Ogłoszenia

Nowy Targ

Wiktoria

Korepetycje Angielskie z Native Speakerem

Welcome!  Urodziłam się w Stanach Zjednoczonych. Jestem z Polskiego pochodzenia i często odwiedzałam Polskę. Jestem teraz w Polsce na stałe. Angielski jest moim pierwszym językiem, ale uczyłam się P . . .

60 zł
za 60 min

Patryk

JĘZYK ANGIELSKI - EGZAMINY/MATURA/MATERIAŁ SZKOLNY

Witam, Jestem studentem magistranckich studiów filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauce języka angielskiego zarówno z dziećmi jak i . . .

40 zł
za 60 min

Andrew

Nazywam się Andrew Milewski. Jestem absolwentem Anglia Ruski...

Nazywam się Andrew Milewski. Jestem absolwentem Anglia Ruskin University w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Prowadzę korepetycje angielskiego i kursy języka angielskiego o nazwie: Ucz się angielskiego, jak nauczył . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Doskonal swój Włoski ! - Migliora il tuo italiano Czy wiesz...

Doskonal swój Włoski ! - Migliora il tuo italiano Czy wiesz, że Język Włoski: - należy do grupy języków romańskich? - w swej współczesnej odmianie oparty jest na standardzie toskańskim, wypracowanym na p . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Perfect your English ! – Doskonal Swój Angielski! Serdecznie...

Perfect your English ! – Doskonal Swój Angielski! Serdecznie zapraszam na lekcje/korepetycje z języka angielskiego - Każdy poziom zaawansowania/Nauczania!. Zacznij od podstaw, kontynuuj lub podszlifuj swój angi . . .

35 zł
za 60 min

Annette

Urodzona w Stanach Zjednoczonych, obecnie studentka na IV ro...

Urodzona w Stanach Zjednoczonych, obecnie studentka na IV roku (studia magisterskie) nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dzięki swojej specjalizacji jestem świetnie przygotowan . . .

20 zł
za 60 min

Mariola

Przeprowadzę lekcje z języka angielskiego . Ukończyłam studi...

Przeprowadzę lekcje z języka angielskiego . Ukończyłam studia o kierunku nauczycielskim. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Wymagam dojazdu do mojego miejsca zamieszkania. Gwarantuję miłą i symp . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Nauczycielka języka angielskiego udzieli korepetycji uczniom...

Nauczycielka języka angielskiego udzieli korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i technikum. Oferuję pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianiu wszelkiego rodzaju zaległości i w przygotowaniu ucz . . .

25 zł
za 60 min

Monika

Matematyka, wszystkie zakresy, kompleksowe przygotowanie do ...

Matematyka, wszystkie zakresy, kompleksowe przygotowanie do matury i innych egzaminó . . .

40 zł
za 60 min

Adolf

Darmowa krótka lekcja demonstracyjna. Mogę pomóc osobom o zr...

Darmowa krótka lekcja demonstracyjna. Mogę pomóc osobom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Przeprowadzam korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: gimnazjum, liceum, matura rozszerzona, matura podsta . . .

20 zł
za 60 min