Ogłoszenia

Logopedia

Joanna

Diagnoza i terapia logopedyczna

Oferuję diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną na terenie Tarnowa i okolic. . . .

90 zł
za 45 min

Joanna

Diagnoza i terapia logopedyczna

Oferuję diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną z dojazdem do klienta na terenie Tarnowa i okolic. Pracuję z dziećmi, z młodzieżą oraz z dorosłymi. Nadrzędnym celem mojej pracy jest indywidual . . .

90 zł
za 45 min

Bożena

Neurologopeda Logopeda. Dojazd do pacjenta i stacjonarnie Warszawa Anin ul. Mirtowa 29A.

Logopeda z Powołaniem. Jestem neurologopedą i logopedą z przygotowaniem pedagogicznym. Serdecznie zapraszam na terapię logopedyczną i neurologopedyczną, dzieci oraz osoby dorosłe z zaburzeniami mowy i kom . . .

150 zł
za 60 min

Paulina

Zajęcia logopedyczne

Terapia logopedyczna Zapisy na rok szkolny 2023/2024. Drodzy Rodzice! Zapraszam Wasze dzieci na terapię logopedyczną ONLINE.  Jestem absolwentką logopedii klinicznej, pedagogiki, pedagogiki specjalnej or . . .

100 zł
za 45 min

Nauczyciel

terapia logopedyczna

Jestem absolwentką studiów magisterskich. Ukończyłam również studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej. Na co dzień uczę języka polskiego, dbam o prawidłową wymowę dzieci i wspieram uczniów o specja . . .

70 zł
za 60 min

Kinga

Logopeda z dojazdem

Witam serdecznie, Poprowadzę terapię logopedyczną u dziecka w domu na terenie Nowego Sącza. Zapraszam do kontaktu. . . .

80 zł
za 60 min

Patrycja

LOGOPEDA

Problemy z mową u Twojego dziecka? Trudności edukacyjne w szkole? Chętnie pomogę! Zapraszam na konsultację, diagnozę i terapię. Oferuję indywidualne zajęcia logopedyczne i terapeutyczne skierowane do dzi . . .

120 zł
za 50 min

Anna

logopeda z dojazdem w Krakowie

Dzień dobry,  z wykształcenia jestem filologiem polskim, nauczycielem języka polskiego jako obcego [NJPJO], logopedą po 5-letnich studiach (w trakcie specjalizacji neurologopedycznej). OFERUJĘ ZAJĘCIA . . .

90 zł
za 45 min

Sławomira

Logopedia, edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia logopedyczne wywoływanie głosek utrwalanie, terapia ręki. Podczas lekcji wykorzystuję różne materiały, także multimedialne oraz nowoczesne metody edukacyjne. Ważna jest dla mnie miła atmosfera za . . .

90 zł
za 60 min

Joanna

Zajęcia logopedyczne

Prowadzę zajęcia logopedyczne i emisji głosu. Uczę dobrej dykcji i pięknego czytania oraz prawidlowej wymowy. Jestem dziennikarzem, muzykiem i logopedą. Wieloletnia praca przed kamerą i mikrofonem. . . .

80 zł
za 60 min