwentką kierunku matematyka na Politechnice Śląsk...

Jestem absolwentką kierunku matematyka na Politechnice Śląskiej. W tym roku uzyskałam tytuł magistra z tej dziedziny. Od kilku lat prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach nauczania, zaczynają . . .

30 zł
za 60 min

Klara

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum z certyfikatem FCE, or...

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum z certyfikatem FCE, oraz przygotowująca się do zdania certyfikatu CAE. Mój obecny poziom języka to C1, lecz chciałabym podkreślić, że cały czas uczęszczam do szkoły j . . .

25 zł
za 60 min

Jakub

Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki, g...

Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki, gimnazjum, szkoły średniej jak i przygotowanie do matury podstawowej. Przyjmę nawet grupy max 2-3 os. . . .

20 zł
za 60 min

Jakub

Nauczę podstaw obsługi komputera: *programy excel, word, pow...

Nauczę podstaw obsługi komputera: *programy excel, word, power point *jak się odnaleźć w sieci (e-mail, serwisy internetowe, chat itd.) *obsługa nowych systemów Win7 i Win8 *wiele innych podstaw... Napisz/zad . . .

20 zł
za 60 min

Emdo

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury...

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Oferuję również tłumaczenia pisemne i ustne. . . .

25 zł
za 60 min

Waldemar

Spotkania dla uczniów znajdujących się na obszarze miejscowo...

Spotkania dla uczniów znajdujących się na obszarze miejscowości Lędziny - także bliskie miejscowości. Potrafię pomóc osobom o każdym stopniu uzdolnienia. Prowadzę lekcje z matematyki na wszystkich poziomac . . .

20 zł
za 60 min

Patrycja

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie...

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie. Jestem lektorką języka niemieckiego, posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Doświadczenie i umiejętnoś . . .

30 zł
za 60 min