Ogłoszenia

Logika

Rafał

Jestem studentem matematyki na Politechnice Warszawskiej i j...

Jestem studentem matematyki na Politechnice Warszawskiej i jestem w 5% NAJLEPSZYCH studentów na wydziale. Mam świetnie opanowany materiał liceum: ::::::::matura PODSTAWOWA::::::::matura ROZSZERZONA:::::::: jak i n . . .

60 zł
za 60 min

Krzysztof

Jako student II roku Prawa na Uniwersytcie Warszawskim posia...

Jako student II roku Prawa na Uniwersytcie Warszawskim posiadam zdaną w pierwszym terminie logikę. Naukę tę traktuję z pasją którą przenoszę na innych. Doskanale pomagam w przygotwoaniu do egzaminów. Posiad . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Jestem magistrem psychologii UKSW. Oferuję przygotowanie do ...

Jestem magistrem psychologii UKSW. Oferuję przygotowanie do egzaminu, kolokwium, poprawy, odpowiedzi. Z racji różnic programowych na różnych uczelniach, swoją ofertę kieruję do studentów psychologii UKSW. Pr . . .

40 zł
za 60 min

Andrzej

Udzielam korepetycji z logiki zgodnie z indywidualnymi potrz...

Udzielam korepetycji z logiki zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Szczególnie dobrze radzę sobie z objaśnianiem trudnych rzeczy w prosty, a czasem i interesujący sposób. Jako doktorant w Instytucie Filozofii UJ . . .

30 zł
za 60 min

Andrzej

Witam, ukończyłem studia na Wydziale Filozofii UW i z chęcią...

Witam, ukończyłem studia na Wydziale Filozofii UW i z chęcią w przystępny sposób pomogę studentom w przygotowaniu do egzaminu z logiki. Ta wspaniała nauka staje się łatwa w zrozumieniu, kiedy odkryjemy, że . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Doktorantka nauk prawnych posiadająca doświadczenie w naucza...

Doktorantka nauk prawnych posiadająca doświadczenie w nauczaniu logiki na poziomie akademickim udzieli korepetycji z logiki dla prawników i humanistów. Solidnie przygotuję studentów do zaliczenia ćwiczeń oraz . . .

40 zł
za 60 min

Michał

W ogłoszeniu jest nauka logiki - a dokładnie chodzi o naukę ...

W ogłoszeniu jest nauka logiki - a dokładnie chodzi o naukę gry BRYDŻ - od podstaw lub małego zaawansowania - nauka "języka wspólnego" i gry intuicyjnej. Jest to także forma logiki. . . .

30 zł
za 60 min

Adam

W KOŃCU !!! Korepetycje lepsze od innych, dzięki którym ZDAS...

W KOŃCU !!! Korepetycje lepsze od innych, dzięki którym ZDASZ KAŻDY EGZAMIN z naprawdę dobrym wynikiem. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby W CIĄGU ZALEWIE KILKU SPOTKAŃ. Jestem wszechstronnie wykształco . . .

60 zł
za 60 min

Marek

Jestem absolwentem Matematyki na Politechnice Warszawskiej. ...

Jestem absolwentem Matematyki na Politechnice Warszawskiej. Chętnie udzielę korepetycji z matematyki z każdego zakresu materiału. Lekcje mogą odbywać się zarówno u mnie, jak i u ucznia. Zapewniam miłą i prz . . .

70 zł
za 60 min

Michał

Mgr Informatyki i ekonometrii udzieli korepetycji z logiki w...

Mgr Informatyki i ekonometrii udzieli korepetycji z logiki w przystępny sposób. Mail: matematyka_korki1@wp.pl . . .

50 zł
za 60 min