Ogłoszenia

Motywacja

Renata

Rozmowa motywacyjna #mentalpower

Podejmowanie decyzji. Zapraszam do kontaktu. Pierwsza wspólna godzina gratis. . . .

50 zł
za 60 min

Matylda

Audyt Twojego CV, Profesjonalny profil na LinkedIn

Mam na imię Matylda,  i jestem specjalistką ds. rekrutacji (talent sourcerem), gotową pomóc Ci w stworzeniu profesjonalnego CV oraz skutecznego profilu na LinkedIn. Dzięki mojej wiedzy z zakresu poszukiwan . . .

150 zł
za 60 min

Anna

Motywacja do działania:)

Wyrusz ze mną w fantastyczną podróż podczas której określimy Twoje cele i poszukamy drogi i motywacji do ich spełnienia! Przed Tobą nowe wyzwania? Szkoła, egzaminy, trudne wybory? Ciężko jest Ci nauczyć . . .

95 zł
za 45 min

Agnieszka

Zmotywuję Cię - niemożliwe zmienisz w zrealizowane

Nie masz motywacji, by zrobić coś, co zrobić trzeba? Ze mną skutecznie się zmotywujesz i osiągniesz upragniony cel. Jestem coachką i trenerką rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat pomagam w realizacji zamierze . . .

100 zł
za 60 min

Gosia

Efektywne nauczanie

15 zł
za 60 min

Kacper

Chcesz zmienić swoje życie? My ci powiemy jak!

Cześć! Jesteśmy młodymi ambitnymi ludźmi! Kacper i Jakub mamy po 18 lat i już prowadzimy własną i szybko prosperującą firmę. Jeśli chcesz wiedzieć jak osiągnąć sukces nieważne w jakiej dziedzinie zg . . .

39 zł
za 60 min

Aleksandra

Od początku

Jak często kładziesz się do łóżka i masz poczucie, że zmarnowałeś ten dzień? Nigdy więcej! Pokażę Ci jak CHCIEĆ być produktywnym, czerpać z tego satysfakcje i nigdy więcej nie marnować czasu. :) . . .

30 zł
za 60 min