Ogłoszenia

Nowy Tomyśl

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Sławomir

Lekcje języka angielskiego

Witam, Udzielę korepetycji z j. angielskiego. Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w szkołach pa . . .

40 zł
za 60 min

Pawel

Kontakt wyłącznie za pomocą maila umieszczonego poniżej ogło...

Kontakt wyłącznie za pomocą maila umieszczonego poniżej ogłoszenia. Korki dla uczniów znajdujących się na terenie miasta Nowy Tomyśl - jak również niedalekie miejscowości. Mogę pomóc uczniom o zróżnic . . .

20 zł
za 60 min

Nataliya

Korepetycje z angielskiego

50 zł
za 60 min

Nataliya

Korepetycje z niemeckiego

Korepetycje z niemęckiego od zera do C2 oferuję korepetycje z języka niemęckiego na poziomie od zera do C2. Udzielę pomocy przy niezrozumiałym materiale, zadaniach, oraz przygotuję do sprawdzianów/ tes . . .

50 zł
za 60 min

Nataliya

Korepetycje z rosyjskiego

50 zł
za 60 min

Nataliya

Korepetycje z ukraińskiego

Korepetycje z ukraińskiego od zera do C2 oferuję korepetycje z języka ukraińskiego na poziomie od zera do C2. Udzielę pomocy przy niezrozumiałym materiale, zadaniach, oraz przygotuję do spr . . .

50 zł
za 60 min