Ogłoszenia

Mechanika

Maciek

Udzielam korepetycji z mechaniki w zakresie statyki, kinemat...

Udzielam korepetycji z mechaniki w zakresie statyki, kinematyki i dynamiki. Zapewniam rzetelność i indywidualne podejście do ucznia. . . .

40 zł
za 60 min

Robert

Jestem długoletnim wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i...

Jestem długoletnim wykładowcą na Politechnice Warszawskiej i długoletnim korepetytorem z mechaniki oraz wytrzymałości materiałów i konstrukcji dla studentów politechniki a także z fizyki i matematyki w szko . . .

100 zł
za 60 min

Jan

Oferta obejmuje: - zajęcia bezpośrednie; - zajęcia przez int...

50 zł
za 60 min

Aleksander

Jestem studentem – Politechnika Gdańska, semestr 6, Mechanik...

Jestem studentem – Politechnika Gdańska, semestr 6, Mechanika i Budowa Maszyn Oferuję korepetycje dla uczniów szkół średnich i gimnazjów – matematyka i fizyka. Cena: 30 złotych za godzinę – podlega ne . . .

30 zł
za 60 min

Kuba

Student II roku budownictwa udzieli korepetycji z mechaniki ...

Student II roku budownictwa udzieli korepetycji z mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów oraz mechaniki budowli. Ta oferta dotyczy głównie studentów budownictwa. Zapraszam jednak także studentów innych . . .

25 zł
za 60 min

Dawid

Witaj! Zapraszam Cię na korki-online.pl Udzielam korepetycj...

Witaj! Zapraszam Cię na korki-online.pl Udzielam korepetycji z przedmiotów ścisłych: matematyka, fizyka i astronomia mechanika oraz mechanika płynów.Gimnazjum, liceum, matura, studia! Profesjonalne podejście . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Jestem studentką PK która bardzo chętnie udzieli korepetycji...

Jestem studentką PK która bardzo chętnie udzieli korepetycji z mechaniki teoretycznej, pomogę w rozumieniu zadań, w projektach oraz w przygotowaniu do kolosów i sesji :) Zapraszam :) . . .

25 zł
za 60 min

Zbyszek

Wszystkie poziomy (głównie statyka oraz kinematyka i dynamik...

Wszystkie poziomy (głównie statyka oraz kinematyka i dynamika - w wybranym zakresie), szybko i skutecznie - wieloletnie doświadczenie, absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Lądowej. Zajęcia . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Witam! Jestem doktorantką na Politechnice Wrocławskiej. Udzi...

Witam! Jestem doktorantką na Politechnice Wrocławskiej. Udzielę korepetycji oraz pomogę przy rozwiązywaniu projektów,zadań z zakresu: - mechanika ogólna, - mechanika techniczna, - mechanika budowli, - statyka . . .

40 zł
za 60 min

Marcin

mgr fizyki teoretycznej, tel. 796692529, e-mail: muse2@wp.pl...

mgr fizyki teoretycznej, tel. 796692529, e-mail: muse2@wp.pl . . .

40 zł
za 60 min