Ogłoszenia

Logistyka

Roksana

Udzielę korepetycji z logistyki

Jestem uczennicą 3 klasy technikum o profilu technik logistyk . Z egzaminu teoretycznego uzyskałam 98 % a z praktycznego 100 % . Z chęcią przygotuję uczniów technikum do egzaminu zawodowego. . . .

35 zł
za 60 min

Robert

Korepetycje z logistyki, transportu i spedycji

Oferuję korepetycje z zakresu logistyki, transportu i spedycji. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów zawodowych: technik logistyk: obsługa magazynów, organizacja transportu, techni . . .

50 zł
za 60 min

Robert

Język niemiecki - korepetycje

Magister Filologii Germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego w zakresie: przygotowania do lekcji na poziomie szkoły podstawowej i średniej, nauki wybranych zagadnień gramatycznych, przygotowani . . .

50 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje, zadania, projekty Logistyka

Dzień dobry, Jestem absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Z nauką logistyki jestem związany od ponad 9 lat. Kończyłem technikum logistyczne, następnie studia licencjackie . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Zdobądź rzetelną wiedzę z logistyki w interesujący sposób!

Witajcie! Jestem praktykiem z 10-letnim doświadczeniem w branży oraz Prezesem Fundacji Omnibus. Ponadto na co dzień zajmuję się nauczaniem jako wykładowca akademicki, nauczyciel kształcenia praktycznego oraz . . .

60 zł
za 60 min

lo

kbkj k hk jkblk k l . . .

60 zł
za 60 min

Marek

Logistyka - profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

60 zł
za 60 min

Andrzej

Logistyka - skuteczna pomoc

Oferuję skuteczną pomoc - szybkie terminy, atrakcyjne stawki. Wieloletnie doświadczenie . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Technik magazynier logistyk egzamin

Jestem cierpliwa, zaangażowana i chętnie wytłumaczę każde zagadnienie nawet 10 razy :) Jestem nauczycielem w Technikum , uczę w zawodzie Technik magazynier-logistyk AU22, SPL01  Oferuję pomoc w bieżą . . .

65 zł
za 50 min

Krzysztof

Korepetycje z logistyki

Dzień dobry, Udzielę korepetycji z logistyki. Wszystkie egzaminy zawodowe zdałem na poziomie 100%, jestem zwycięzcą ogólnopolskiej olimpiady logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę . . .

50 zł
za 60 min