Ogłoszenia

Leszno

Anna

Absolwentka studiów ekonomicznych udzieli korepetycji z mate...

Absolwentka studiów ekonomicznych udzieli korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych. 20zł/60min Serdecznie zapraszam . . .

20 zł
za 60 min

Odkorkuj

Korepetycje z matematyki wyższej-rachunku prawdopodobieństwa...

Korepetycje z matematyki wyższej-rachunku prawdopodobieństwa, aby zrozumieć i utrwalić materiał, rozwiązywanie problemów matematycznych, przygotowanie do kolokwiów i egzaminów, korzystanie z programów matem . . .

50 zł
za 60 min

Odkorkuj

Nauka gry na gitarze od podstaw dla osób w każdym wieku. Dys...

Nauka gry na gitarze od podstaw dla osób w każdym wieku. Dysponujemy instrumentami, zajęcia dopasowane do oczekiwań, mało teorii, dużo utworów, szybkie efekty. . . .

50 zł
za 60 min

Odkorkuj

Przyjemne poznawanie języka angielskiego na każdym poziomie....

Przyjemne poznawanie języka angielskiego na każdym poziomie. Sposób i tempo nauki dopasowane do ucznia: od piosenek, zabaw, przez konwersacje i materiał bieżący do przygotowania do egzaminów, matur, certyfikat . . .

40 zł
za 60 min

Wassim

Salut! Udzielam korepetycji z języka francuskiego na wszy...

Salut! Udzielam korepetycji z języka francuskiego na wszystkich poziomach, głównie nacisk kładę na konwersacje. Jestem osobą dwujęzyczną. Od dwóch miesiący mieszkam w Polsce :) Jeżeli potrzebujesz pomoc . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Absolwentka Fil. Ros. UAM i Podyplomowego Studium Kształceni...

Absolwentka Fil. Ros. UAM i Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy Jęz. Ros. UAM w Poznaniu zaprasza na korepetycje języka rosyjskiego: * Konwersacje * Gramatyka * Pomoc w przygotowaniu do zajęć, wyjazdów . . .

25 zł
za 60 min

Mikolaj

Gratisowa (darmowa) półgodzinna lekcja demonstracyjna. Prosz...

Gratisowa (darmowa) półgodzinna lekcja demonstracyjna. Proszę o kontakt wyłącznie przy użyciu maila umieszczonego poniżej ogłoszenia. Mogę pomóc osobom o każdym stopniu zaawansowania. Prowadzę lekcje z ma . . .

20 zł
za 60 min

Hanna

Chętnie udzielę korepetycji z chemii na każdym poziomie nauc...

Chętnie udzielę korepetycji z chemii na każdym poziomie nauczania. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie. Leszno Gostyń Krobia Poniec Pawłowice Możliwość dojazdu do ucznia. Zapraszam 796 84 10 . . .

30 zł
za 60 min

Odkorkuj

Emisja głosy dla nauczycieli, wykładowców oraz lekcje śpiewu...

Emisja głosy dla nauczycieli, wykładowców oraz lekcje śpiewu. Celem programu nauki emisji głosu jest m.in.: - opanowanie prawidłowego toru oddechowego, - prawidłowa czynność fonacyjna z właściwym używanie . . .

50 zł
za 60 min

Odkorkuj

Przyjemna nauka fizyki dla wszystkich. W bardzo efektywny sp...

Przyjemna nauka fizyki dla wszystkich. W bardzo efektywny sposób uczymy skutecznego rozwiązywania problemów z fizyki i astronomii. Miła atmosfera i lepsze wyniki w nauce! Rozwiązywanie zadań, utrwalanie materia . . .

40 zł
za 60 min