Ogłoszenia

Nowy Dwór Mazowiecki

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Angielski dla młodzieży i dorosłych

Lekcje angielskiego z absolwentką studiów lingwistycznych na UW. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą i dorosłymi, pracuję w grupach oraz indywidualnie. Zapraszam na zajęcia k . . .

50 zł
za 60 min

Tamara

Studiuję na kierunku inżynierskim i udzielę korepetycji z ma...

Studiuję na kierunku inżynierskim i udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej oraz gimnazjum. . . .

35 zł
za 60 min

Gabriela

Studentka anglistyki, jestem na 3 roku, ukonczylam tez rok n...

Studentka anglistyki, jestem na 3 roku, ukonczylam tez rok na uczelni w Stanach Zjednoczonych. Bardzo chetnie pomoge w nauce - udowodnie, ze angielski wcale nie jest taki trudny ;) Zaleglosci w szkole, prace domowe, . . .

38 zł
za 60 min

Kasia

absolwentka filologii polskiej pomoże Ci opanować materiał z...

absolwentka filologii polskiej pomoże Ci opanować materiał z j. polskiego na maturę, egzamin, lekcje. Wszystko bezstresowo i w miłej atmosferze. Ewentualnie pomagam w pisaniu wypracowań i prezentacji. Gotowe t . . .

1 zł
za 60 min

Maria

Matematyka, statystyka, każdy poziom. Również konsultacje w ...

Matematyka, statystyka, każdy poziom. Również konsultacje w pisaniu prac dyplomowych. Jestem doświadczonym dydaktykiem. Matematyki może nauczyć się każdy.Ucząc nie tylko przygotowuję do pomyślnego zdania e . . .

90 zł
za 60 min

Mariusz

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z chemii na dowolnym pozi...

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z chemii na dowolnym poziomie. Obecnie jestem studentem dziennym wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej. Zajęcia prowadzę w bardzo przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam ;) . . .

30 zł
za 60 min

Adam

Witam wszystkich zainteresowanych. Jestem studentem WAT-u na...

Witam wszystkich zainteresowanych. Jestem studentem WAT-u na kierunku budownictwo. Udzielam korepetycji od 3 lat z bardzo dobrymi wynikami. Chętnie podejmę współpracę z kolejnymi uczniami. Jestem w stanie pomó . . .

40 zł
za 60 min

Przemek

Korepetycje z Języka Angielskiego dla dzieci i młodzieży. Po...

Korepetycje z Języka Angielskiego dla dzieci i młodzieży. Pomoc w pracach domowych w przygotowaniu do egzaminów wstępnych i końcowych wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. . . .

45 zł
za 60 min

Zenobiusz

Potrafię pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Nieo...

Potrafię pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa lekcja zapoznawcza. Korepetycje dla osób zamieszkujących na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki - także niedalekie . . .

20 zł
za 60 min