Ogłoszenia

Łomianki

Małgorzata

Jestem studentką I roku Anglistyki na UW i chętnie pomogę Pa...

Jestem studentką I roku Anglistyki na UW i chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce języka angielskiego. Mój nr kontaktowy: 502318618 . . .

25 zł
za 60 min

Andrzej

Towarzyski, komunikatywny student Politechniki Warszawskiej ...

Towarzyski, komunikatywny student Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji/pomocy w odrabianiu lekcji na poziomie szkoły podstawowej/gimnazjum/liceum. Poziom zajęć dostosowany do danego etapu nauki. . . .

50 zł
za 60 min

Jarek

Korepetycje matematyka szkoła podstawowa Łomianki/Warszawa

Jestem studentem pierwszego roku Ekonomii, zdawałem maturę rozszerzoną z matematyki. Udzielę korepetycji z matematyki uczniowi szkoły podstawowej z dojazdem do ucznia. Łomianki, Warszawa Bielany/Żoliborz. . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Witam, jestem studentką medycyny. Chętnie pomogę uczniom w n...

Witam, jestem studentką medycyny. Chętnie pomogę uczniom w nauce chemii, przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek jak i zrozumieniu bieżących tematów. Miła atmosfera gwarantowana! Uwaga: cena 30zł/60 min . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Jestem absolwentką Wydzialu Inżynierii Produkcji na Politech...

Jestem absolwentką Wydzialu Inżynierii Produkcji na Politechnice Warszawskiej. Udzielę korepetycji z matematyki z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Chętnie pomogę również w przygotowaniu do m . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Skuteczne przygotowanie do matury i pomoc w bieżącej nauce! ...

Skuteczne przygotowanie do matury i pomoc w bieżącej nauce! Zapraszam na skuteczne i profesjonalne korepetycje z matematyki w miłej atmosferze :) Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, laureatką . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Witam, jestem studentka 2. roku medycyny na Warszawskim Uniw...

Witam, jestem studentka 2. roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Udzielam lekcji z zakresu chemii oraz biologii na poziomie gimnazjum oraz liceum. Gwarantowana . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Jestem studentką drugiego roku filologii polskiej na Uniwers...

Jestem studentką drugiego roku filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej lub gimnazjum. . . .

30 zł
za 60 min

Kokko

Drodzy podstawówkowicze, gimnazjaliści i licealiści, chcemy...

Drodzy podstawówkowicze, gimnazjaliści i licealiści, chcemy Wam pokazać, że wiedza humanistyczna to coś, co przydaje się w życiu codziennym. Wszak sztuką jest napisanie kartki z wakacji (dobrze czytacie, po . . .

60 zł
za 60 min

Krzysztof

Student Politechniki Warszawskiej pomoże w przygotowaniu do ...

Student Politechniki Warszawskiej pomoże w przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek, w nadrabianiu zaległości a także w zrozumieniu bieżących wiadomości z lekcji. . . .

25 zł
za 60 min