Ogłoszenia

Namysłów

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Tomasz

Języka angielskiego nauczam 12 lat, to mój świat i pasja. St...

Języka angielskiego nauczam 12 lat, to mój świat i pasja. Stosuje metody dopasowane do potrzeb ucznia, dzięki czemu robią szybsze postępy. Dowodem są zadowoleni uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich oraz . . .

35 zł
za 60 min

Wiktorian

Mogę pomóc osobom o różnym stopniu uzdolnienia. Lekcje dla u...

Mogę pomóc osobom o różnym stopniu uzdolnienia. Lekcje dla uczniów zamieszkujących na obszarze miejscowości Namysłów - jak również niedalekie miejscowości. Nieodpłatna półgodzinna lekcja zapoznawcza. K . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Profesjonalna nauka języka hiszpańskiego od podstaw. Wybiera...

Profesjonalna nauka języka hiszpańskiego od podstaw. Wybierając mnie masz pewność, że nauczysz się szybko i solidnie do wybranego przez Ciebie poziomu. Język hiszpański od wielu lat jest moją wielką pasją . . .

40 zł
za 60 min

Justyna

Jestem studentką matematyki na UO. Udzielam korepetycji uczn...

Jestem studentką matematyki na UO. Udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, jak i szkół średnich. Wspólne odrabianie zadań domowych, przygotowanie do prac klasowych, testu szóstoklasisty, . . .

20 zł
za 60 min