Ogłoszenia

Mysłowice

Paweł

WITAM,Wiem jak skutecznie i bezstresowo nauczyć matematyki n...

WITAM,Wiem jak skutecznie i bezstresowo nauczyć matematyki nawet największego humaniste!!! Jestem absolwentem Politechniki i studentem Informatyki. Posiadam przygotowanie pedagogiczne POLECAM . . .

25 zł
za 60 min

Wiktorian

Proszę o kontakt wyłącznie przy użyciu maila podanego pod og...

Proszę o kontakt wyłącznie przy użyciu maila podanego pod ogłoszeniem. Przeprowadzam lekcje z matematyki na różnych poziomach: liceum, matura podstawowa, technikum, matura rozszerzona, gimnazjum. Posiadam duż . . .

20 zł
za 60 min

Patrycja

Studentka matematyki- studiów magisterskich na Uniwersytecie...

Studentka matematyki- studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim z uprawnieniami do nauczania matematyki udzieli korepetycji z matematyki. Korepetycji udzielam już od czterech lat, doświadczenie oraz stały . . .

35 zł
za 60 min

Maria

Zapraszam na PROFESJONALNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY Z M...

Zapraszam na PROFESJONALNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY Z MATEMATYKI. Kurs prowadzony jest przez doświadczonego nauczyciela posiadającego uprawnienia egzaminatora maturalnego. Obejmuje:teorię oraz ćwiczenia, pr . . .

25 zł
za 60 min

Iwona

Uczestniczka Projektu Comenius, 2 wymian międzynarodowych, w...

Uczestniczka Projektu Comenius, 2 wymian międzynarodowych, warsztatów organizacji AIESEC, członkini PenPals i InterPals, uczestniczka nocnego maratonu j. angielskiego, studentka filologii angielskiej. . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Jestem absolwentką kierunku pedagogicznego Uniwersytetu Śląskiego, d...

Jestem absolwentką kierunku pedagogicznego Uniwersytetu Śląskiego, dzięki czemu posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi. Ciągle kształcę swoje umiejętności w szkole języka angielskiego. Oferuję korepety . . .

35 zł
za 60 min

Kamila

Studentka Politechniki Śląskiej chętnie udzieli korepetycji ...

Studentka Politechniki Śląskiej chętnie udzieli korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół średnich. Pomogę przy odrabianiu prac domowych, w przygotowaniach do sprawdzianów i . . .

30 zł
za 60 min

Maria

Profesjonalne korepetycje z biologii - przygotowanie do matury

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny OKE z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia persona . . .

70 zł
za 60 min

Anna

Witam! Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomi...

Witam! Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie od początkującego do średniozaawansowanego. Mam półtoraroczne doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zdobyłam Certyfikat FCE, w liceum uczęszcza . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Zacznijmy, więc od kilku pytań: - Twoje oceny cię nie satysf...

Zacznijmy, więc od kilku pytań: - Twoje oceny cię nie satysfakcjonują? - Wiesz, że stać Cię na więcej ale tak jakoś "nie wychodzi"? - Masz problemy ze skoncentrowaniem się na nauce? - Nie jesteś "ścisłow . . .

40 zł
za 60 min