Ogłoszenia

Mechanika

Wojciech

Emerytowany nauczyciel akademicki Politechniki Poznańskiej u...

Emerytowany nauczyciel akademicki Politechniki Poznańskiej udziela korepetycji z mechaniki, wytrzymałości materiałów i podstaw mechaniki budowli z zakresu studiów wyższych oraz z fizyki (statyka,kinematyka i d . . .

65 zł
za 60 min

Marcin

mechanika teoretyczna

mgr fizyki teoretycznej, pomogę z mechaniki teoretycznej, klasycznej. . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

mechanika ogólna, techniczna, analityczna, wytrzymałość materiałów, PKM

Oferuję pomoc z zakresu:  matematyka: - analiza matematyczna, - algebra liniowa, - geometria analityczna, - analiza matematyczna wektorowa, - analiza matematyczna zespolona, - równania różn . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Mechanika

Oferuję pomoc w zrozumieniu zagadnień z związych z mechaniką ogólną/techniczną, w tym działów: -Statyka -Kinematyka -Dynamika . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

korepetycje z mechaniki

wydzial budowy maszyn i lotnictwa  mechanika ogolna ( statyka - np plaski uklad rownowagi  kinematyka - punktu  dynamika np plaski ruch krazka ) drgania mechaniczne teoria maszyn i mechanizmow . . .

30 zł
za 60 min

Robert

Jestem długoletnim wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i...

Jestem długoletnim wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i długoletnim korepetytorem z mechaniki oraz wytrzymałości materiałów i konstrukcji dla studentów politechniki a także z fizyki i matematyki w szko . . .

100 zł
za 60 min

Rafał

https://www.eduo.pl/korepetycje/mechanika...

https://www.eduo.pl/korepetycje/mechanika . . .

150 zł
za 60 min

Krzysiek

SZYBKO I TANIO! Jestem studentem Politechniki Śląskiej i udz...

SZYBKO I TANIO! Jestem studentem Politechniki Śląskiej i udzielam korepetycji z budownictwa, mechanika teoretyczna, mechanika budowli, wytrzymałość materiałów, matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Spe . . .

40 zł
za 60 min

Andrzej

MECHANIKA (i inne przedmioty)- z dojazdem!

MECHANIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Dojeżdżam do domu . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Hej! Przeprowadziłem się z Krakowa, gdzie nauczałem podczas ...

Hej! Przeprowadziłem się z Krakowa, gdzie nauczałem podczas całej studenckiej edukacji. Mam nadzieję, że i tutaj pomogę . . .

45 zł
za 60 min