Ogłoszenia

Mikrobiologia

Ernest

Korepetycje - Mikrobiologia

Jestem absolwentem medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Obecnie pracuję w technikum weterynaryjnym, gdzie uczę przedmiotu: Profilaktyka i leczenie zwierząt, w skład którego wchodzi wiedza z wielu dziedz . . .

50 zł
za 60 min

JOANNA

Korepetycje MIKROBIOLOGIA

Stawka jest orientacyjna w zależności od przedmiotu + dojazd do ucznia. Terminarz orientacyjny, najlepiej uzgodnić telefonicznie, kwestia dogadania :)  . . .

70 zł
za 60 min

Adam

E-Korepetycje z Mikrobiologii

Witam! Prowadzę e-korepetycje z Mikrobiologii. Potrzebne są tylko rzeczy i tak wymagane już na nauczaniu zdalnym w szkole i chęć do poszerzania wiedzy. Korepetycje online mają wiele zalet, między innymi bra . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje mikrobiologia

Zapraszam na korepetycje z mikrobiologii na każdym poziomie. Jestem studentką medycyny Weterynaryjnej i posiadam wysoką wiedzę z nauk przyrodniczych. Szkoła podstawowa- 30 zl, liceum-40 zł, studia-50 zł.&nbsp . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje mikrobiologia

Zapraszam na korepetycje z mikrobiologii na każdym poziomie. Jestem studentką medycyny Weterynaryjnej i posiadam wysoką wiedzę z nauk przyrodniczych. Szkoła podstawowa- 30 zl, liceum-40 zł, studia-50 zł.&nbs . . .

40 zł
za 60 min