Ogłoszenia

Logistyka

Adrian

Korepetycje, zadania, projekty Logistyka

Dzień dobry, Jestem absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Z nauką logistyki jestem związany od ponad 9 lat. Kończyłem technikum logistyczne, następnie studia licencjackie . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Zdobądź rzetelną wiedzę z logistyki w interesujący sposób!

Witajcie! Jestem praktykiem z 10-letnim doświadczeniem w branży oraz Prezesem Fundacji Omnibus. Ponadto na co dzień zajmuję się nauczaniem jako wykładowca akademicki, nauczyciel kształcenia praktycznego oraz . . .

60 zł
za 60 min

lo

kbkj k hk jkblk k l . . .

60 zł
za 60 min

Krzysztof

Logistyka - profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

60 zł
za 60 min

Andrzej

Logistyka - skuteczna pomoc

Oferuję skuteczną pomoc - szybkie terminy, atrakcyjne stawki. Wieloletnie doświadczenie . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Technik magazynier logistyk egzamin

Jestem cierpliwa, zaangażowana i chętnie wytłumaczę każde zagadnienie nawet 10 razy :) Jestem nauczycielem w Technikum , uczę w zawodzie Technik magazynier-logistyk AU22, SPL01  Oferuję pomoc w pisaniu . . .

65 zł
za 50 min

Krzysztof

Korepetycje z logistyki

Dzień dobry, Udzielę korepetycji z logistyki. Wszystkie egzaminy zawodowe zdałem na poziomie 100%, jestem zwycięzcą ogólnopolskiej olimpiady logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę . . .

50 zł
za 60 min

Mikołaj

Korepetycje z logistyki

Prowadzę Indywidualne szkolenia online z zakresu  logistyki i magazynów, systemów ERP, WMS, transportu. Jestem wieloletnim praktykiem. Udzielam wsparcia w pracach inżynierskich i magisterskich (konsultacje . . .

100 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Szymon

Logistyka

Witam Oferuje pomoc w przedmiotach z logistyki Pomoc w pisaniu prac, przygotowywanie do zajęć.  Uczę tylko i wyłącznie praktycznego podejścia do zagadnień na podstawie teorii. Do każdej z osób podch . . .

50 zł
za 60 min