Ogłoszenia

Legnica

Lukasz

Mogę pomóc osobom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Pro...

Mogę pomóc osobom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: matura podstawowa, matura rozszerzona, gimnazjum, liceum, technikum. Zajęcia dla chętnych mie . . .

20 zł
za 60 min

Katarzyna

Pomoc w pisaniu prac na każdym szczeblu edukacji łącznie z m...

Pomoc w pisaniu prac na każdym szczeblu edukacji łącznie z mgr, wspomaganie rozwoju, korepetycje z każdego przedmiotu . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagielloń...

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania; kilkuletnie doświadczenie w pracy korepetytora; doświadczenie w prowadzeniu grup dzieci; wła . . .

35 zł
za 60 min

Aleksandra

Absolwentka filologii czeskiej na poziomie licencjatu na Uni...

Absolwentka filologii czeskiej na poziomie licencjatu na Uniwersytecie Jagiellońskim udzieli lekcji języka czeskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym; doświadczenie w pracy korepetytora; własne mat . . .

35 zł
za 60 min

Wojciech

23-letni student pedagogiki (studia magisterskie) po filolog...

23-letni student pedagogiki (studia magisterskie) po filologii angielskiej (studia licencjackie) udzieli korepetycji w zakresie języka angielskiego na terenie Legnicy. Oferuje indywidualne podejście do ucznia oraz . . .

20 zł
za 60 min

Kristof

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy z wieloletnim...

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym udzieli korepetycji ( pisanie prac online, przygotowanie do egzaminu online ) w dziedzinie BHP min: - opracowanie ryzyka zawodow . . .

40 zł
za 60 min

Luiza

Studentka I roku Politechniki chętnie udzieli korepetycji uc...

Studentka I roku Politechniki chętnie udzieli korepetycji uczniom ze szkół podstawowych oraz gimnazjów.Doświadczenie w korepetycjach zdobyłam dzięki młodszemu rodzeństwu oraz kuzynostwu. Ilość godzin oraz . . .

25 zł
za 60 min

Krystyna

Doświadczona nauczycielka pomoże zrozumieć matematykę spokoj...

Doświadczona nauczycielka pomoże zrozumieć matematykę spokojnie, cierpliwie i skutecznie :) Pomogę również w przygotowaniu się do matury . . .

40 zł
za 60 min

Krystyna

Doświadczona nauczycielka skutecznie pomoże zrozumieć fizykę...

Doświadczona nauczycielka skutecznie pomoże zrozumieć fizykę :) . . .

50 zł
za 60 min

Marzena

Prowadzimy nauczanie indywidualne i grupowe. W domu Ucznia o...

Prowadzimy nauczanie indywidualne i grupowe. W domu Ucznia oraz w małych grupach w firmie. Nasz lektor dojedzie do ciebie za darmo. Nasza Kadra to osoby z najwyższą znajomością języka obcego oraz posiadające z . . .

44 zł
za 60 min