Ogłoszenia

Medycyna

Jan

Medycyna

Potrzebujesz pomocy z przedmiotów medycznych? Czeka Cię wejściówka, zaliczenie, prezentacja, ważne kolokwium czy egzamin? Lepiej trafić nie mogłaś/mogłeś. Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczenie . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

FARMAKOLOGIA

Poprowadzę korepetycje z farmakologii Jesteś studentem medycyny, farmacji lub innego medycznego kierunku? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z farmakologii i opieki farmaceutycznej? Szukasz wsparcia w przyg . . .

80 zł
za 60 min

Natalia

Nauka z nauczycielem akademickim

Szanowni Studenci, chętnie pomogę w przygotowaniach do kolokwiów oraz egzaminów z zakresu anatomii, histologii, cytofizjologii, fizjologii i patofizjologii, biochemii, immunologii, patomorfologii oraz farmakolog . . .

200 zł
za 60 min

Michał

FARMAKOLOGIA online - farmaceuta (Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej WUM)

Jako farmaceuta - 15 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej (badania kliniczne, bezpieczeństwo farmakoterapii, naukowa informacja o leku) oraz współpracownik dydaktyczny WUM (Katedra i Zakład Farmakologii . . .

60 zł
za 60 min

Marlena

Histologia, Cytofizjologia, Embriologia

Profesjonalna pomoc w zrozumieniu i opanowaniu materiału z zakresu histologii, cytofizjologii i embriologii dla studentów kierunków medycznych i weterynaryjnych. Oferuję przygotowanie do egzaminu praktycznego i . . .

120 zł
za 60 min

Agata

Ekspercka pomoc - kompleksowo i profesjonalnie

Szukasz profesjonalnego twórcy do napisania wysokiej jakości tekstów naukowych? Trafiłeś we właściwe miejsce! Oferuję: Tworzenie prac dyplomowych (licencjat/inżynierka, magisterka, doktorat): Pomoc w pi . . .

100 zł
za 60 min

Stefania

Przygotowania do IMAT

Jako studentka drugiego roku na Uniwersytecie Padewskim, chętnie pomogę z przygotowaniami do nadchodzącego egzaminu IMAT. Uzyskałam z niego bardzo dobry wynik i mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów z wy . . .

90 zł
za 60 min

Jacek

KOREPETYCJE Z ANATOMII DLA STUDENTÓW MEDYCYNY

Witam, jestem studentem drugiego roku lekarskiego, przedmiotem, w którym się specjalizuję jest anatomia. Działam w kole naukowym, biorę udział w badaniach i pracach nad publikacjami jak i w konferencjach. Chę . . .

150 zł
za 60 min

Maria

Pomoc z przedmiotów medycznych ergo jak się uczyć, żeby się nauczyć :)

Cześć! Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie odbywam lekarski staż podyplomowy, popołudniami mam trochę czasu i chciałabym podzielić si . . .

200 zł
za 60 min

Mikołaj

Korepetycje Medyczne

Cześć!  Jestem Mikołaj - student 5 roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Z chęcią  nauczę i wytłumaczę zagadnienia z zakresu przedmiotów medycznych np: fizjologii, patofizjologii, . . .

120 zł
za 60 min