Ogłoszenia

Legionowo

Natalia

Angielski ogólny i biznesowy - korepetycje i konwersacje

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA Ze względu na bardzo dużą liczbę chętnych, ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń - więc nie czekaj, napisz do mnie! :) Co oferuję?   - naukę a . . .

70 zł
za 45 min

Oliwia

Język angielski- kursy wakacyjne

Cześć jestem Oliwia Dzięki za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku "Nauczanie języka angielskiego i historii i społeczeństwa". Dodatkowo jes . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Tu Angielski dla Ciebie :)

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach edukacyjnych. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych zajęciach, gdzie program nauczania będzie dostosowany do Ciebie, to świetnie trafiłeś . . .

70 zł
za 60 min

Katarzna

Zajęcia z j. polskiego - szkoła podstawowa, liceum, nowa matura, również w wakacje

Masz problem z językiem polskim? Stresujesz się maturą ustną? Czy może Twoje dziecko potrzebuje przygotowania i wsparcia do egzaminu ósmoklasisty? Zapraszam na korepetycje z j. polskiego w miłej atmosfe . . .

100 zł
za 90 min

Maciej

Czy język polskim można stać się moim ulubionym przedmiotem?

Czas pandemii wpłynął negatywnie na poziom polskiej edukacji. Niektórzy mówią wprost, że są to stracone roczniki. Nie powinniśmy jednak ustawać w staraniach, żeby wyrównać szanse tych uczniów. Sytua . . .

120 zł
za 60 min

Michal

L'ecole - Skuteczne korepetycje z angielskieg

Pomogę Ci osiągnąć twoje cele poprzez skuteczne i wydajne metody nauki. Ogromną radość sprawiają mi sukcesy odnoszone przez moich Uczniów, gwarantuje że będziesz zadowolony/na z poczynionych postępów . . .

65 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Zapraszam na ciekawe i skuteczne lekcje hiszpańskiego dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci! Jestem absolwentką Iberystyki i mam kontakt z hiszpańskim na co dzień. Indywidualne podejście do ucznia i pro . . .

60 zł
za 60 min

Monika

korepetycje matura poprawkowa z matematyki

Cześć:) chętnie pomogę Ci uzyskać zadowalający wynik z matury z matematyki na poziomie podstawowym umożliwiający zapis na wymarzone studia:) Wszystko jest do zrobienia! W okresie licealnym pomagałam zna . . .

55 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje J.Angielski

Witaj! Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską oraz tłumaczeniową, mam 9-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidualnych z dziećmi, młodzieżą i . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Język polski - wszystkie poziomy

Język polski - wszystkie poziomy. Pomoc bieżąca, egzaminy, jęz. polski jako obcy. Przyjaźnie i skutecznie. Absolwentka studiów dziennych na Uniwersytecie Warszawskim - magisterskich i doktoranckich. Doświad . . .

60 zł
za 60 min