Ogłoszenia

Logopedia

Kamila

Zajęcia logopedyczne

Serdecznie zapraszam na przyjazne i kreatywne zajęcia logopedyczne dla dzieci. Podczas zajęć stawiam na różnorodność i kratywność, wykorzystując różne pomoce, przy których dzieci bawią się i usprawnia . . .

40 zł
za 60 min

Jowita

Terapia logopedyczna

Witam, jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, nerologopedą, pedagogiem specjalnym, terapeutą wczesnego wspomagania z 18 letnim stażem pracy. Prowadzę terapię dzieci z wadami genetycznymi, niepełnosp . . .

90 zł
za 50 min

Mobilny Gabinet Logopedyczny

Logopeda konsultacje również online

Oferuję terapię logopedyczną, diagnozę a także zajęcia z zakresu profilaktyki logopedycznej zarówno dla dzieci jak i dorosłych na terenie Radomia z dojazdem do pacjenta. Posiadam pełne wykształcenie logo . . .

60 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Paulina

Logopedia

Jestem polonista i logopedą. Aktywnie pracuję w zawodzie. Chętnie podejmę nowe wyzwania. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami (Autyzm, Zespoł Aspergera, Zespół Downa, afazja, alalia, dysleksja . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Logopeda z dojazdem Kraków

Witam serdecznie :) Jestem kreatywnym logopedą z mnóstwem energii do działania i głową pełną pomysłów. Moimi atutami są: dobry kontakt z dziećmi, cierpliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie w pełn . . .

50 zł
za 45 min

Ola

logopeda z dojazdem do domu dziecka

Jestem studentką 5. roku studiów logopedycznych w Warszawie. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na zajęciach najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do dziec . . .

70 zł
za 60 min

Marta

Logopeda, Bydgoszcz

Dzień dobry, jestem logopedą i udzielam wstępnych konsultacji, rozpoznaję problem a także prowadzę terapię u dzieci jak i dorosłych borykających się z problemami artykulacyjnymi. Pracuję zarówno w domu . . .

50 zł
za 45 min