Ogłoszenia

Mechanika budowli

Łukasz

mechanika budowli, fizyka budowli, wytrzymałość materiałów

Oferuję pomoc z zakresu:  matematyka: - analiza matematyczna, - algebra liniowa, - geometria analityczna, - analiza matematyczna wektorowa, - analiza matematyczna zespolona, - równania różn . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Mechanika budowli

Oferuję pomoc w zrozumieniu zagadnień z związych z mechaniką budowli, w tym: -układy statycznie wyznaczalne, -linie wpływu, -przemieszczenia, -metoda sił, -metoda przemieszczeń, -dynamika budowli. . . .

100 zł
za 60 min

Mechanika Budowli dla studentów Architektury PG

***WOLNE TERMINY***  Cześć! Jestem studentką III roku  Architektury na Politechnice Gdańskiej. Przygotuję Cię z Mechaniki Budowli I i II do  kolokwium, egzaminu oraz poprawki. Zajęcia&nbs . . .

50 zł
za 60 min

Jacek

Jestem absolwentem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawsk...

Jestem absolwentem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Oferuję pomoc przy wykonywaniu projektów na studia. Wszelkie materiały do nauki przygotowuję sam w taki sposób żeby były jak najłatwiejsze do . . .

70 zł
za 60 min

Rafał

https://www.eduo.pl/korepetycje/mechanika-budowli...

https://www.eduo.pl/korepetycje/mechanika-budowli . . .

150 zł
za 60 min

Krzysiek

SZYBKO I TANIO! Jestem studentem Politechniki Śląskiej i udz...

SZYBKO I TANIO! Jestem studentem Politechniki Śląskiej i udzielam korepetycji z budownictwa, mechanika teoretyczna, mechanika budowli, wytrzymałość materiałów, matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Spe . . .

40 zł
za 60 min

Andrzej

MATEMATYKA (i fizyka oraz przedmioty techniczne)- z dojazdem!

50 zł
za 60 min

Mikołaj

Student 3 roku politechniki wrocławskiej udzieli korepetycji...

Student 3 roku politechniki wrocławskiej udzieli korepetycji w zakresie podstaw statyki budowli (rama, krata, belka, zpp) Ponad to mogę wykonać projekt z psb lub pomóc przy wykonywaniu projektu Spotkania mogą od . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Jestem nauczycielem akademickim na AGH i udzielę korepetycji...

Jestem nauczycielem akademickim na AGH i udzielę korepetycji z przedmiotu *mechanika budowli* w zakresie akademickim na kierunku budownictwo. Ogólnie, zawsze podchodzę indywidualnie do każdej osoby i za każdym r . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

80zł/45min...

80zł/45min . . .

100 zł
za 60 min