Ogłoszenia

Medycyna

Aru

PSYCHOLOG jest w stanie najwięcej zaobserwować w zachowaniu ...

PSYCHOLOG jest w stanie najwięcej zaobserwować w zachowaniu dziecka w jego naturalnym środowisku, czyli w domu albo w szkole (jeżeli dziecko jest w wieku szkolnym). Dlatego PRZYJAZD SPECJALISTY do miejsca zamiesz . . .

1 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Ewa

Sympatyczna studentka wydziału wojskowo-lekarskiego chętnie ...

Sympatyczna studentka wydziału wojskowo-lekarskiego chętnie udzieli korepetycji z przedmiotów nauczanych na medycynie. Uczę w sposób bardzo obrazowy, mówię prostym, zrozumiałym językiem. . . .

20 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medyc...

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medycznej, obecnie studiuję na czwartym roku medycyny KOSZT: 30-40 zł/ godzinę zegarową, 40-50 zł/ 1,5 godziny zegarowej cena uzależniona od poziomu nauc . . .

45 zł
za 60 min

Mieszko

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu medycyny w m...

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu medycyny w miłej i przyjaznej atmosferze. Tempo dostosowuję do potrzeb ucznia. Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi. Tłumaczenia, konsultacje, przygotow . . .

135 zł
za 60 min

Ola

przygotowanie do EGZAMINÓW i POPRAWEK z chemii ORGANICZNEJ ,...

przygotowanie do EGZAMINÓW i POPRAWEK z chemii ORGANICZNEJ , NIEORGANICZNEJ i FIZYCZNEJ na Uniwersytecie Medycznym , Politechnice , WAT i SGSP. Nauczyciel akademicki od 17 lat . więcej info tel 881415370 . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

Pomoc przy pisaniu prac licencjackich , mgr lub doktoranckic...

Pomoc przy pisaniu prac licencjackich , mgr lub doktoranckich lub poprawienia już napisanej pracy z zakresu chemii , pielęgniarstwa , kosmetologii i farmacji. Prace pisze z materiałów powierzonych lub wyszukuje s . . .

50 zł
za 60 min

Efekt

Uwaga Maturzysto !! Firma edukacyjna EFEKT.PL prowadzi nabó...

Uwaga Maturzysto !! Firma edukacyjna EFEKT.PL prowadzi nabór na specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych na studia medyczne, takie jak medycyna, biotechnologia, farmacja, stomatologia, analit . . .

20 zł
za 60 min

Wiola

Jestem studentką VI roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ...

Jestem studentką VI roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału Lekarskiego. Posiadam kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Z powodzeniem przygotowywałam już wielu uczniów i studentów zar . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Witam! Studiuję 6 rok na kierunku wojskowo - lekarskim i chę...

Witam! Studiuję 6 rok na kierunku wojskowo - lekarskim i chętnie pomogę młodszym kolegom w nauce. . . .

20 zł
za 60 min