Ogłoszenia

Nysa

Marek

w każdy dzień po południu...

w każdy dzień po południu . . .

30 zł
za 60 min

Gabriela

Oferuję prywatne lekcje języka angielskiego. Posiadam doświa...

Oferuję prywatne lekcje języka angielskiego. Posiadam doświadczenie we współpracy z uczniami szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do każdej osoby dobieram indywidualny tok zajęć z . . .

25 zł
za 60 min

Jakub

Chemia dla szkół podstawowych

Witam, udzielę każdemu potrzebującemu korepetycji z chemii w zakresie szkoły podstawowej. Jest to dla mnie przyjemność :) . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Krzysztof

Skuteczne korepetycje z matematyki.

Nauczyciel matematyki udziela korepetycji w zakresie od szkoły podstawowej do matury, w sposób komunikatywny, przyjazny, a przede wszystkim skuteczny, wykorzystując autorski, niezwykle skuteczny sposób nauczania . . .

40 zł
za 45 min

Marta

Cześć! Jestem absolwentką studiów dziennych o kierunku Fizyk...

Cześć! Jestem absolwentką studiów dziennych o kierunku Fizyka Techniczna. Dyplom inżynierski oraz magisterski uzyskałam z dziedziny fizyki jądrowej. Podczas studiów specjalizowałam się zarówno z tej dziedz . . .

5 zł
za 60 min

Zuzanna

Prowadzę zajęcia indywidualne z j. angielskiego w Nysie i ok...

Prowadzę zajęcia indywidualne z j. angielskiego w Nysie i okolicy. Twoje dziecko nie lubi uczyć się w grupie? Może efektywniej i przyjemniej uczyłoby się samo z nauczycielką, w tempie i na poziomie dostosowan . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Solidnie, konkretnie, niedrogo, bez zbędnego stresowania i t...

Solidnie, konkretnie, niedrogo, bez zbędnego stresowania i tłumacząc wszystko „ludzkim” językiem, pokażę Ci, jak sobie poradzić z nawet najbardziej zawiłymi zagadnieniami. Do każdego ucznia podchodzę w . . .

20 zł
za 60 min

Radosław

Witam, jestem studentem Zarządzania i inżynierii produkcji n...

Witam, jestem studentem Zarządzania i inżynierii produkcji na PWSZ w Nysie i oferuję korepetycję z matematyki dla uczniów szkół: podstawowa, gimnazjum oraz liceum z wyłączeniem zakresu rozszerzonego. . . .

20 zł
za 60 min

Agata

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Opolskim, ob...

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Opolskim, obecnie doktorantka na Wydziale Filologicznym, udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich etapach nauczania, pomoże w odrabianiu lekcji, redagowan . . .

35 zł
za 60 min