Ogłoszenia

Medycyna

Jan

Medycyna

Potrzebujesz pomocy z przedmiotów medycznych? Czeka Cię wejściówka, zaliczenie, prezentacja, ważne kolokwium czy egzamin? Lepiej trafić nie mogłaś/mogłeś. Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczenie . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

FARMAKOLOGIA

Poprowadzę korepetycje z farmakologii Jesteś studentem medycyny, farmacji lub innego medycznego kierunku? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z farmakologii i opieki farmaceutycznej? Szukasz wsparcia w przyg . . .

80 zł
za 60 min

Marlena

Histologia, Cytofizjologia, Embriologia

Profesjonalna pomoc w zrozumieniu i opanowaniu materiału z zakresu histologii, cytofizjologii i embriologii dla studentów kierunków medycznych i weterynaryjnych. Oferuję przygotowanie do egzaminu praktycznego i . . .

120 zł
za 60 min

Maria

Pomoc z przedmiotów medycznych ergo jak się uczyć, żeby się nauczyć :)

Cześć! Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie odbywam lekarski staż podyplomowy, popołudniami mam trochę czasu i chciałabym podzielić si . . .

100 zł
za 60 min

Natalia

Nauka z nauczycielem akademickim

Szanowni Studenci, chętnie pomogę w przygotowaniach do kolokwiów oraz egzaminów z zakresu anatomii, histologii, cytofizjologii, fizjologii i patofizjologii, biochemii, immunologii, patomorfologii oraz farmakolog . . .

200 zł
za 60 min

Mikołaj

Korepetycje Medyczne

Cześć!  Jestem Mikołaj - student 5 roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Z chęcią  nauczę i wytłumaczę zagadnienia z zakresu przedmiotów medycznych np: fizjologii, patofizjologii, . . .

120 zł
za 60 min

Urszula

Przygotowanie do IMATu

Cześć! Nazywam się Ula Kapral i zajmuję się przygotowaniem uczniów do egzaminu wstępnego na studia lekarskie i stomatologiczne we Włoszech- IMAT. Jestem absolwentką programu Matury Międzynarodowej IB na kt . . .

120 zł
za 60 min

Olaf

KOREPETYCJE IMAT 2024

Cześć, Nazywam się Olaf Gawin i zajmuję się przygotowaniem uczniów do egzaminu wstępnego na medycynę i stomatologię we Włoszech (IMAT). Obecnie jestem studentem medycyny na Uniwersytecie Mediolańskim. Na . . .

120 zł
za 60 min

Hania

DYSKRETNA POMOC STUDENCKA 24/7

150 zł
za 60 min

Natalia

chemia ORGANICZNA

Nauczyciel Akademicki pomoże w przygotowaniu się do egzaminu lub poprawce z CHEMII ORGANICZNEJ i na Uniwersytecie Medycznym - MEDYCYNA , FARMACJA , STOMATOLOGIA przez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych i ze skr . . .

100 zł
za 60 min