Ogłoszenia

Logopedia

Katarzyna

Logopeda dla dzieci, młodzieży i dorosłych z dojazdem do domu

Jestem dyplomowanym logopedą, ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej. Moje zainteresowania zawodowe to przede wszystkim zaburzenia mowy pochodzenia mózgowego. Prowadzę obecnie terapię dorosłych i dzieci z . . .

100 zł
za 60 min

Joanna

Terapia i wspomaganie logopedyczne

Pomoge w terapii i wspomaganiu logopedycznym dziecka. Pomogę również  w nauce uczniom z klas I-III, poprowadzę również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.  . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Terapia logopedyczna

Pomogę w nauce uczniom z klas I-III, poprowadzę również zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pomogę w wspomaganiu i  terapii logopedycznej dziecka. . . .

50 zł
za 60 min

Filomena

Zajęcia logopedyczne i rewalidacyjne, pomoc w nauce dla klas 1-3

Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem pracy - mgr edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, logopeda, udzieli korepetycji z zakresu logopedii, zajęć rewalidacyjnych i nauczania początkowego. Oferuje facho . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Nauka czytania metodą sylabową, liczenia, mówienia

Nauczyciel, oligofrenopedagog, terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, oferuje naukę czytania metodą sylabową, liczenia, mówienia. Zapraszam dzieci już od 2 roku życia. Pomoc w odrabianiu prac domowych. . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Zajęcia logopedyczne.

Dzień dobry. Witam wszystkich serdecznie. Prowadzę zajęcia logopedyczne na terenie Tarnowa i okolic.  Terapia oparta na zabawie. Chętne osoby zapraszam do kontaktu. . . .

70 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje - praca nad językiem, wymową, zasobem słów (2-6lat)

Jestem studentką logopedii, która oferuje zajęcia rozwijające mowę dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Jeśli Twoje dziecko zna zbyt mało słów jak na swój wiek, jego wymowa rozwija się później niż u rówi . . .

30 zł
za 60 min

Jowita

Terapia logopedyczna

Witam, jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, nerologopedą, pedagogiem specjalnym, terapeutą wczesnego wspomagania z 18 letnim stażem pracy. Prowadzę terapię dzieci z wadami genetycznymi, niepełnospraw . . .

90 zł
za 50 min

Mobilny Gabinet Logopedyczny

Logopeda konsultacje również online

Oferuję terapię logopedyczną, diagnozę a także zajęcia z zakresu profilaktyki logopedycznej zarówno dla dzieci jak i dorosłych na terenie Radomia z dojazdem do pacjenta. Posiadam pełne wykształcenie logo . . .

60 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min