Ogłoszenia

Logopedia

Natalia

TERAPIA ZABURZEŃ MOWY

Jestem magistrem logopedii klinicznej i audiologii oraz protetykiem słuchu z 3 letnim stażem pracy. Prowadzę zajecia logopedyczne dla dzieci, młodziezy i dorosłych. Specjalizuję się w terapii dyslalii. W swoj . . .

100 zł
za 45 min

Małgorzata

Zajęcia logopedyczne, nauka czytania oraz pisania - Wrocław

Witam wszystkich rodziców. Jeśli Wasze dziecko ma wadę wymowy, chodzi na zajęcia logopedyczne, jednak nie chce z Wami ćwiczyć lub nie macie czasu na ćwiczenie głosek i odrabianie ćwiczeń logopedycznych, . . .

65 zł
za 60 min

Aneta

Terapia logopedyczna

Zajmuję się terapią logopedyczną zarówno u dzieci jak i dorosłych. Pracuję z pacjentami po udarach, wylewach, z zaburzeniami neurologicznymi, niedosłuchem, autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, op . . .

100 zł
za 50 min

Daria

Logopeda

Zapraszam na konsultacje, diagnozę i terapię neurologopedyczną lub miofunkcjonalną.  Gabinet znajduje się na ulicy Focha 7/4.  693-748-715 Neurologopeda Daria Wujec . . .

125 zł
za 45 min

Ewa

Skuteczny logopeda prowadzi zajęcia na terenie Włocławka i okolic

Doświadczony logopeda prowadzi zajęcia dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, dla dzieci szkolnych, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszam na terapię. Szczegóły pod numerem telefonu: 571 513 37 . . .

70 zł
za 60 min

Magdalena

Poprawna wymowa - mówimy wyraźnie i zrozumiale

Prowadzę spotkania, na których skupiam uwagę nad poprawną wymową, postawą całego ciała, oddechem i nad wieloma innymi aspektami, które mają bardzo ważny wpływ na głos. Układam plan pracy dostosowany . . .

90 zł
za 50 min

Paulina

Logopedia Łódź/Zgierz

Dzień dobry :) Jestem studentką 5-go roku logopedii na Uniwersytecie Łódzkim. Chętnie poprowadzę zajęcia logopedyczne na terenie Łodzi lub Zgierza. Serdecznie zapraszam do kontaktu. . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Diagnoza i terapia logopedyczna

Oferuję diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną na terenie Tarnowa i okolic. . . .

90 zł
za 45 min

Joanna

Diagnoza i terapia logopedyczna

Oferuję diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną z dojazdem do klienta na terenie Tarnowa i okolic. Pracuję z dziećmi, z młodzieżą oraz z dorosłymi. Nadrzędnym celem mojej pracy jest indywidual . . .

90 zł
za 45 min

Bożena

Neurologopeda Logopeda. Dojazd do pacjenta i stacjonarnie Warszawa Anin ul. Mirtowa 29A.

Profesjonalna Terapia Logopedyczna i Neurologopedyczna dla Dzieci i Dorosłych. Oferuję dojazd do pacjenta na terenie Warszawy oraz zajęcia stacjonarne w Warszawie Anin przy ul. Mirtowej 29A. Czy Two . . .

150 zł
za 60 min