Ogłoszenia

Logopedia

Sławomira

Logopedia, edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia logopedyczne wywoływanie głosek utrwalanie, terapia ręki. Podczas lekcji wykorzystuję różne materiały, także multimedialne oraz nowoczesne metody edukacyjne. Ważna jest dla mnie miła atmosfera za . . .

70 zł
za 60 min

Joanna

Zajęcia logopedyczne

Prowadzę zajęcia logopedyczne i emisji głosu. Uczę dobrej dykcji i pięknego czytania oraz prawidlowej wymowy. Jestem dziennikarzem, muzykiem i logopedą. Wieloletnia praca przed kamerą i mikrofonem. . . .

80 zł
za 60 min

Alicja

Zajęcia logopedyczne online

Oferuję zajęcia logopedyczne online dla dorosłych i starszej młodzieży (od 16 roku życia) zajmuje się: wadami wymowy, rehabilitacją i emisją głosu, dykcją, terapią miofunkcjonalną, przygotowaniem do z . . .

100 zł
za 45 min

Weronika

Terapia logopedyczna, miofunkcjonalna

Zapraszam na terapię logopedyczną dzieci i młodzieży w zakresie: wad wymowy,  opóźnionego rozwoju mowy,  terapii miofunkcjonalnej, dzieci z autyzmem i afazją. . . .

60 zł
za 45 min

Aleksandra

Mobilny logopeda- terapia logopedyczna z dojazdem do domu

Zajęcia logopedyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych realizowane w domu pacjenta lub online. Możliwa forma hybrydowa. Główne obszary zainteresowań: - emisja głosu i dykcja, - korekta wad wymowy, - t . . .

90 zł
za 45 min

Aleksandra

Mobilny logopeda- terapia logopedyczna z dojazdem do domu

Zajęcia logopedyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych realizowane w domu pacjenta lub online. Możliwa forma hybrydowa. Główne obszary zainteresowań: - emisja głosu i dykcja, - korekta wad wymowy, - tera . . .

90 zł
za 45 min

Agnieszka

Logopeda neurologopeda

Jestem logopedą i neurologopedą. Prowadzę zajęcia diagnozy i terapii logopedycznej z dziećmi i dorosłymi w domu pacjenta lub w gabinecie. . . .

100 zł
za 60 min

Agnieszka

Logopeda neurologopeda

Jestem nauczycielem logopedą i neurologopedą. Prowadzę zajęcia diagnozy i terapii logopedycznej z dziećmi i dorosłymi w domu pacjenta lub w gabinecie. . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Logopeda dla dzieci, młodzieży i dorosłych z dojazdem do domu

Jestem dyplomowanym logopedą, ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej. Moje zainteresowania zawodowe to przede wszystkim zaburzenia mowy pochodzenia mózgowego. Prowadzę obecnie terapię dorosłych i dzieci z . . .

100 zł
za 60 min

Joanna

Terapia i wspomaganie logopedyczne

Pomoge w terapii i wspomaganiu logopedycznym dziecka. Pomogę również  w nauce uczniom z klas I-III, poprowadzę również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.  . . .

60 zł
za 60 min